18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
VS - USL, League One
17-10-2026
15:00
New York Cosmos
VS - USL, League One
17-10-2026
15:00
Binnenkort
One Knoxville SC
New York Cosmos
2.80
Gelijkspel
3.50
One Knoxville SC
2.10
Voorspelling New York Cosmos - One Knoxville SC - USL, League One
Overzicht van de voorspellingen voor New York Cosmos vs One Knoxville SC
1X2
One Knoxville SC wint de wedstrijd
Kans: 50.26%
2.10
Under/Over
+2.5
Kans: 68.85%
1.49
Beide teams scoren
Ja
Kans: 79.17%
1.45
New York Cosmos - One Knoxville SC 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
One Knoxville SC wint de wedstrijd
Kans: 50.26%2.10
|
|
|
|
|---|---|---|
| New York Cosmos | stat | One Knoxville SC |
|
2
|
Overwinningen |
2
|
|
4
|
Nederlagen |
3
|
|
0
|
Gelijke spelen |
1
|
|
2
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
3
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
1
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
New York Cosmos - One Knoxville SC Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 68.85%1.49
|
|
|
|
|---|---|---|
| New York Cosmos | stat | One Knoxville SC |
|
3.83
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3
|
|
1.67
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1.5
|
|
2.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.5
|
|
0 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
33 %
|
|
100 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
67 %
|
|
2.5
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
1.83
|
|
1.17
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
1.33
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
0.83
|
New York Cosmos - One Knoxville SC BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 79.17%1.45
|
|
|
|
|---|---|---|
| New York Cosmos | stat | One Knoxville SC |
|
0 %
|
De 2 teams scoren: nee |
17 %
|
|
83 %
|
Beide teams scoren: ja |
50 %
|
|
17 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
17 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
50 %
|
New York Cosmos - One Knoxville SC Vorm
Alle
Thuis
Uit
USL, League One -
10 okt
Charlotte Independence
3-0
New York Cosmos
USL, League One -
03 okt
FC Naples
2-1
New York Cosmos
USL, League One -
27 sep
New York Cosmos
3-2
Richmond Kickers
USL, League One -
19 sep
New York Cosmos
1-2
Westchester SC
USL, League One -
11 sep
AC Boise
2-1
New York Cosmos
USL, League One -
05 sep
Fort Wayne FC
2-4
New York Cosmos
USL, League One -
27 sep
New York Cosmos
3-2
Richmond Kickers
USL, League One -
19 sep
New York Cosmos
1-2
Westchester SC
USL, League One -
02 sep
New York Cosmos
1-2
Sarasota Paradise
USL, League One -
15 aug
New York Cosmos
1-0
Av Alta FC
USL, League One -
25 jul
New York Cosmos
1-2
AC Boise
USL, League One -
18 jul
New York Cosmos
0-0
Corpus Christi FC
USL, League One -
10 okt
Charlotte Independence
3-0
New York Cosmos
USL, League One -
03 okt
FC Naples
2-1
New York Cosmos
USL, League One -
11 sep
AC Boise
2-1
New York Cosmos
USL, League One -
05 sep
Fort Wayne FC
2-4
New York Cosmos
USL, League One -
29 aug
Union Omaha SC
1-1
New York Cosmos
USL, League One -
22 aug
Chattanooga Red Wolves SC
3-3
New York Cosmos
USL, League One -
11 okt
One Knoxville SC
0-2
Spokane Velocity FC
USL, League One -
07 okt
One Knoxville SC
3-0
Chattanooga Red Wolves SC
USL, League One -
03 okt
Richmond Kickers
3-2
One Knoxville SC
USL, League One -
27 sep
One Knoxville SC
0-0
Westchester SC
USL, League One -
19 sep
Union Omaha SC
2-1
One Knoxville SC
USL, League One -
16 sep
Fort Wayne FC
2-3
One Knoxville SC
USL, League One -
11 okt
One Knoxville SC
0-2
Spokane Velocity FC
USL, League One -
07 okt
One Knoxville SC
3-0
Chattanooga Red Wolves SC
USL, League One -
27 sep
One Knoxville SC
0-0
Westchester SC
USL, League One -
11 sep
One Knoxville SC
0-0
FC Naples
USL, League One -
22 aug
One Knoxville SC
2-2
AC Boise
USL, League One -
19 aug
One Knoxville SC
1-1
Portland Hearts Of Pine
USL, League One -
03 okt
Richmond Kickers
3-2
One Knoxville SC
USL, League One -
19 sep
Union Omaha SC
2-1
One Knoxville SC
USL, League One -
16 sep
Fort Wayne FC
2-3
One Knoxville SC
USL, League One -
05 sep
Av Alta FC
1-2
One Knoxville SC
USL, League One -
02 sep
Forward Madison FC
1-1
One Knoxville SC
USL, League One -
15 aug
Greenville Triumph SC
1-1
One Knoxville SC
Onderlinge resultaten: New York Cosmos - One Knoxville SC Statistieken onderlinge ontmoetingen
USL, League One
-
13-06-2026
One Knoxville SC
3-1
New York Cosmos
New York Cosmos - One Knoxville SC Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
5
|
51 | 31 | 14 | 9 | 8 | +13 |
|
16
|
25 | 29 | 7 | 4 | 18 | -23 |
New York Cosmos - One Knoxville SC odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere USL, League One voorspellingen
Portland Hearts Of Pine
Corpus Christi FC
Charlotte Independence
Union Omaha SC
Sarasota Paradise
Av Alta FC
Chattanooga Red Wolves SC
17-10-2026, 17:00
Forward Madison FC
Vs
17-10-2026, 17:00
Richmond Kickers
Vs
17-10-2026, 18:00
Greenville Triumph SC
Vs
17-10-2026, 18:00
Westchester SC
Vs
17-10-2026, 18:30
Fort Wayne FC
Vs
17-10-2026, 20:00
AC Boise
Vs
17-10-2026, 20:00
Spokane Velocity FC
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl