18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Finland - Veikkausliiga
17-10-2026
07:00
FF Jaro
Finland - Veikkausliiga
17-10-2026
07:00
Binnenkort
IFK Mariehamn
FF Jaro
2.07
Gelijkspel
3.45
IFK Mariehamn
3.05
Voorspelling FF Jaro - IFK Mariehamn - Veikkausliiga
Stadion
Project Liv Arena
Capaciteit
3600 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor FF Jaro vs IFK Mariehamn
1X2
FF Jaro wint de wedstrijd
Kans: 49%
2.07
Under/Over
+2.5
Kans: 54.2%
1.65
Beide teams scoren
Ja
Kans: 59.17%
1.56
FF Jaro - IFK Mariehamn 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
FF Jaro wint de wedstrijd
Kans: 49%2.07
|
|
|
|
|---|---|---|
| FF Jaro | stat | IFK Mariehamn |
|
1
|
Overwinningen |
3
|
|
3
|
Nederlagen |
2
|
|
2
|
Gelijke spelen |
1
|
|
2
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
2
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
2
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
FF Jaro - IFK Mariehamn Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 54.2%1.65
|
|
|
|
|---|---|---|
| FF Jaro | stat | IFK Mariehamn |
|
1.67
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
2.83
|
|
0.5
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1.67
|
|
1.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.17
|
|
100 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
50 %
|
|
0 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
50 %
|
|
2.17
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
1.83
|
|
1
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.17
|
|
1.17
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
0.67
|
FF Jaro - IFK Mariehamn BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 59.17%1.56
|
|
|
|
|---|---|---|
| FF Jaro | stat | IFK Mariehamn |
|
33 %
|
Beide teams scoren: ja |
67 %
|
|
17 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
0 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
67 %
|
FF Jaro - IFK Mariehamn Laatste Opstellingen
4-3-3
S. Vits
A. Bjonback
J. Brunell
M. Ogungbaro
F. Ness
J. Skau
G. Kocsis
J. Myrevik
J. Lawson
V. Vuorinen
K. Harden
1
5
6
4
19
7
25
21
23
91
22
4-2-3-1
A. Larsson
A. Bergvik
A. Huttunen
L. Richtner
E. Patut
V. Widlund
S. Ngulube
N. Nurmi
T. Koivisto
A. Stroud
K. Lund
7
14
16
27
20
23
31
2
5
18
1
Wisselspelers
Keepers
12 - J. Snellman
Verdedigers
2 - F. Kass
20 - T. Soderstrom
Middenvelders
77 - A. Sabriye
27 - J. Vikstrom
24 - V. Lofs
8 - O. Kass Kawo
16 - A. Vidjeskog
Aanvallers
9 - H. Zetterstrom
Keepers
12 - O. Heino
Verdedigers
3 - A. Soiniemi
Middenvelders
11 - J. Svedberg
64 - M. Hyvonen
26 - M. Jansson
Aanvallers
43 - L. Andersson
19 - T. Jakobsen
9 - W. Nunez
FF Jaro - IFK Mariehamn Vorm
Alle
Thuis
Uit
Veikkausliiga -
10 okt
Turun Palloseura
0-1
FF Jaro
Veikkausliiga -
18 sep
Lahti
1-1
FF Jaro
Veikkausliiga -
12 sep
FF Jaro
1-1
Seinajoen JK
Veikkausliiga -
08 sep
Ilves
2-0
FF Jaro
Veikkausliiga -
31 aug
IFK Mariehamn
2-0
FF Jaro
Veikkausliiga -
22 aug
FF Jaro
0-1
AC Oulu
Veikkausliiga -
12 sep
FF Jaro
1-1
Seinajoen JK
Veikkausliiga -
22 aug
FF Jaro
0-1
AC Oulu
Veikkausliiga -
08 aug
FF Jaro
1-3
Vaasan Palloseura
Veikkausliiga -
24 jul
FF Jaro
2-1
Seinajoen JK
Veikkausliiga -
19 jul
FF Jaro
0-0
Inter Turku
Veikkausliiga -
04 jul
FF Jaro
2-1
Ilves
Veikkausliiga -
10 okt
Turun Palloseura
0-1
FF Jaro
Veikkausliiga -
18 sep
Lahti
1-1
FF Jaro
Veikkausliiga -
08 sep
Ilves
2-0
FF Jaro
Veikkausliiga -
31 aug
IFK Mariehamn
2-0
FF Jaro
Veikkausliiga -
16 aug
HJK Helsinki
3-0
FF Jaro
Veikkausliiga -
01 aug
Lahti
2-0
FF Jaro
Veikkausliiga -
10 okt
IFK Mariehamn
1-1
Ilves
Veikkausliiga -
18 sep
Seinajoen JK
2-1
IFK Mariehamn
Veikkausliiga -
12 sep
IFK Mariehamn
1-0
Turun Palloseura
Veikkausliiga -
08 sep
Lahti
2-1
IFK Mariehamn
Veikkausliiga -
31 aug
IFK Mariehamn
2-0
FF Jaro
Veikkausliiga -
23 aug
KuPS
2-4
IFK Mariehamn
Veikkausliiga -
10 okt
IFK Mariehamn
1-1
Ilves
Veikkausliiga -
12 sep
IFK Mariehamn
1-0
Turun Palloseura
Veikkausliiga -
31 aug
IFK Mariehamn
2-0
FF Jaro
Veikkausliiga -
15 aug
IFK Mariehamn
2-0
Seinajoen JK
Veikkausliiga -
25 jul
IFK Mariehamn
1-1
AC Oulu
Veikkausliiga -
20 jul
IFK Mariehamn
0-2
Lahti
Veikkausliiga -
18 sep
Seinajoen JK
2-1
IFK Mariehamn
Veikkausliiga -
08 sep
Lahti
2-1
IFK Mariehamn
Veikkausliiga -
23 aug
KuPS
2-4
IFK Mariehamn
Veikkausliiga -
09 aug
Ilves
2-0
IFK Mariehamn
Veikkausliiga -
01 aug
Turun Palloseura
3-0
IFK Mariehamn
Veikkausliiga -
11 jul
IF Gnistan
4-2
IFK Mariehamn
Onderlinge resultaten: FF Jaro - IFK Mariehamn Statistieken onderlinge ontmoetingen
Veikkausliiga
-
31-08-2026
IFK Mariehamn
2-0
FF Jaro
Veikkausliiga
-
23-05-2026
FF Jaro
3-0
IFK Mariehamn
Veikkausliiga
-
28-09-2025
FF Jaro
2-3
IFK Mariehamn
Veikkausliiga
-
06-07-2025
FF Jaro
1-1
IFK Mariehamn
Veikkausliiga
-
05-04-2025
IFK Mariehamn
0-2
FF Jaro
FF Jaro - IFK Mariehamn Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
5
|
20 | 26 | 4 | 8 | 14 | -27 |
|
6
|
18 | 26 | 4 | 6 | 16 | -27 |
FF Jaro - IFK Mariehamn odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
4 markten
Rust / Eindresultaat
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Helft
3 markten
Meer / Minder
4 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Exacte Score
1 markten
Exacte Score
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Andere Veikkausliiga voorspellingen
Turun Palloseura
Seinajoen JK
IF Gnistan
AC Oulu
Vaasan Palloseura
17-10-2026, 07:00
Lahti
Vs
17-10-2026, 07:00
Ilves
Vs
17-10-2026, 09:00
HJK Helsinki
Vs
17-10-2026, 11:00
Inter Turku
Vs
18-10-2026, 08:00
KuPS
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl