18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
VS - USL, League One
17-10-2026
19:30
Fort Wayne FC
VS - USL, League One
17-10-2026
19:30
Binnenkort
Sarasota Paradise
Fort Wayne FC
1.86
Gelijkspel
3.40
Sarasota Paradise
3.50
Voorspelling Fort Wayne FC - Sarasota Paradise - USL, League One
Overzicht van de voorspellingen voor Fort Wayne FC vs Sarasota Paradise
1X2
Gelijkspel
Kans: 36.85%
3.40
Under/Over
+2.5
Kans: 67.78%
1.63
Beide teams scoren
Ja
Kans: 83.33%
1.58
Fort Wayne FC - Sarasota Paradise 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Gelijkspel
Kans: 36.85%3.40
|
|
|
|
|---|---|---|
| Fort Wayne FC | stat | Sarasota Paradise |
|
2
|
Overwinningen |
3
|
|
1
|
Nederlagen |
1
|
|
3
|
Gelijke spelen |
2
|
|
1
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
3
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
2
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
Fort Wayne FC - Sarasota Paradise Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 67.78%1.63
|
|
|
|
|---|---|---|
| Fort Wayne FC | stat | Sarasota Paradise |
|
2.67
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
4.17
|
|
1.5
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
2.83
|
|
1.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.33
|
|
50 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
33 %
|
|
50 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
67 %
|
|
3.33
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
4.67
|
|
1.5
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2.5
|
|
1.83
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2.17
|
Fort Wayne FC - Sarasota Paradise BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 83.33%1.58
|
|
|
|
|---|---|---|
| Fort Wayne FC | stat | Sarasota Paradise |
|
17 %
|
De 2 teams scoren: nee |
0 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja |
83 %
|
|
17 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
0 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
83 %
|
Fort Wayne FC - Sarasota Paradise Vorm
Alle
Thuis
Uit
USL, League One -
10 okt
Union Omaha SC
0-1
Fort Wayne FC
USL, League One -
07 okt
Corpus Christi FC
1-3
Fort Wayne FC
USL, League One -
03 okt
Fort Wayne FC
0-0
Forward Madison FC
USL, League One -
26 sep
Charlotte Independence
1-1
Fort Wayne FC
USL, League One -
19 sep
Fort Wayne FC
2-2
FC Naples
USL, League One -
16 sep
Fort Wayne FC
2-3
One Knoxville SC
USL, League One -
03 okt
Fort Wayne FC
0-0
Forward Madison FC
USL, League One -
19 sep
Fort Wayne FC
2-2
FC Naples
USL, League One -
16 sep
Fort Wayne FC
2-3
One Knoxville SC
USL, League One -
05 sep
Fort Wayne FC
2-4
New York Cosmos
USL, League One -
02 sep
Fort Wayne FC
2-0
Richmond Kickers
USL, League One -
15 aug
Fort Wayne FC
1-2
Chattanooga Red Wolves SC
USL, League One -
10 okt
Union Omaha SC
0-1
Fort Wayne FC
USL, League One -
07 okt
Corpus Christi FC
1-3
Fort Wayne FC
USL, League One -
26 sep
Charlotte Independence
1-1
Fort Wayne FC
USL, League One -
12 sep
Greenville Triumph SC
1-3
Fort Wayne FC
USL, League One -
29 aug
Portland Hearts Of Pine
1-4
Fort Wayne FC
USL, League One -
08 aug
Av Alta FC
3-0
Fort Wayne FC
USL, League One -
10 okt
Sarasota Paradise
3-2
Richmond Kickers
USL, League One -
03 okt
Sarasota Paradise
2-3
Charlotte Independence
USL, League One -
26 sep
Portland Hearts Of Pine
1-4
Sarasota Paradise
USL, League One -
19 sep
Sarasota Paradise
6-0
Greenville Triumph SC
USL, League One -
12 sep
Forward Madison FC
1-1
Sarasota Paradise
USL, League One -
05 sep
Sarasota Paradise
1-1
Spokane Velocity FC
USL, League One -
10 okt
Sarasota Paradise
3-2
Richmond Kickers
USL, League One -
03 okt
Sarasota Paradise
2-3
Charlotte Independence
USL, League One -
19 sep
Sarasota Paradise
6-0
Greenville Triumph SC
USL, League One -
05 sep
Sarasota Paradise
1-1
Spokane Velocity FC
USL, League One -
19 aug
Sarasota Paradise
3-2
Chattanooga Red Wolves SC
USL Cup -
11 jul
Sarasota Paradise
0-5
Miami FC
USL, League One -
26 sep
Portland Hearts Of Pine
1-4
Sarasota Paradise
USL, League One -
12 sep
Forward Madison FC
1-1
Sarasota Paradise
USL, League One -
02 sep
New York Cosmos
1-2
Sarasota Paradise
USL, League One -
22 aug
Union Omaha SC
1-1
Sarasota Paradise
USL, League One -
15 aug
Charlotte Independence
3-1
Sarasota Paradise
USL, League One -
08 aug
One Knoxville SC
2-1
Sarasota Paradise
Onderlinge resultaten: Fort Wayne FC - Sarasota Paradise Statistieken onderlinge ontmoetingen
USL, League One
-
14-03-2026
Sarasota Paradise
2-2
Fort Wayne FC
Fort Wayne FC - Sarasota Paradise Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
8
|
45 | 30 | 12 | 9 | 9 | +9 |
|
11
|
36 | 29 | 10 | 6 | 13 | -3 |
Fort Wayne FC - Sarasota Paradise odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere USL, League One voorspellingen
One Knoxville SC
Portland Hearts Of Pine
Corpus Christi FC
Charlotte Independence
Union Omaha SC
Av Alta FC
Chattanooga Red Wolves SC
17-10-2026, 16:00
New York Cosmos
Vs
17-10-2026, 18:00
Forward Madison FC
Vs
17-10-2026, 18:00
Richmond Kickers
Vs
17-10-2026, 19:00
Greenville Triumph SC
Vs
17-10-2026, 19:00
Westchester SC
Vs
17-10-2026, 21:00
AC Boise
Vs
17-10-2026, 21:00
Spokane Velocity FC
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl