18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Finland - Veikkausliiga
17-10-2026
07:00
Lahti
Finland - Veikkausliiga
17-10-2026
07:00
Binnenkort
Turun Palloseura
Lahti
1.68
Gelijkspel
3.75
Turun Palloseura
4.10
Voorspelling Lahti - Turun Palloseura - Veikkausliiga
Stadion
Lahti Stadium
Capaciteit
14500 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor Lahti vs Turun Palloseura
1X2
Lahti wint de wedstrijd
Kans: 52.98%
1.68
Under/Over
-2.5
Kans: 57.59%
2.32
Beide teams scoren
Ja
Kans: 55.83%
1.55
Lahti - Turun Palloseura 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Lahti wint de wedstrijd
Kans: 52.98%1.68
|
|
|
|
|---|---|---|
| Lahti | stat | Turun Palloseura |
|
3
|
Overwinningen |
0
|
|
2
|
Nederlagen |
3
|
|
1
|
Gelijke spelen |
3
|
|
4
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
0
|
|
1
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
1
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
Lahti - Turun Palloseura Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
-2.5
Kans: 57.59%2.32
|
|
|
|
|---|---|---|
| Lahti | stat | Turun Palloseura |
|
2.33
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
1.17
|
|
1.17
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
0.17
|
|
1.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1
|
|
50 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
83 %
|
|
50 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
17 %
|
|
2.17
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
1.83
|
|
1.5
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
0.67
|
|
0.67
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.17
|
Lahti - Turun Palloseura BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 55.83%1.55
|
|
|
|
|---|---|---|
| Lahti | stat | Turun Palloseura |
|
0 %
|
De 2 teams scoren: nee |
33 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja |
17 %
|
|
0 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
33 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
17 %
|
Lahti - Turun Palloseura Laatste Opstellingen
4-3-3
A. Hakala
D. Heikkinen
N. Dantas
V. Vehkonen
T. Inkinen
T. Montiel
Y. Cassubie
O. Koskinen
M. Sarr
A. Lindholm
J. Ojanen
12
7
5
6
25
8
18
10
77
9
20
4-3-3
S. Anini Jr.
A. Muzaci
M. Konkkola
T. Vakiparta
J. Ahen
T. Zaal
E. Turkki
A. Tamba
M. Hradecky
M. Kauppila
E. Henriksson
41
29
10
28
45
22
3
25
14
20
1
Wisselspelers
Keepers
31 - O. Maukonen
Verdedigers
4 - J. Muller
11 - M. Ferreira
Middenvelders
28 - A. Kabashi
14 - E. Andersson
Aanvallers
17 - A. Belabid
41 - A. Paalanen
Keepers
35 - L. Dan
Verdedigers
15 - C. Azongnitode
77 - T. Karkulowski
17 - A. Sihvonen
24 - N. Talo
Middenvelders
26 - L. Ikonen
Aanvallers
99 - K. Visser
9 - L. Ivanovic
44 - N. Veinbergs
Lahti - Turun Palloseura Vorm
Alle
Thuis
Uit
Veikkausliiga -
09 okt
Seinajoen JK
1-0
Lahti
Veikkausliiga -
18 sep
Lahti
1-1
FF Jaro
Veikkausliiga -
12 sep
Ilves
3-1
Lahti
Veikkausliiga -
08 sep
Lahti
2-1
IFK Mariehamn
Veikkausliiga -
31 aug
Vaasan Palloseura
0-1
Lahti
Veikkausliiga -
21 aug
Seinajoen JK
1-2
Lahti
Veikkausliiga -
18 sep
Lahti
1-1
FF Jaro
Veikkausliiga -
08 sep
Lahti
2-1
IFK Mariehamn
Veikkausliiga -
16 aug
Lahti
1-2
KuPS
Veikkausliiga -
01 aug
Lahti
2-0
FF Jaro
Veikkausliiga -
11 jul
Lahti
2-0
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
04 jul
Lahti
1-0
IF Gnistan
Veikkausliiga -
09 okt
Seinajoen JK
1-0
Lahti
Veikkausliiga -
12 sep
Ilves
3-1
Lahti
Veikkausliiga -
31 aug
Vaasan Palloseura
0-1
Lahti
Veikkausliiga -
21 aug
Seinajoen JK
1-2
Lahti
Veikkausliiga -
09 aug
Inter Turku
0-0
Lahti
Veikkausliiga -
26 jul
Ilves
1-0
Lahti
Veikkausliiga -
10 okt
Turun Palloseura
0-1
FF Jaro
Veikkausliiga -
19 sep
Turun Palloseura
0-3
Ilves
Veikkausliiga -
12 sep
IFK Mariehamn
1-0
Turun Palloseura
Veikkausliiga -
08 sep
Turun Palloseura
0-0
Seinajoen JK
Veikkausliiga -
31 aug
IF Gnistan
1-1
Turun Palloseura
Veikkausliiga -
23 aug
Turun Palloseura
0-0
Inter Turku
Veikkausliiga -
10 okt
Turun Palloseura
0-1
FF Jaro
Veikkausliiga -
19 sep
Turun Palloseura
0-3
Ilves
Veikkausliiga -
08 sep
Turun Palloseura
0-0
Seinajoen JK
Veikkausliiga -
23 aug
Turun Palloseura
0-0
Inter Turku
Veikkausliiga -
01 aug
Turun Palloseura
3-0
IFK Mariehamn
Veikkausliiga -
20 jul
Turun Palloseura
1-3
Ilves
Veikkausliiga -
12 sep
IFK Mariehamn
1-0
Turun Palloseura
Veikkausliiga -
31 aug
IF Gnistan
1-1
Turun Palloseura
Veikkausliiga -
14 aug
Vaasan Palloseura
1-3
Turun Palloseura
Veikkausliiga -
09 aug
KuPS
1-1
Turun Palloseura
Veikkausliiga -
26 jul
HJK Helsinki
1-0
Turun Palloseura
Veikkausliiga -
04 jul
Seinajoen JK
3-1
Turun Palloseura
Onderlinge resultaten: Lahti - Turun Palloseura Statistieken onderlinge ontmoetingen
Veikkausliiga
-
23-06-2026
Lahti
0-0
Turun Palloseura
Veikkausliiga
-
10-04-2026
Turun Palloseura
2-1
Lahti
Liigacup, Knockout Stage
-
31-01-2026
Lahti
5-1
Turun Palloseura
Ykkösliga
-
18-10-2025
Turun Palloseura
3-3
Lahti
Ykkösliga
-
14-07-2025
Lahti
2-2
Turun Palloseura
Ykkösliga
-
21-05-2025
Turun Palloseura
2-2
Lahti
Lahti - Turun Palloseura Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
36 | 26 | 10 | 6 | 10 | +5 |
|
3
|
32 | 26 | 8 | 8 | 10 | 0 |
Lahti - Turun Palloseura odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
4 markten
Rust / Eindresultaat
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Helft
3 markten
Meer / Minder
4 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Exacte Score
1 markten
Exacte Score
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Andere Veikkausliiga voorspellingen
IFK Mariehamn
Seinajoen JK
IF Gnistan
AC Oulu
Vaasan Palloseura
17-10-2026, 07:00
FF Jaro
Vs
17-10-2026, 07:00
Ilves
Vs
17-10-2026, 09:00
HJK Helsinki
Vs
17-10-2026, 11:00
Inter Turku
Vs
18-10-2026, 08:00
KuPS
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl