18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
VS - USL, League One
17-10-2026
18:00
Forward Madison FC
VS - USL, League One
17-10-2026
18:00
Binnenkort
Portland Hearts Of Pine
Forward Madison FC
1.54
Gelijkspel
3.90
Portland Hearts Of Pine
4.70
Voorspelling Forward Madison FC - Portland Hearts Of Pine - USL, League One
Overzicht van de voorspellingen voor Forward Madison FC vs Portland Hearts Of Pine
1X2
Gelijkspel
Kans: 54.45%
3.90
Under/Over
-2.5
Kans: 56.08%
2.25
Beide teams scoren
Ja
Kans: 81.25%
1.58
Forward Madison FC - Portland Hearts Of Pine 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Gelijkspel
Kans: 54.45%3.90
|
|
|
|
|---|---|---|
| Forward Madison FC | stat | Portland Hearts Of Pine |
|
1
|
Overwinningen |
2
|
|
3
|
Nederlagen |
2
|
|
2
|
Gelijke spelen |
2
|
|
1
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
1
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
4
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
Forward Madison FC - Portland Hearts Of Pine Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
-2.5
Kans: 56.08%2.25
|
|
|
|
|---|---|---|
| Forward Madison FC | stat | Portland Hearts Of Pine |
|
2
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3.33
|
|
1
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1.5
|
|
1
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.83
|
|
67 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
33 %
|
|
33 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
67 %
|
|
2
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3.33
|
|
1.17
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.17
|
|
0.83
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2.17
|
Forward Madison FC - Portland Hearts Of Pine BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 81.25%1.58
|
|
|
|
|---|---|---|
| Forward Madison FC | stat | Portland Hearts Of Pine |
|
17 %
|
De 2 teams scoren: nee |
0 %
|
|
33 %
|
Beide teams scoren: ja |
83 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
83 %
|
Forward Madison FC - Portland Hearts Of Pine Vorm
Alle
Thuis
Uit
USL, League One -
10 okt
Westchester SC
3-2
Forward Madison FC
USL, League One -
03 okt
Fort Wayne FC
0-0
Forward Madison FC
USL, League One -
26 sep
Forward Madison FC
0-1
Spokane Velocity FC
USL, League One -
19 sep
Forward Madison FC
3-0
Av Alta FC
USL, League One -
16 sep
Chattanooga Red Wolves SC
1-0
Forward Madison FC
USL, League One -
12 sep
Forward Madison FC
1-1
Sarasota Paradise
USL, League One -
26 sep
Forward Madison FC
0-1
Spokane Velocity FC
USL, League One -
19 sep
Forward Madison FC
3-0
Av Alta FC
USL, League One -
12 sep
Forward Madison FC
1-1
Sarasota Paradise
USL, League One -
02 sep
Forward Madison FC
1-1
One Knoxville SC
USL, League One -
22 aug
Forward Madison FC
1-1
Charlotte Independence
USL, League One -
12 aug
Forward Madison FC
1-1
Greenville Triumph SC
USL, League One -
10 okt
Westchester SC
3-2
Forward Madison FC
USL, League One -
03 okt
Fort Wayne FC
0-0
Forward Madison FC
USL, League One -
16 sep
Chattanooga Red Wolves SC
1-0
Forward Madison FC
USL, League One -
05 sep
Corpus Christi FC
0-2
Forward Madison FC
USL, League One -
29 aug
Richmond Kickers
1-2
Forward Madison FC
USL, League One -
16 aug
Portland Hearts Of Pine
1-2
Forward Madison FC
USL, League One -
10 okt
Portland Hearts Of Pine
1-2
AC Boise
USL, League One -
03 okt
Spokane Velocity FC
3-3
Portland Hearts Of Pine
USL, League One -
26 sep
Portland Hearts Of Pine
1-4
Sarasota Paradise
USL, League One -
19 sep
Chattanooga Red Wolves SC
1-1
Portland Hearts Of Pine
USL, League One -
13 sep
Portland Hearts Of Pine
1-0
Av Alta FC
USL, League One -
06 sep
Portland Hearts Of Pine
2-1
Westchester SC
USL, League One -
10 okt
Portland Hearts Of Pine
1-2
AC Boise
USL, League One -
26 sep
Portland Hearts Of Pine
1-4
Sarasota Paradise
USL, League One -
13 sep
Portland Hearts Of Pine
1-0
Av Alta FC
USL, League One -
06 sep
Portland Hearts Of Pine
2-1
Westchester SC
USL, League One -
29 aug
Portland Hearts Of Pine
1-4
Fort Wayne FC
USL, League One -
16 aug
Portland Hearts Of Pine
1-2
Forward Madison FC
USL, League One -
03 okt
Spokane Velocity FC
3-3
Portland Hearts Of Pine
USL, League One -
19 sep
Chattanooga Red Wolves SC
1-1
Portland Hearts Of Pine
USL, League One -
02 sep
Charlotte Independence
3-2
Portland Hearts Of Pine
USL, League One -
22 aug
Richmond Kickers
1-1
Portland Hearts Of Pine
USL, League One -
19 aug
One Knoxville SC
1-1
Portland Hearts Of Pine
USL, League One -
01 aug
Greenville Triumph SC
3-3
Portland Hearts Of Pine
Onderlinge resultaten: Forward Madison FC - Portland Hearts Of Pine Statistieken onderlinge ontmoetingen
USL, League One
-
16-08-2026
Portland Hearts Of Pine
1-2
Forward Madison FC
USL, League One
-
04-10-2025
Portland Hearts Of Pine
1-3
Forward Madison FC
USL, League One
-
24-05-2025
Forward Madison FC
1-1
Portland Hearts Of Pine
Forward Madison FC - Portland Hearts Of Pine Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
3
|
52 | 30 | 15 | 7 | 8 | +22 |
|
14
|
31 | 30 | 7 | 10 | 13 | -11 |
Forward Madison FC - Portland Hearts Of Pine odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere USL, League One voorspellingen
One Knoxville SC
Corpus Christi FC
Charlotte Independence
Union Omaha SC
Sarasota Paradise
Av Alta FC
Chattanooga Red Wolves SC
17-10-2026, 16:00
New York Cosmos
Vs
17-10-2026, 18:00
Richmond Kickers
Vs
17-10-2026, 19:00
Greenville Triumph SC
Vs
17-10-2026, 19:00
Westchester SC
Vs
17-10-2026, 19:30
Fort Wayne FC
Vs
17-10-2026, 21:00
AC Boise
Vs
17-10-2026, 21:00
Spokane Velocity FC
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl