18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
VS - USL, Championship
17-10-2026
22:00
Orange County SC
VS - USL, Championship
17-10-2026
22:00
Binnenkort
Phoenix Rising
Orange County SC
2.75
Gelijkspel
3.35
Phoenix Rising
2.23
Voorspelling Orange County SC - Phoenix Rising - USL, Championship
Stadion
Championship Soccer Stadium at the Orange County Great Park
Capaciteit
5500 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor Orange County SC vs Phoenix Rising
1X2
Phoenix Rising wint de wedstrijd
Kans: 41.3%
2.23
Under/Over
+2.5
Kans: 57.14%
1.57
Beide teams scoren
Ja
Kans: 72.92%
1.50
Orange County SC - Phoenix Rising 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Phoenix Rising wint de wedstrijd
Kans: 41.3%2.23
|
|
|
|
|---|---|---|
| Orange County SC | stat | Phoenix Rising |
|
1
|
Overwinningen |
2
|
|
4
|
Nederlagen |
3
|
|
1
|
Gelijke spelen |
1
|
|
1
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
4
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
1
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
Orange County SC - Phoenix Rising Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 57.14%1.57
|
|
|
|
|---|---|---|
| Orange County SC | stat | Phoenix Rising |
|
2.83
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3.33
|
|
0.67
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1.33
|
|
2.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
2
|
|
50 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
17 %
|
|
50 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
83 %
|
|
3.17
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3.17
|
|
1
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.83
|
|
2.17
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.33
|
Orange County SC - Phoenix Rising BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 72.92%1.50
|
|
|
|
|---|---|---|
| Orange County SC | stat | Phoenix Rising |
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja |
83 %
|
|
0 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
0 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
83 %
|
Orange County SC - Phoenix Rising Vorm
Alle
Thuis
Uit
USL, Championship -
10 okt
EL Paso Locomotive FC
2-1
Orange County SC
USL, Championship -
03 okt
Orange County SC
1-2
Monterey Bay FC
USL, Championship -
26 sep
Orange County SC
1-0
Pittsburgh Riverhounds
USL, Championship -
19 sep
Lexington SC
6-0
Orange County SC
USL, Championship -
12 sep
Orange County SC
0-2
Las Vegas Lights
USL, Championship -
05 sep
Orange County SC
1-1
Sacramento Republic
USL, Championship -
03 okt
Orange County SC
1-2
Monterey Bay FC
USL, Championship -
26 sep
Orange County SC
1-0
Pittsburgh Riverhounds
USL, Championship -
12 sep
Orange County SC
0-2
Las Vegas Lights
USL, Championship -
05 sep
Orange County SC
1-1
Sacramento Republic
USL, Championship -
22 aug
Orange County SC
1-5
Tulsa Roughnecks
USL, Championship -
15 aug
Orange County SC
2-3
Louisville City
USL, Championship -
10 okt
EL Paso Locomotive FC
2-1
Orange County SC
USL, Championship -
19 sep
Lexington SC
6-0
Orange County SC
USL, Championship -
29 aug
Oakland Roots SC
1-1
Orange County SC
USL, Championship -
25 jul
Monterey Bay FC
1-2
Orange County SC
USL, Championship -
08 jul
Hartford Athletic
2-2
Orange County SC
USL, Championship -
04 jul
Rhode Island FC
1-1
Orange County SC
USL, Championship -
10 okt
Phoenix Rising
3-2
Las Vegas Lights
USL, Championship -
04 okt
New Mexico United
2-1
Phoenix Rising
USL, Championship -
26 sep
Oakland Roots SC
3-0
Phoenix Rising
USL, Championship -
19 sep
Phoenix Rising
1-3
EL Paso Locomotive FC
USL, Championship -
12 sep
Phoenix Rising
2-1
Tulsa Roughnecks
USL, Championship -
05 sep
Monterey Bay FC
1-1
Phoenix Rising
USL, Championship -
10 okt
Phoenix Rising
3-2
Las Vegas Lights
USL, Championship -
19 sep
Phoenix Rising
1-3
EL Paso Locomotive FC
USL, Championship -
12 sep
Phoenix Rising
2-1
Tulsa Roughnecks
USL, Championship -
29 aug
Phoenix Rising
2-1
Indy Eleven
USL, Championship -
19 aug
Phoenix Rising
3-1
Colorado Springs Switchbacks
USL, Championship -
25 jul
Phoenix Rising
0-0
Hartford Athletic
USL, Championship -
04 okt
New Mexico United
2-1
Phoenix Rising
USL, Championship -
26 sep
Oakland Roots SC
3-0
Phoenix Rising
USL, Championship -
05 sep
Monterey Bay FC
1-1
Phoenix Rising
USL, Championship -
22 aug
Sacramento Republic
2-2
Phoenix Rising
USL, Championship -
08 aug
Lexington SC
1-0
Phoenix Rising
USL, Championship -
01 aug
Las Vegas Lights
1-1
Phoenix Rising
Onderlinge resultaten: Orange County SC - Phoenix Rising Statistieken onderlinge ontmoetingen
USL Cup
-
16-05-2026
Phoenix Rising
2-1
Orange County SC
US Open Cup
-
01-04-2026
Orange County SC
1-2
Phoenix Rising
USL, Championship
-
14-03-2026
Phoenix Rising
1-1
Orange County SC
USL, Championship
-
30-07-2025
Orange County SC
4-1
Phoenix Rising
USL, Championship
-
07-06-2025
Phoenix Rising
3-1
Orange County SC
USL, Championship
-
25-09-2024
Orange County SC
2-0
Phoenix Rising
Orange County SC - Phoenix Rising odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
2 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere USL, Championship voorspellingen
Brooklyn FC
Indy Eleven
Charleston Battery
Pittsburgh Riverhounds
Detroit City FC
Oakland Roots SC
New Mexico United
Sacramento Republic
Colorado Springs Switchbacks
Lexington SC
17-10-2026, 19:00
Hartford Athletic
Vs
17-10-2026, 19:00
Louisville City
Vs
17-10-2026, 19:00
Miami FC
Vs
17-10-2026, 19:30
Rhode Island FC
Vs
17-10-2026, 19:30
Tampa Bay Rowdies
Vs
17-10-2026, 20:00
Tulsa Roughnecks
Vs
17-10-2026, 20:30
San Antonio
Vs
17-10-2026, 21:00
EL Paso Locomotive FC
Vs
17-10-2026, 22:00
Monterey Bay FC
Vs
17-10-2026, 22:30
Las Vegas Lights
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl