18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Finland - Veikkausliiga
17-10-2026
09:00
HJK Helsinki
Finland - Veikkausliiga
17-10-2026
09:00
Binnenkort
IF Gnistan
HJK Helsinki
1.38
Gelijkspel
4.60
IF Gnistan
6.00
Voorspelling HJK Helsinki - IF Gnistan - Veikkausliiga
Stadion
Bolt Arena
Capaciteit
10770 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor HJK Helsinki vs IF Gnistan
1X2
HJK Helsinki wint de wedstrijd
Kans: 43.78%
1.38
Under/Over
+2.5
Kans: 63.05%
1.40
Beide teams scoren
Ja
Kans: 62.08%
1.57
HJK Helsinki - IF Gnistan 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
HJK Helsinki wint de wedstrijd
Kans: 43.78%1.38
|
|
|
|
|---|---|---|
| HJK Helsinki | stat | IF Gnistan |
|
3
|
Overwinningen |
1
|
|
1
|
Nederlagen |
1
|
|
2
|
Gelijke spelen |
4
|
|
4
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
1
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
1
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
4
|
HJK Helsinki - IF Gnistan Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 63.05%1.40
|
|
|
|
|---|---|---|
| HJK Helsinki | stat | IF Gnistan |
|
3.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
1.67
|
|
2.17
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
0.83
|
|
1
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
0.83
|
|
50 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
83 %
|
|
50 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
17 %
|
|
3.33
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
2.5
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
0.83
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
HJK Helsinki - IF Gnistan BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 62.08%1.57
|
|
|
|
|---|---|---|
| HJK Helsinki | stat | IF Gnistan |
|
17 %
|
De 2 teams scoren: nee |
17 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja |
67 %
|
|
0 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
17 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
67 %
|
HJK Helsinki - IF Gnistan Laatste Opstellingen
4-3-3
J. Ost
N. Alho
M. Bogicevic
V. Tikkanen
L. Montano
A. Ring
S. Haarala
P. Mentu
L. Moller
M. Borchers
A. Cicale
1
17
31
6
14
4
29
8
22
9
7
5-4-1
D. Perez
R. Eremenko
G. Europaeus
A. Jouhi
A. Atarah
E. Arko-Mensah
R. Bonet Badia
A. Obileye
R. Gnanou
B. Milovanov
O. Virtanen
11
26
15
31
7
12
3
67
24
19
1
Wisselspelers
Keepers
30 - J. Samooja
Verdedigers
13 - K. Simojoki
24 - E. Levealahti
87 - N. Kroupkin
Middenvelders
11 - M. Kirilov
77 - J. Veteli
10 - L. Lingman
32 - M. Gueye
Aanvallers
20 - T. Pukki
Keepers
95 - M. Juricka
Verdedigers
2 - B. Dahlstrom
25 - N. Rossi
40 - J. Ojala
Middenvelders
27 - O. Hannula
10 - J. Latonen
23 - S. Ylatupa
14 - S. Eremenko
HJK Helsinki - IF Gnistan Vorm
Alle
Thuis
Uit
Veikkausliiga -
12 okt
AC Oulu
3-4
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
08 okt
HJK Helsinki
6-0
Vaasan Palloseura
Veikkausliiga -
18 sep
IF Gnistan
1-1
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
13 sep
KuPS
0-0
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
09 sep
HJK Helsinki
2-1
Inter Turku
Suomen Cup -
05 sep
Inter Turku
1-0
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
08 okt
HJK Helsinki
6-0
Vaasan Palloseura
Veikkausliiga -
09 sep
HJK Helsinki
2-1
Inter Turku
Veikkausliiga -
23 aug
HJK Helsinki
2-3
IF Gnistan
Veikkausliiga -
16 aug
HJK Helsinki
3-0
FF Jaro
Europa Conference League -
06 aug
HJK Helsinki
1-1
Motherwell FC
Veikkausliiga -
26 jul
HJK Helsinki
1-0
Turun Palloseura
Veikkausliiga -
12 okt
AC Oulu
3-4
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
18 sep
IF Gnistan
1-1
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
13 sep
KuPS
0-0
HJK Helsinki
Suomen Cup -
05 sep
Inter Turku
1-0
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
31 aug
Ilves
1-2
HJK Helsinki
Europa Conference League -
13 aug
Motherwell FC
2-0
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
12 okt
Vaasan Palloseura
1-0
IF Gnistan
Veikkausliiga -
07 okt
IF Gnistan
0-0
Inter Turku
Veikkausliiga -
18 sep
IF Gnistan
1-1
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
12 sep
AC Oulu
1-2
IF Gnistan
Veikkausliiga -
08 sep
IF Gnistan
1-1
KuPS
Veikkausliiga -
31 aug
IF Gnistan
1-1
Turun Palloseura
Veikkausliiga -
07 okt
IF Gnistan
0-0
Inter Turku
Veikkausliiga -
18 sep
IF Gnistan
1-1
HJK Helsinki
Veikkausliiga -
08 sep
IF Gnistan
1-1
KuPS
Veikkausliiga -
31 aug
IF Gnistan
1-1
Turun Palloseura
Veikkausliiga -
17 aug
IF Gnistan
3-2
Ilves
Veikkausliiga -
01 aug
IF Gnistan
0-1
KuPS
Veikkausliiga -
12 okt
Vaasan Palloseura
1-0
IF Gnistan
Veikkausliiga -
12 sep
AC Oulu
1-2
IF Gnistan
Veikkausliiga -
23 aug
HJK Helsinki
2-3
IF Gnistan
Veikkausliiga -
07 aug
Seinajoen JK
2-2
IF Gnistan
Veikkausliiga -
26 jul
Inter Turku
1-2
IF Gnistan
Veikkausliiga -
18 jul
AC Oulu
0-2
IF Gnistan
Onderlinge resultaten: HJK Helsinki - IF Gnistan Statistieken onderlinge ontmoetingen
Veikkausliiga
-
18-09-2026
IF Gnistan
1-1
HJK Helsinki
Veikkausliiga
-
23-08-2026
HJK Helsinki
2-3
IF Gnistan
Veikkausliiga
-
18-04-2026
IF Gnistan
0-3
HJK Helsinki
Liigacup, Knockout Stage
-
07-02-2026
HJK Helsinki
3-1
IF Gnistan
Veikkausliiga
-
03-11-2025
IF Gnistan
2-2
HJK Helsinki
Veikkausliiga
-
03-10-2025
HJK Helsinki
2-3
IF Gnistan
HJK Helsinki - IF Gnistan Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
2
|
48 | 27 | 14 | 6 | 7 | +17 |
|
4
|
42 | 27 | 11 | 9 | 7 | 7 |
HJK Helsinki - IF Gnistan odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
4 markten
Rust / Eindresultaat
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Helft
3 markten
Meer / Minder
5 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Exacte Score
1 markten
Exacte Score
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Andere Veikkausliiga voorspellingen
Turun Palloseura
IFK Mariehamn
Seinajoen JK
AC Oulu
Vaasan Palloseura
17-10-2026, 07:00
Lahti
Vs
17-10-2026, 07:00
FF Jaro
Vs
17-10-2026, 07:00
Ilves
Vs
17-10-2026, 11:00
Inter Turku
Vs
18-10-2026, 08:00
KuPS
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl