18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
VS - USL, League One
11-10-2026
14:00
One Knoxville SC
VS - USL, League One
11-10-2026
14:00
Afgelopen
0
- 2
Rust
0
- 1
Spokane Velocity FC
One Knoxville SC
1.92
Gelijkspel
3.30
Spokane Velocity FC
3.40
Voorspelling One Knoxville SC - Spokane Velocity FC - USL, League One
Overzicht van de voorspellingen voor One Knoxville SC vs Spokane Velocity FC
1X2
Gelijkspel
Kans: 37.57%
3.30
Under/Over
-2.5
Kans: 50.42%
1.87
Beide teams scoren
Ja
Kans: 52.5%
1.65
One Knoxville SC - Spokane Velocity FC 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Gelijkspel
Kans: 37.57%3.30
|
|
|
|
|---|---|---|
| One Knoxville SC | stat | Spokane Velocity FC |
|
2
|
Overwinningen |
2
|
|
2
|
Nederlagen |
1
|
|
2
|
Gelijke spelen |
3
|
|
2
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
0
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
4
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
One Knoxville SC - Spokane Velocity FC Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
-2.5
Kans: 50.42%1.87
|
|
|
|
|---|---|---|
| One Knoxville SC | stat | Spokane Velocity FC |
|
2.67
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3
|
|
1.5
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1.5
|
|
1.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.5
|
|
33 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
50 %
|
|
67 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
50 %
|
|
2
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
4
|
|
1.33
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2.17
|
|
0.67
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.83
|
One Knoxville SC - Spokane Velocity FC BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 52.5%1.65
|
|
|
|
|---|---|---|
| One Knoxville SC | stat | Spokane Velocity FC |
|
33 %
|
De 2 teams scoren: nee |
0 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja |
67 %
|
|
33 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
0 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
67 %
|
One Knoxville SC - Spokane Velocity FC Vorm
Alle
Thuis
Uit
USL, League One -
07 okt
One Knoxville SC
3-0
Chattanooga Red Wolves SC
USL, League One -
03 okt
Richmond Kickers
3-2
One Knoxville SC
USL, League One -
27 sep
One Knoxville SC
0-0
Westchester SC
USL, League One -
19 sep
Union Omaha SC
2-1
One Knoxville SC
USL, League One -
16 sep
Fort Wayne FC
2-3
One Knoxville SC
USL, League One -
11 sep
One Knoxville SC
0-0
FC Naples
USL, League One -
07 okt
One Knoxville SC
3-0
Chattanooga Red Wolves SC
USL, League One -
27 sep
One Knoxville SC
0-0
Westchester SC
USL, League One -
11 sep
One Knoxville SC
0-0
FC Naples
USL, League One -
22 aug
One Knoxville SC
2-2
AC Boise
USL, League One -
19 aug
One Knoxville SC
1-1
Portland Hearts Of Pine
USL, League One -
08 aug
One Knoxville SC
2-1
Sarasota Paradise
USL, League One -
03 okt
Richmond Kickers
3-2
One Knoxville SC
USL, League One -
19 sep
Union Omaha SC
2-1
One Knoxville SC
USL, League One -
16 sep
Fort Wayne FC
2-3
One Knoxville SC
USL, League One -
05 sep
Av Alta FC
1-2
One Knoxville SC
USL, League One -
02 sep
Forward Madison FC
1-1
One Knoxville SC
USL, League One -
15 aug
Greenville Triumph SC
1-1
One Knoxville SC
USL, League One -
03 okt
Spokane Velocity FC
3-3
Portland Hearts Of Pine
USL, League One -
30 sep
Chattanooga Red Wolves SC
0-1
Spokane Velocity FC
USL, League One -
26 sep
Forward Madison FC
0-1
Spokane Velocity FC
USL, League One -
20 sep
Spokane Velocity FC
2-2
AC Boise
USL, League One -
16 sep
Union Omaha SC
3-1
Spokane Velocity FC
USL, League One -
05 sep
Sarasota Paradise
1-1
Spokane Velocity FC
USL, League One -
03 okt
Spokane Velocity FC
3-3
Portland Hearts Of Pine
USL, League One -
20 sep
Spokane Velocity FC
2-2
AC Boise
USL, League One -
22 aug
Spokane Velocity FC
2-1
Greenville Triumph SC
USL, League One -
15 aug
Spokane Velocity FC
2-3
Corpus Christi FC
USL Cup -
12 aug
Spokane Velocity FC
1-1
Colorado Springs Switchbacks
USL, League One -
25 jul
Spokane Velocity FC
3-1
Fort Wayne FC
USL, League One -
30 sep
Chattanooga Red Wolves SC
0-1
Spokane Velocity FC
USL, League One -
26 sep
Forward Madison FC
0-1
Spokane Velocity FC
USL, League One -
16 sep
Union Omaha SC
3-1
Spokane Velocity FC
USL, League One -
05 sep
Sarasota Paradise
1-1
Spokane Velocity FC
USL, League One -
29 aug
Westchester SC
1-3
Spokane Velocity FC
USL, League One -
18 jul
Richmond Kickers
0-2
Spokane Velocity FC
Onderlinge resultaten: One Knoxville SC - Spokane Velocity FC Statistieken onderlinge ontmoetingen
USL, League One
-
20-06-2026
Spokane Velocity FC
0-4
One Knoxville SC
USL, League One
-
16-11-2025
One Knoxville SC
2-0
Spokane Velocity FC
USL, League One
-
30-08-2025
One Knoxville SC
1-0
Spokane Velocity FC
USL, League One
-
16-03-2025
Spokane Velocity FC
2-2
One Knoxville SC
USL, League One
-
26-10-2024
Spokane Velocity FC
0-0
One Knoxville SC
USL, League One
-
23-08-2024
One Knoxville SC
1-1
Spokane Velocity FC
One Knoxville SC - Spokane Velocity FC Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
5
|
51 | 31 | 14 | 9 | 8 | +13 |
|
6
|
50 | 29 | 15 | 5 | 9 | 6 |
One Knoxville SC - Spokane Velocity FC odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere USL, League One voorspellingen
One Knoxville SC
Portland Hearts Of Pine
Corpus Christi FC
Charlotte Independence
Union Omaha SC
Sarasota Paradise
Av Alta FC
Chattanooga Red Wolves SC
17-10-2026, 15:00
New York Cosmos
Vs
17-10-2026, 17:00
Forward Madison FC
Vs
17-10-2026, 17:00
Richmond Kickers
Vs
17-10-2026, 18:00
Greenville Triumph SC
Vs
17-10-2026, 18:00
Westchester SC
Vs
17-10-2026, 18:30
Fort Wayne FC
Vs
17-10-2026, 20:00
AC Boise
Vs
17-10-2026, 20:00
Spokane Velocity FC
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl