18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
VS - USL, League One
17-10-2026
19:00
Westchester SC
VS - USL, League One
17-10-2026
19:00
Binnenkort
Union Omaha SC
Westchester SC
3.35
Gelijkspel
3.60
Union Omaha SC
1.84
Voorspelling Westchester SC - Union Omaha SC - USL, League One
Overzicht van de voorspellingen voor Westchester SC vs Union Omaha SC
1X2
Union Omaha SC wint de wedstrijd
Kans: 56.86%
1.84
Under/Over
+2.5
Kans: 74.09%
1.45
Beide teams scoren
Ja
Kans: 77.08%
1.44
Westchester SC - Union Omaha SC 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Union Omaha SC wint de wedstrijd
Kans: 56.86%1.84
|
|
|
|
|---|---|---|
| Westchester SC | stat | Union Omaha SC |
|
4
|
Overwinningen |
5
|
|
1
|
Nederlagen |
1
|
|
1
|
Gelijke spelen |
0
|
|
4
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
5
|
|
2
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
0
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
0
|
Westchester SC - Union Omaha SC Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 74.09%1.45
|
|
|
|
|---|---|---|
| Westchester SC | stat | Union Omaha SC |
|
4.5
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
2.83
|
|
2.67
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
2
|
|
1.83
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
0.83
|
|
17 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
33 %
|
|
83 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
67 %
|
|
4.17
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
2.33
|
|
2.33
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.5
|
|
1.83
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
0.83
|
Westchester SC - Union Omaha SC BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 77.08%1.44
|
|
|
|
|---|---|---|
| Westchester SC | stat | Union Omaha SC |
|
17 %
|
De 2 teams scoren: nee |
0 %
|
|
83 %
|
Beide teams scoren: ja |
67 %
|
|
83 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
67 %
|
Westchester SC - Union Omaha SC Vorm
Alle
Thuis
Uit
USL, League One -
10 okt
Westchester SC
3-2
Forward Madison FC
USL, League One -
03 okt
Westchester SC
2-1
Av Alta FC
USL, League One -
27 sep
One Knoxville SC
0-0
Westchester SC
USL, League One -
19 sep
New York Cosmos
1-2
Westchester SC
USL, League One -
16 sep
Westchester SC
5-2
Richmond Kickers
USL, League One -
12 sep
Charlotte Independence
5-4
Westchester SC
USL, League One -
10 okt
Westchester SC
3-2
Forward Madison FC
USL, League One -
03 okt
Westchester SC
2-1
Av Alta FC
USL, League One -
16 sep
Westchester SC
5-2
Richmond Kickers
USL, League One -
02 sep
Westchester SC
0-1
Chattanooga Red Wolves SC
USL, League One -
29 aug
Westchester SC
1-3
Spokane Velocity FC
USL, League One -
15 aug
Westchester SC
3-2
FC Naples
USL, League One -
27 sep
One Knoxville SC
0-0
Westchester SC
USL, League One -
19 sep
New York Cosmos
1-2
Westchester SC
USL, League One -
12 sep
Charlotte Independence
5-4
Westchester SC
USL, League One -
06 sep
Portland Hearts Of Pine
2-1
Westchester SC
USL, League One -
22 aug
Corpus Christi FC
2-2
Westchester SC
USL, League One -
01 aug
Forward Madison FC
2-0
Westchester SC
USL, League One -
10 okt
Union Omaha SC
0-1
Fort Wayne FC
USL, League One -
26 sep
Greenville Triumph SC
1-3
Union Omaha SC
USL, League One -
19 sep
Union Omaha SC
2-1
One Knoxville SC
USL, League One -
16 sep
Union Omaha SC
3-1
Spokane Velocity FC
USL, League One -
12 sep
Corpus Christi FC
1-2
Union Omaha SC
USL, League One -
05 sep
Union Omaha SC
2-0
Charlotte Independence
USL, League One -
10 okt
Union Omaha SC
0-1
Fort Wayne FC
USL, League One -
19 sep
Union Omaha SC
2-1
One Knoxville SC
USL, League One -
16 sep
Union Omaha SC
3-1
Spokane Velocity FC
USL, League One -
05 sep
Union Omaha SC
2-0
Charlotte Independence
USL, League One -
29 aug
Union Omaha SC
1-1
New York Cosmos
USL, League One -
22 aug
Union Omaha SC
1-1
Sarasota Paradise
USL, League One -
26 sep
Greenville Triumph SC
1-3
Union Omaha SC
USL, League One -
12 sep
Corpus Christi FC
1-2
Union Omaha SC
USL, League One -
26 aug
FC Naples
2-0
Union Omaha SC
USL, League One -
08 aug
Chattanooga Red Wolves SC
1-3
Union Omaha SC
USL, League One -
01 aug
Fort Wayne FC
0-2
Union Omaha SC
USL, League One -
22 jul
Portland Hearts Of Pine
1-2
Union Omaha SC
Onderlinge resultaten: Westchester SC - Union Omaha SC Statistieken onderlinge ontmoetingen
USL, League One
-
18-07-2026
Union Omaha SC
2-2
Westchester SC
USL, League One
-
13-09-2025
Westchester SC
1-2
Union Omaha SC
USL, League One
-
06-08-2025
Union Omaha SC
2-1
Westchester SC
Westchester SC - Union Omaha SC Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
2
|
61 | 30 | 19 | 4 | 7 | +21 |
|
10
|
36 | 30 | 10 | 6 | 14 | 3 |
Westchester SC - Union Omaha SC odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere USL, League One voorspellingen
One Knoxville SC
Portland Hearts Of Pine
Corpus Christi FC
Charlotte Independence
Sarasota Paradise
Av Alta FC
Chattanooga Red Wolves SC
17-10-2026, 16:00
New York Cosmos
Vs
17-10-2026, 18:00
Forward Madison FC
Vs
17-10-2026, 18:00
Richmond Kickers
Vs
17-10-2026, 19:00
Greenville Triumph SC
Vs
17-10-2026, 19:30
Fort Wayne FC
Vs
17-10-2026, 21:00
AC Boise
Vs
17-10-2026, 21:00
Spokane Velocity FC
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl