18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
VS - USL, Championship
17-10-2026
20:30
San Antonio
VS - USL, Championship
17-10-2026
20:30
Binnenkort
New Mexico United
San Antonio
1.88
Gelijkspel
3.45
New Mexico United
3.40
Voorspelling San Antonio - New Mexico United - USL, Championship
Stadion
Toyota Field
Capaciteit
8000 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor San Antonio vs New Mexico United
1X2
Gelijkspel
Kans: 40.06%
3.45
Under/Over
-2.5
Kans: 55.36%
2.02
Beide teams scoren
Nee
Kans: 70%
2.17
San Antonio - New Mexico United 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Gelijkspel
Kans: 40.06%3.45
|
|
|
|
|---|---|---|
| San Antonio | stat | New Mexico United |
|
0
|
Overwinningen |
2
|
|
3
|
Nederlagen |
2
|
|
3
|
Gelijke spelen |
2
|
|
0
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
3
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
3
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
San Antonio - New Mexico United Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
-2.5
Kans: 55.36%2.02
|
|
|
|
|---|---|---|
| San Antonio | stat | New Mexico United |
|
1.83
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3.5
|
|
0.17
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1.83
|
|
1.67
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.67
|
|
67 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
33 %
|
|
33 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
67 %
|
|
1.83
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3.67
|
|
0
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
1.83
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.67
|
San Antonio - New Mexico United BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Nee
Kans: 70%2.17
|
|
|
|
|---|---|---|
| San Antonio | stat | New Mexico United |
|
50 %
|
De 2 teams scoren: nee |
17 %
|
|
17 %
|
Beide teams scoren: ja |
67 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
17 %
|
|
0 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
67 %
|
San Antonio - New Mexico United Vorm
Alle
Thuis
Uit
USL, Championship -
10 okt
Oakland Roots SC
0-0
San Antonio
USL, Championship -
03 okt
Las Vegas Lights
1-0
San Antonio
Vriendschappelijke Wedstrijd -
29 sep
San Antonio
0-7
Darmstadt
USL, Championship -
26 sep
San Antonio
0-0
Tampa Bay Rowdies
USL, Championship -
20 sep
Sacramento Republic
0-0
San Antonio
USL, Championship -
11 sep
Colorado Springs Switchbacks
2-1
San Antonio
Vriendschappelijke Wedstrijd -
29 sep
San Antonio
0-7
Darmstadt
USL, Championship -
26 sep
San Antonio
0-0
Tampa Bay Rowdies
USL Cup -
08 sep
San Antonio
0-0
Louisville City
USL, Championship -
05 sep
San Antonio
0-0
Tulsa Roughnecks
USL, Championship -
22 aug
San Antonio
0-1
Oakland Roots SC
USL, Championship -
15 aug
San Antonio
0-3
EL Paso Locomotive FC
USL, Championship -
10 okt
Oakland Roots SC
0-0
San Antonio
USL, Championship -
03 okt
Las Vegas Lights
1-0
San Antonio
USL, Championship -
20 sep
Sacramento Republic
0-0
San Antonio
USL, Championship -
11 sep
Colorado Springs Switchbacks
2-1
San Antonio
USL, Championship -
29 aug
New Mexico United
1-2
San Antonio
USL, Championship -
08 aug
Louisville City
1-1
San Antonio
USL, Championship -
10 okt
New Mexico United
3-1
Monterey Bay FC
USL, Championship -
04 okt
New Mexico United
2-1
Phoenix Rising
USL, Championship -
30 sep
Tulsa Roughnecks
1-0
New Mexico United
USL, Championship -
26 sep
New Mexico United
2-3
Sacramento Republic
USL, Championship -
19 sep
Colorado Springs Switchbacks
0-0
New Mexico United
USL, Championship -
16 sep
Birmingham Legion FC
4-4
New Mexico United
USL, Championship -
10 okt
New Mexico United
3-1
Monterey Bay FC
USL, Championship -
04 okt
New Mexico United
2-1
Phoenix Rising
USL, Championship -
26 sep
New Mexico United
2-3
Sacramento Republic
USL, Championship -
11 sep
New Mexico United
2-2
Indy Eleven
USL, Championship -
29 aug
New Mexico United
1-2
San Antonio
USL, Championship -
26 aug
New Mexico United
2-1
Lexington SC
USL, Championship -
30 sep
Tulsa Roughnecks
1-0
New Mexico United
USL, Championship -
19 sep
Colorado Springs Switchbacks
0-0
New Mexico United
USL, Championship -
16 sep
Birmingham Legion FC
4-4
New Mexico United
USL, Championship -
05 sep
Las Vegas Lights
1-2
New Mexico United
USL, Championship -
22 aug
Loudoun United FC
0-0
New Mexico United
USL, Championship -
08 aug
Monterey Bay FC
2-5
New Mexico United
Onderlinge resultaten: San Antonio - New Mexico United Statistieken onderlinge ontmoetingen
USL, Championship
-
29-08-2026
New Mexico United
1-2
San Antonio
USL, Championship
-
21-03-2026
San Antonio
1-0
New Mexico United
USL, Championship
-
01-11-2025
New Mexico United
2-0
San Antonio
USL, Championship
-
06-09-2025
San Antonio
0-1
New Mexico United
USL Cup
-
26-07-2025
San Antonio
2-2
New Mexico United
USL, Championship
-
21-06-2025
New Mexico United
4-2
San Antonio
San Antonio - New Mexico United odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere USL, Championship voorspellingen
Brooklyn FC
Indy Eleven
Charleston Battery
Pittsburgh Riverhounds
Detroit City FC
Oakland Roots SC
Sacramento Republic
Colorado Springs Switchbacks
Phoenix Rising
Lexington SC
17-10-2026, 19:00
Hartford Athletic
Vs
17-10-2026, 19:00
Louisville City
Vs
17-10-2026, 19:00
Miami FC
Vs
17-10-2026, 19:30
Rhode Island FC
Vs
17-10-2026, 19:30
Tampa Bay Rowdies
Vs
17-10-2026, 20:00
Tulsa Roughnecks
Vs
17-10-2026, 21:00
EL Paso Locomotive FC
Vs
17-10-2026, 22:00
Monterey Bay FC
Vs
17-10-2026, 22:00
Orange County SC
Vs
17-10-2026, 22:30
Las Vegas Lights
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl