18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Finland - Veikkausliiga
17-10-2026
07:00
Ilves
Finland - Veikkausliiga
17-10-2026
07:00
Binnenkort
Seinajoen JK
Ilves
1.79
Gelijkspel
3.75
Seinajoen JK
3.65
Voorspelling Ilves - Seinajoen JK - Veikkausliiga
Stadion
Tammela Stadium
Capaciteit
5040 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor Ilves vs Seinajoen JK
1X2
Ilves wint de wedstrijd
Kans: 45.31%
1.79
Under/Over
-2.5
Kans: 58.43%
2.30
Beide teams scoren
Ja
Kans: 52.08%
1.52
Ilves - Seinajoen JK 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Ilves wint de wedstrijd
Kans: 45.31%1.79
|
|
|
|
|---|---|---|
| Ilves | stat | Seinajoen JK |
|
3
|
Overwinningen |
2
|
|
2
|
Nederlagen |
1
|
|
1
|
Gelijke spelen |
3
|
|
3
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
2
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
1
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
Ilves - Seinajoen JK Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
-2.5
Kans: 58.43%2.30
|
|
|
|
|---|---|---|
| Ilves | stat | Seinajoen JK |
|
2.5
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
1.5
|
|
1.67
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
0.83
|
|
0.83
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
0.67
|
|
50 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
67 %
|
|
50 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
33 %
|
|
2.33
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
2.67
|
|
1.5
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.5
|
|
0.83
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.17
|
Ilves - Seinajoen JK BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 52.08%1.52
|
|
|
|
|---|---|---|
| Ilves | stat | Seinajoen JK |
|
0 %
|
De 2 teams scoren: nee |
33 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja |
50 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
50 %
|
Ilves - Seinajoen JK Laatste Opstellingen
3-4-3
F. Krkalic
V. Kumpu
S. Vaisanen
M. Rale
O. Multala
A. Bamba
A. Popovitch
J. Kilo
E. Tamminen
T. Hytonen
K. Wallius
12
24
5
3
22
19
14
28
45
9
13
3-5-2
J. Streng
Kelwin
A. Bostrom
A. Traore
E. Mommo
A. Wilson
S. Giabo Yussif
O. Vaisto
F. Costantini
K. Nwanege
J. Viitala
9
7
8
48
15
23
6
5
2
28
35
Wisselspelers
Keepers
31 - R. Leislahti
Verdedigers
16 - T. Miettunen
Middenvelders
33 - Y. Sacko
6 - Y. Raap
Aanvallers
8 - M. Stjopin
17 - S. Baranov
11 - H. Coulibaly
Keepers
1 - P. Roope
Verdedigers
49 - E. Udom
Middenvelders
19 - E. Mastokangas
22 - L. Vesterbacka
31 - G. Junior Onuoha
43 - S. Bagayogo
Ilves - Seinajoen JK Vorm
Alle
Thuis
Uit
Veikkausliiga -
10 okt
IFK Mariehamn
1-1
Ilves
Veikkausliiga -
19 sep
Turun Palloseura
0-3
Ilves
Veikkausliiga -
12 sep
Ilves
3-1
Lahti
Veikkausliiga -
08 sep
Ilves
2-0
FF Jaro
Veikkausliiga -
31 aug
Ilves
1-2
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
22 aug
Ilves
0-1
Vaasan Palloseura
Veikkausliiga -
12 sep
Ilves
3-1
Lahti
Veikkausliiga -
08 sep
Ilves
2-0
FF Jaro
Veikkausliiga -
31 aug
Ilves
1-2
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
22 aug
Ilves
0-1
Vaasan Palloseura
Europa Conference League -
13 aug
Ilves
1-1
HNK Rijeka
Veikkausliiga -
09 aug
Ilves
2-0
IFK Mariehamn
Veikkausliiga -
10 okt
IFK Mariehamn
1-1
Ilves
Veikkausliiga -
19 sep
Turun Palloseura
0-3
Ilves
Veikkausliiga -
17 aug
IF Gnistan
3-2
Ilves
Europa Conference League -
06 aug
HNK Rijeka
1-0
Ilves
Veikkausliiga -
02 aug
AC Oulu
1-0
Ilves
Europa Conference League -
23 jul
Stjarnan Gardabae
1-0
Ilves
Veikkausliiga -
09 okt
Seinajoen JK
1-0
Lahti
Veikkausliiga -
18 sep
Seinajoen JK
2-1
IFK Mariehamn
Veikkausliiga -
12 sep
FF Jaro
1-1
Seinajoen JK
Veikkausliiga -
08 sep
Turun Palloseura
0-0
Seinajoen JK
Veikkausliiga -
31 aug
AC Oulu
0-0
Seinajoen JK
Veikkausliiga -
21 aug
Seinajoen JK
1-2
Lahti
Veikkausliiga -
09 okt
Seinajoen JK
1-0
Lahti
Veikkausliiga -
18 sep
Seinajoen JK
2-1
IFK Mariehamn
Veikkausliiga -
21 aug
Seinajoen JK
1-2
Lahti
Veikkausliiga -
07 aug
Seinajoen JK
2-2
IF Gnistan
Veikkausliiga -
03 aug
Seinajoen JK
3-0
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
18 jul
Seinajoen JK
0-2
KuPS
Veikkausliiga -
12 sep
FF Jaro
1-1
Seinajoen JK
Veikkausliiga -
08 sep
Turun Palloseura
0-0
Seinajoen JK
Veikkausliiga -
31 aug
AC Oulu
0-0
Seinajoen JK
Veikkausliiga -
15 aug
IFK Mariehamn
2-0
Seinajoen JK
Veikkausliiga -
24 jul
FF Jaro
2-1
Seinajoen JK
Veikkausliiga -
10 jul
Vaasan Palloseura
1-0
Seinajoen JK
Onderlinge resultaten: Ilves - Seinajoen JK Statistieken onderlinge ontmoetingen
Veikkausliiga
-
27-06-2026
Ilves
2-2
Seinajoen JK
Veikkausliiga
-
02-05-2026
Seinajoen JK
1-1
Ilves
Liigacup, Knockout Stage
-
18-02-2026
Ilves
3-1
Seinajoen JK
Veikkausliiga
-
03-11-2025
Ilves
3-3
Seinajoen JK
Veikkausliiga
-
04-10-2025
Seinajoen JK
2-1
Ilves
Veikkausliiga
-
05-07-2025
Seinajoen JK
1-1
Ilves
Ilves - Seinajoen JK Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
2
|
35 | 26 | 10 | 5 | 11 | +4 |
|
4
|
27 | 26 | 6 | 9 | 11 | -6 |
Ilves - Seinajoen JK odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
4 markten
Rust / Eindresultaat
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Helft
3 markten
Meer / Minder
4 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Exacte Score
1 markten
Exacte Score
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Andere Veikkausliiga voorspellingen
Turun Palloseura
IFK Mariehamn
IF Gnistan
AC Oulu
Vaasan Palloseura
17-10-2026, 07:00
Lahti
Vs
17-10-2026, 07:00
FF Jaro
Vs
17-10-2026, 09:00
HJK Helsinki
Vs
17-10-2026, 11:00
Inter Turku
Vs
18-10-2026, 08:00
KuPS
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl