18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
VS - USL, Championship
17-10-2026
19:00
Miami FC
VS - USL, Championship
17-10-2026
19:00
Binnenkort
Charleston Battery
Miami FC
3.10
Gelijkspel
3.45
Charleston Battery
1.98
Voorspelling Miami FC - Charleston Battery - USL, Championship
Stadion
South Dade Kia Field at Pitbull Stadium
Capaciteit
20000 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor Miami FC vs Charleston Battery
1X2
Charleston Battery wint de wedstrijd
Kans: 45.7%
1.98
Under/Over
+2.5
Kans: 56.62%
1.49
Beide teams scoren
Ja
Kans: 56.67%
1.45
Miami FC - Charleston Battery 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Charleston Battery wint de wedstrijd
Kans: 45.7%1.98
|
|
|
|
|---|---|---|
| Miami FC | stat | Charleston Battery |
|
4
|
Overwinningen |
2
|
|
1
|
Nederlagen |
2
|
|
1
|
Gelijke spelen |
2
|
|
1
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
3
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
2
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
Miami FC - Charleston Battery Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 56.62%1.49
|
|
|
|
|---|---|---|
| Miami FC | stat | Charleston Battery |
|
2.83
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
2.33
|
|
1.83
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1.17
|
|
1
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.17
|
|
50 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
67 %
|
|
50 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
33 %
|
|
3.5
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
1.67
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2.33
|
|
1.83
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
0.67
|
Miami FC - Charleston Battery BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 56.67%1.45
|
|
|
|
|---|---|---|
| Miami FC | stat | Charleston Battery |
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja |
50 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
50 %
|
Miami FC - Charleston Battery Vorm
Alle
Thuis
Uit
USL, Championship -
10 okt
Miami FC
0-2
Loudoun United FC
USL, Championship -
03 okt
Tampa Bay Rowdies
1-2
Miami FC
USL, Championship -
30 sep
Miami FC
4-1
Sporting Jax
USL, Championship -
26 sep
Indy Eleven
0-2
Miami FC
USL, Championship -
19 sep
Rhode Island FC
1-2
Miami FC
USL, Championship -
12 sep
Brooklyn FC
1-1
Miami FC
USL, Championship -
10 okt
Miami FC
0-2
Loudoun United FC
USL, Championship -
30 sep
Miami FC
4-1
Sporting Jax
USL, Championship -
06 sep
Miami FC
2-2
Pittsburgh Riverhounds
USL, Championship -
08 aug
Miami FC
0-1
Las Vegas Lights
USL, Championship -
01 aug
Miami FC
2-2
Detroit City FC
USL, Championship -
25 jul
Miami FC
2-3
Tampa Bay Rowdies
USL, Championship -
03 okt
Tampa Bay Rowdies
1-2
Miami FC
USL, Championship -
26 sep
Indy Eleven
0-2
Miami FC
USL, Championship -
19 sep
Rhode Island FC
1-2
Miami FC
USL, Championship -
12 sep
Brooklyn FC
1-1
Miami FC
USL, Championship -
24 aug
Charleston Battery
5-0
Miami FC
USL, Championship -
15 aug
Hartford Athletic
2-1
Miami FC
USL, Championship -
14 okt
Hartford Athletic
1-1
Charleston Battery
USL, Championship -
10 okt
Charleston Battery
0-2
Louisville City
USL, Championship -
26 sep
Charleston Battery
2-0
Rhode Island FC
USL, Championship -
19 sep
Charleston Battery
1-0
Monterey Bay FC
USL, Championship -
12 sep
Birmingham Legion FC
2-2
Charleston Battery
USL, Championship -
02 sep
Charleston Battery
1-2
Hartford Athletic
USL, Championship -
10 okt
Charleston Battery
0-2
Louisville City
USL, Championship -
26 sep
Charleston Battery
2-0
Rhode Island FC
USL, Championship -
19 sep
Charleston Battery
1-0
Monterey Bay FC
USL, Championship -
02 sep
Charleston Battery
1-2
Hartford Athletic
USL, Championship -
24 aug
Charleston Battery
5-0
Miami FC
USL, Championship -
01 aug
Charleston Battery
5-0
Brooklyn FC
USL, Championship -
14 okt
Hartford Athletic
1-1
Charleston Battery
USL, Championship -
12 sep
Birmingham Legion FC
2-2
Charleston Battery
USL, Championship -
29 aug
Las Vegas Lights
0-2
Charleston Battery
USL, Championship -
15 aug
Pittsburgh Riverhounds
3-1
Charleston Battery
USL, Championship -
08 aug
Loudoun United FC
0-1
Charleston Battery
USL, Championship -
25 jul
Colorado Springs Switchbacks
2-1
Charleston Battery
Onderlinge resultaten: Miami FC - Charleston Battery Statistieken onderlinge ontmoetingen
USL, Championship
-
24-08-2026
Charleston Battery
5-0
Miami FC
USL, Championship
-
19-07-2025
Charleston Battery
3-0
Miami FC
USL, Championship
-
18-06-2025
Miami FC
1-0
Charleston Battery
USL, Championship
-
19-07-2024
Charleston Battery
2-0
Miami FC
USL, Championship
-
30-03-2024
Miami FC
1-2
Charleston Battery
Miami FC - Charleston Battery Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
3
|
47 | 28 | 14 | 5 | 9 | +19 |
|
8
|
36 | 29 | 9 | 9 | 11 | -9 |
Miami FC - Charleston Battery odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere USL, Championship voorspellingen
Brooklyn FC
Indy Eleven
Pittsburgh Riverhounds
Detroit City FC
Oakland Roots SC
New Mexico United
Sacramento Republic
Colorado Springs Switchbacks
Phoenix Rising
Lexington SC
17-10-2026, 19:00
Hartford Athletic
Vs
17-10-2026, 19:00
Louisville City
Vs
17-10-2026, 19:30
Rhode Island FC
Vs
17-10-2026, 19:30
Tampa Bay Rowdies
Vs
17-10-2026, 20:00
Tulsa Roughnecks
Vs
17-10-2026, 20:30
San Antonio
Vs
17-10-2026, 21:00
EL Paso Locomotive FC
Vs
17-10-2026, 22:00
Monterey Bay FC
Vs
17-10-2026, 22:00
Orange County SC
Vs
17-10-2026, 22:30
Las Vegas Lights
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl