18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Finland - Veikkausliiga
17-10-2026
11:00
Inter Turku
Finland - Veikkausliiga
17-10-2026
11:00
Binnenkort
AC Oulu
Inter Turku
1.43
Gelijkspel
4.10
AC Oulu
6.25
Voorspelling Inter Turku - AC Oulu - Veikkausliiga
Stadion
Veritas Stadium
Capaciteit
9300 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor Inter Turku vs AC Oulu
1X2
Inter Turku wint de wedstrijd
Kans: 62.81%
1.43
Under/Over
-2.5
Kans: 69%
2.00
Beide teams scoren
Nee
Kans: 73.75%
1.80
Inter Turku - AC Oulu 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Inter Turku wint de wedstrijd
Kans: 62.81%1.43
|
|
|
|
|---|---|---|
| Inter Turku | stat | AC Oulu |
|
4
|
Overwinningen |
1
|
|
1
|
Nederlagen |
4
|
|
1
|
Gelijke spelen |
1
|
|
4
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
0
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
4
|
|
2
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
Inter Turku - AC Oulu Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
-2.5
Kans: 69%2.00
|
|
|
|
|---|---|---|
| Inter Turku | stat | AC Oulu |
|
1.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
2.17
|
|
0.83
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
0.83
|
|
0.33
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.33
|
|
83 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
67 %
|
|
17 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
33 %
|
|
0.67
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
2.83
|
|
0.67
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
0
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.83
|
Inter Turku - AC Oulu BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Nee
Kans: 73.75%1.80
|
|
|
|
|---|---|---|
| Inter Turku | stat | AC Oulu |
|
17 %
|
De 2 teams scoren: nee |
17 %
|
|
17 %
|
Beide teams scoren: ja |
33 %
|
|
33 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
17 %
|
|
0 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
33 %
|
Inter Turku - AC Oulu Laatste Opstellingen
4-3-3
E. Huuhtanen
A. Granlund
L. Kuittinen
R. Ivanov
J. Niska
J. Tuominen
J. Laine
E. Kiiskila
L. Laine
A. Conteh
C. Jephta
1
5
22
6
2
9
14
35
28
10
16
4-3-3
E. Kallio
R. Karjalainen
J. Lotvonen
I. Mendolin
C. Triana Fragozo
M. Arsalo
T. Kaukua
J. Pirinen
M. Pitkanen
O. Kemppainen
M. Oliveira Silva Santos
27
7
36
21
10
25
22
66
5
16
13
Wisselspelers
Keepers
12 - E. Vuorjoki
Verdedigers
3 - J. Hamalainen
30 - Y. Amankwah
Middenvelders
8 - J. Yli-Kokko
19 - I. Jarvinen
24 - J. Tauriainen
Aanvallers
33 - M. Suso
11 - J. Botue
7 - H. Sjogrell
Keepers
99 - N. Schulz
Verdedigers
2 - S. Sipola
18 - A. Cassama
3 - J. Lietsa
Middenvelders
19 - J. Omotayo
30 - J. Makelainen
Aanvallers
14 - N. Jokelainen
11 - L. Ghezali
9 - R. Riski
Inter Turku - AC Oulu Vorm
Alle
Thuis
Uit
Veikkausliiga -
11 okt
Inter Turku
1-0
KuPS
Veikkausliiga -
07 okt
IF Gnistan
0-0
Inter Turku
Veikkausliiga -
18 sep
AC Oulu
0-1
Inter Turku
Veikkausliiga -
14 sep
Inter Turku
1-0
Vaasan Palloseura
Veikkausliiga -
09 sep
HJK Helsinki
2-1
Inter Turku
Suomen Cup -
05 sep
Inter Turku
1-0
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
11 okt
Inter Turku
1-0
KuPS
Veikkausliiga -
14 sep
Inter Turku
1-0
Vaasan Palloseura
Suomen Cup -
05 sep
Inter Turku
1-0
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
31 aug
Inter Turku
1-0
KuPS
Europa Conference League -
20 aug
Inter Turku
0-0
FC København
Veikkausliiga -
09 aug
Inter Turku
0-0
Lahti
Veikkausliiga -
07 okt
IF Gnistan
0-0
Inter Turku
Veikkausliiga -
18 sep
AC Oulu
0-1
Inter Turku
Veikkausliiga -
09 sep
HJK Helsinki
2-1
Inter Turku
Europa Conference League -
27 aug
FC København
4-1
Inter Turku
Veikkausliiga -
23 aug
Turun Palloseura
0-0
Inter Turku
Veikkausliiga -
16 aug
AC Oulu
2-3
Inter Turku
Veikkausliiga -
12 okt
AC Oulu
3-4
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
08 okt
KuPS
0-1
AC Oulu
Veikkausliiga -
18 sep
AC Oulu
0-1
Inter Turku
Veikkausliiga -
12 sep
AC Oulu
1-2
IF Gnistan
Veikkausliiga -
08 sep
Vaasan Palloseura
1-0
AC Oulu
Veikkausliiga -
31 aug
AC Oulu
0-0
Seinajoen JK
Veikkausliiga -
12 okt
AC Oulu
3-4
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
18 sep
AC Oulu
0-1
Inter Turku
Veikkausliiga -
12 sep
AC Oulu
1-2
IF Gnistan
Veikkausliiga -
31 aug
AC Oulu
0-0
Seinajoen JK
Veikkausliiga -
16 aug
AC Oulu
2-3
Inter Turku
Veikkausliiga -
09 aug
AC Oulu
0-1
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
08 okt
KuPS
0-1
AC Oulu
Veikkausliiga -
08 sep
Vaasan Palloseura
1-0
AC Oulu
Veikkausliiga -
22 aug
FF Jaro
0-1
AC Oulu
Veikkausliiga -
25 jul
IFK Mariehamn
1-1
AC Oulu
Veikkausliiga -
11 jul
Turun Palloseura
3-0
AC Oulu
Veikkausliiga -
23 jun
Vaasan Palloseura
5-1
AC Oulu
Onderlinge resultaten: Inter Turku - AC Oulu Statistieken onderlinge ontmoetingen
Veikkausliiga
-
18-09-2026
AC Oulu
0-1
Inter Turku
Veikkausliiga
-
16-08-2026
AC Oulu
2-3
Inter Turku
Veikkausliiga
-
13-06-2026
Inter Turku
0-0
AC Oulu
Liigacup, Knockout Stage
-
21-03-2026
Inter Turku
2-1
AC Oulu
Veikkausliiga
-
08-08-2025
Inter Turku
3-2
AC Oulu
Veikkausliiga
-
26-04-2025
AC Oulu
1-4
Inter Turku
Inter Turku - AC Oulu Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
52 | 27 | 14 | 10 | 3 | +15 |
|
6
|
37 | 27 | 11 | 4 | 12 | -3 |
Inter Turku - AC Oulu odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
4 markten
Rust / Eindresultaat
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Helft
3 markten
Meer / Minder
4 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Exacte Score
1 markten
Exacte Score
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Andere Veikkausliiga voorspellingen
Turun Palloseura
IFK Mariehamn
Seinajoen JK
IF Gnistan
Vaasan Palloseura
17-10-2026, 07:00
Lahti
Vs
17-10-2026, 07:00
FF Jaro
Vs
17-10-2026, 07:00
Ilves
Vs
17-10-2026, 09:00
HJK Helsinki
Vs
18-10-2026, 08:00
KuPS
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl