18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
VS - USL, League One
17-10-2026
20:00
AC Boise
VS - USL, League One
17-10-2026
20:00
Binnenkort
Av Alta FC
AC Boise
1.38
Gelijkspel
4.50
Av Alta FC
5.75
Voorspelling AC Boise - Av Alta FC - USL, League One
Overzicht van de voorspellingen voor AC Boise vs Av Alta FC
1X2
AC Boise wint de wedstrijd
Kans: 68.16%
1.38
Under/Over
+2.5
Kans: 67.86%
1.37
Beide teams scoren
Ja
Kans: 62.5%
1.55
AC Boise - Av Alta FC 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
AC Boise wint de wedstrijd
Kans: 68.16%1.38
|
|
|
|
|---|---|---|
| AC Boise | stat | Av Alta FC |
|
3
|
Overwinningen |
0
|
|
1
|
Nederlagen |
5
|
|
2
|
Gelijke spelen |
1
|
|
4
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
0
|
|
0
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
5
|
|
2
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
AC Boise - Av Alta FC Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 67.86%1.37
|
|
|
|
|---|---|---|
| AC Boise | stat | Av Alta FC |
|
2.67
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3.17
|
|
1.5
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
0.67
|
|
1.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
2.5
|
|
33 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
17 %
|
|
67 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
83 %
|
|
2
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
2.67
|
|
1.33
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.5
|
|
0.67
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.17
|
AC Boise - Av Alta FC BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 62.5%1.55
|
|
|
|
|---|---|---|
| AC Boise | stat | Av Alta FC |
|
83 %
|
Beide teams scoren: ja |
50 %
|
|
17 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
0 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
50 %
|
AC Boise - Av Alta FC Vorm
Alle
Thuis
Uit
USL, League One -
10 okt
Portland Hearts Of Pine
1-2
AC Boise
USL, League One -
03 okt
AC Boise
1-0
Greenville Triumph SC
USL, League One -
26 sep
Corpus Christi FC
2-1
AC Boise
USL, League One -
20 sep
Spokane Velocity FC
2-2
AC Boise
USL, League One -
16 sep
AC Boise
1-1
Charlotte Independence
USL, League One -
11 sep
AC Boise
2-1
New York Cosmos
USL, League One -
03 okt
AC Boise
1-0
Greenville Triumph SC
USL, League One -
16 sep
AC Boise
1-1
Charlotte Independence
USL, League One -
11 sep
AC Boise
2-1
New York Cosmos
USL, League One -
08 aug
AC Boise
2-1
Forward Madison FC
USL, League One -
01 aug
AC Boise
0-0
Corpus Christi FC
USL, League One -
17 jul
AC Boise
2-1
Portland Hearts Of Pine
USL, League One -
10 okt
Portland Hearts Of Pine
1-2
AC Boise
USL, League One -
26 sep
Corpus Christi FC
2-1
AC Boise
USL, League One -
20 sep
Spokane Velocity FC
2-2
AC Boise
USL, League One -
05 sep
FC Naples
0-2
AC Boise
USL, League One -
29 aug
Chattanooga Red Wolves SC
2-3
AC Boise
USL, League One -
22 aug
One Knoxville SC
2-2
AC Boise
USL, League One -
10 okt
Av Alta FC
2-2
Greenville Triumph SC
USL, League One -
03 okt
Westchester SC
2-1
Av Alta FC
USL, League One -
19 sep
Forward Madison FC
3-0
Av Alta FC
USL, League One -
13 sep
Portland Hearts Of Pine
1-0
Av Alta FC
USL, League One -
05 sep
Av Alta FC
1-2
One Knoxville SC
USL, League One -
28 aug
Charlotte Independence
5-0
Av Alta FC
USL, League One -
10 okt
Av Alta FC
2-2
Greenville Triumph SC
USL, League One -
05 sep
Av Alta FC
1-2
One Knoxville SC
USL, League One -
22 aug
Av Alta FC
1-2
FC Naples
USL, League One -
08 aug
Av Alta FC
3-0
Fort Wayne FC
USL, League One -
25 jul
Av Alta FC
0-0
Westchester SC
USL Cup -
11 jul
Av Alta FC
2-1
Phoenix Rising
USL, League One -
03 okt
Westchester SC
2-1
Av Alta FC
USL, League One -
19 sep
Forward Madison FC
3-0
Av Alta FC
USL, League One -
13 sep
Portland Hearts Of Pine
1-0
Av Alta FC
USL, League One -
28 aug
Charlotte Independence
5-0
Av Alta FC
USL, League One -
15 aug
New York Cosmos
1-0
Av Alta FC
USL, League One -
05 aug
FC Naples
2-1
Av Alta FC
Onderlinge resultaten: AC Boise - Av Alta FC Statistieken onderlinge ontmoetingen
USL, League One
-
11-04-2026
Av Alta FC
2-2
AC Boise
AC Boise - Av Alta FC Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
4
|
52 | 30 | 15 | 7 | 8 | +7 |
|
13
|
33 | 30 | 8 | 9 | 13 | -7 |
AC Boise - Av Alta FC odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere USL, League One voorspellingen
One Knoxville SC
Portland Hearts Of Pine
Corpus Christi FC
Charlotte Independence
Union Omaha SC
Sarasota Paradise
Chattanooga Red Wolves SC
17-10-2026, 15:00
New York Cosmos
Vs
17-10-2026, 17:00
Forward Madison FC
Vs
17-10-2026, 17:00
Richmond Kickers
Vs
17-10-2026, 18:00
Greenville Triumph SC
Vs
17-10-2026, 18:00
Westchester SC
Vs
17-10-2026, 18:30
Fort Wayne FC
Vs
17-10-2026, 20:00
Spokane Velocity FC
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl