18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Finland - Veikkausliiga
18-10-2026
08:00
KuPS
Finland - Veikkausliiga
18-10-2026
08:00
Binnenkort
Vaasan Palloseura
KuPS
1.53
Gelijkspel
3.90
Vaasan Palloseura
5.10
Voorspelling KuPS - Vaasan Palloseura - Veikkausliiga
Stadion
Kuopio Football Stadium
Capaciteit
5300 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor KuPS vs Vaasan Palloseura
1X2
KuPS wint de wedstrijd
Kans: 46.34%
1.53
Under/Over
-2.5
Kans: 61%
2.00
Beide teams scoren
Nee
Kans: 52.92%
1.90
KuPS - Vaasan Palloseura 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
KuPS wint de wedstrijd
Kans: 46.34%1.53
|
|
|
|
|---|---|---|
| KuPS | stat | Vaasan Palloseura |
|
1
|
Overwinningen |
2
|
|
4
|
Nederlagen |
4
|
|
1
|
Gelijke spelen |
0
|
|
1
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
3
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
4
|
|
2
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
0
|
KuPS - Vaasan Palloseura Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
-2.5
Kans: 61%2.00
|
|
|
|
|---|---|---|
| KuPS | stat | Vaasan Palloseura |
|
2.83
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
2
|
|
1.17
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
0.33
|
|
1.67
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.67
|
|
67 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
83 %
|
|
33 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
17 %
|
|
1.67
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
1.67
|
|
0.67
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
0.5
|
|
1
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.17
|
KuPS - Vaasan Palloseura BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Nee
Kans: 52.92%1.90
|
|
|
|
|---|---|---|
| KuPS | stat | Vaasan Palloseura |
|
33 %
|
Beide teams scoren: ja |
0 %
|
|
33 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
0 %
|
|
17 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
0 %
|
KuPS - Vaasan Palloseura Laatste Opstellingen
4-2-3-1
J. Kreidl
A. Puukko
K. Adams
A. Lotjonen
N. Kujasalo
S. Pasanen
P. Pennanen
J. Luyeye-Lutumba
J. Eskesen
B. Armah
P. Parzyszek
1
29
4
23
13
14
8
21
34
24
20
3-4-1-2
J. Vahtera
C. Holmelund
X. Odhiambo
A. Raisanen
P. Barros Pimentel Lima
L. Mane
K. Kouassivi-Benissan
J. Turfkruier
C. Okereke
M. Niemi
M. Jalloh
30
9
20
34
8
2
27
7
6
23
41
Wisselspelers
Keepers
12 - H. Riihimaki
Verdedigers
33 - T. Hamalainen
28 - B. Magassa
25 - C. Antwi
30 - R. Araujo
Middenvelders
10 - V. Gasc
22 - S. Touray
16 - T. Jyry
Aanvallers
15 - A. Aiki
11 - J. Moreno
9 - G. Engvall
6 - S. Savolainen
Keepers
1 - A. Piispa
Verdedigers
3 - R. Simpson
24 - Y. Daoussi
26 - O. Ogunniyi
Middenvelders
14 - S. Lindholm
17 - T. Dren
25 - H. Salomaa
Aanvallers
11 - J. Muzinga
29 - W. Samake
KuPS - Vaasan Palloseura Vorm
Alle
Thuis
Uit
Europa Conference League -
15 okt
KuPS
2-4
Trabzonspor
Veikkausliiga -
11 okt
Inter Turku
1-0
KuPS
Veikkausliiga -
08 okt
KuPS
0-1
AC Oulu
Naisten Liiga -
03 okt
Tampereen Ilves
3-3
KuPS
Naisten Liiga -
26 sep
KuPS
0-1
HJK Helsinki V
Veikkausliiga -
19 sep
Vaasan Palloseura
0-2
KuPS
Europa Conference League -
15 okt
KuPS
2-4
Trabzonspor
Veikkausliiga -
08 okt
KuPS
0-1
AC Oulu
Naisten Liiga -
26 sep
KuPS
0-1
HJK Helsinki V
Naisten Liiga -
19 sep
KuPS
0-0
Hps
Veikkausliiga -
13 sep
KuPS
0-0
HJK Helsinki
Naisten Liiga -
29 aug
KuPS
2-0
IF Gnistan
Veikkausliiga -
11 okt
Inter Turku
1-0
KuPS
Naisten Liiga -
03 okt
Tampereen Ilves
3-3
KuPS
Veikkausliiga -
19 sep
Vaasan Palloseura
0-2
KuPS
Naisten Liiga -
13 sep
Åland United V
0-2
KuPS
Veikkausliiga -
08 sep
IF Gnistan
1-1
KuPS
Veikkausliiga -
31 aug
Inter Turku
1-0
KuPS
Veikkausliiga -
12 okt
Vaasan Palloseura
1-0
IF Gnistan
Veikkausliiga -
08 okt
HJK Helsinki
6-0
Vaasan Palloseura
Veikkausliiga -
19 sep
Vaasan Palloseura
0-2
KuPS
Veikkausliiga -
14 sep
Inter Turku
1-0
Vaasan Palloseura
Veikkausliiga -
08 sep
Vaasan Palloseura
1-0
AC Oulu
Veikkausliiga -
31 aug
Vaasan Palloseura
0-1
Lahti
Veikkausliiga -
12 okt
Vaasan Palloseura
1-0
IF Gnistan
Veikkausliiga -
19 sep
Vaasan Palloseura
0-2
KuPS
Veikkausliiga -
08 sep
Vaasan Palloseura
1-0
AC Oulu
Veikkausliiga -
31 aug
Vaasan Palloseura
0-1
Lahti
Veikkausliiga -
14 aug
Vaasan Palloseura
1-3
Turun Palloseura
Veikkausliiga -
02 aug
Vaasan Palloseura
0-1
Inter Turku
Veikkausliiga -
08 okt
HJK Helsinki
6-0
Vaasan Palloseura
Veikkausliiga -
14 sep
Inter Turku
1-0
Vaasan Palloseura
Veikkausliiga -
22 aug
Ilves
0-1
Vaasan Palloseura
Veikkausliiga -
08 aug
FF Jaro
1-3
Vaasan Palloseura
Veikkausliiga -
25 jul
KuPS
3-1
Vaasan Palloseura
Veikkausliiga -
18 jul
HJK Helsinki
2-1
Vaasan Palloseura
Onderlinge resultaten: KuPS - Vaasan Palloseura Statistieken onderlinge ontmoetingen
Veikkausliiga
-
19-09-2026
Vaasan Palloseura
0-2
KuPS
Veikkausliiga
-
25-07-2026
KuPS
3-1
Vaasan Palloseura
Veikkausliiga
-
13-06-2026
Vaasan Palloseura
1-1
KuPS
Suomen Cup
-
10-06-2026
KuPS
0-0
Vaasan Palloseura
Liigacup, Knockout Stage
-
31-01-2026
KuPS
3-1
Vaasan Palloseura
Veikkausliiga
-
19-07-2025
Vaasan Palloseura
1-1
KuPS
KuPS - Vaasan Palloseura Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
3
|
48 | 27 | 13 | 9 | 5 | +15 |
|
5
|
39 | 27 | 11 | 6 | 10 | 0 |
KuPS - Vaasan Palloseura odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
4 markten
Rust / Eindresultaat
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Helft
3 markten
Meer / Minder
4 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Exacte Score
1 markten
Exacte Score
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Andere Veikkausliiga voorspellingen
Turun Palloseura
IFK Mariehamn
Seinajoen JK
IF Gnistan
AC Oulu
17-10-2026, 07:00
Lahti
Vs
17-10-2026, 07:00
FF Jaro
Vs
17-10-2026, 07:00
Ilves
Vs
17-10-2026, 09:00
HJK Helsinki
Vs
17-10-2026, 11:00
Inter Turku
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl