18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
VS - USL, Championship
17-10-2026
22:30
Las Vegas Lights
VS - USL, Championship
17-10-2026
22:30
Binnenkort
Lexington SC
Las Vegas Lights
2.88
Gelijkspel
3.40
Lexington SC
2.10
Voorspelling Las Vegas Lights - Lexington SC - USL, Championship
Stadion
Cashman Field
Capaciteit
12500 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor Las Vegas Lights vs Lexington SC
1X2
Lexington SC wint de wedstrijd
Kans: 38.23%
2.10
Under/Over
+2.5
Kans: 50.9%
1.54
Beide teams scoren
Ja
Kans: 53.13%
1.48
Las Vegas Lights - Lexington SC 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Lexington SC wint de wedstrijd
Kans: 38.23%2.10
|
|
|
|
|---|---|---|
| Las Vegas Lights | stat | Lexington SC |
|
2
|
Overwinningen |
4
|
|
3
|
Nederlagen |
1
|
|
1
|
Gelijke spelen |
1
|
|
2
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
4
|
|
2
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
2
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
Las Vegas Lights - Lexington SC Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 50.9%1.54
|
|
|
|
|---|---|---|
| Las Vegas Lights | stat | Lexington SC |
|
3
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
4.17
|
|
1.5
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
3
|
|
1.5
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.17
|
|
50 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
17 %
|
|
50 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
83 %
|
|
1.83
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
2.33
|
|
0.83
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
1
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
0.33
|
Las Vegas Lights - Lexington SC BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 53.13%1.48
|
|
|
|
|---|---|---|
| Las Vegas Lights | stat | Lexington SC |
|
0 %
|
De 2 teams scoren: nee |
17 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja |
67 %
|
|
17 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
17 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
67 %
|
Las Vegas Lights - Lexington SC Vorm
Alle
Thuis
Uit
USL, Championship -
10 okt
Phoenix Rising
3-2
Las Vegas Lights
USL, Championship -
03 okt
Las Vegas Lights
1-0
San Antonio
USL, Championship -
30 sep
Sacramento Republic
3-2
Las Vegas Lights
USL, Championship -
19 sep
Las Vegas Lights
1-1
Hartford Athletic
USL, Championship -
12 sep
Orange County SC
0-2
Las Vegas Lights
USL, Championship -
05 sep
Las Vegas Lights
1-2
New Mexico United
USL, Championship -
03 okt
Las Vegas Lights
1-0
San Antonio
USL, Championship -
19 sep
Las Vegas Lights
1-1
Hartford Athletic
USL, Championship -
05 sep
Las Vegas Lights
1-2
New Mexico United
USL, Championship -
29 aug
Las Vegas Lights
0-2
Charleston Battery
USL, Championship -
15 aug
Las Vegas Lights
2-1
Brooklyn FC
USL, Championship -
05 aug
Las Vegas Lights
0-0
Oakland Roots SC
USL, Championship -
10 okt
Phoenix Rising
3-2
Las Vegas Lights
USL, Championship -
30 sep
Sacramento Republic
3-2
Las Vegas Lights
USL, Championship -
12 sep
Orange County SC
0-2
Las Vegas Lights
USL, Championship -
22 aug
Lexington SC
2-0
Las Vegas Lights
USL, Championship -
08 aug
Miami FC
0-1
Las Vegas Lights
USL, Championship -
25 jul
Detroit City FC
0-1
Las Vegas Lights
USL, Championship -
09 okt
Lexington SC
0-0
Tulsa Roughnecks
USL, Championship -
03 okt
Lexington SC
3-1
EL Paso Locomotive FC
USL, Championship -
26 sep
Monterey Bay FC
2-3
Lexington SC
USL, Championship -
19 sep
Lexington SC
6-0
Orange County SC
USL, Championship -
12 sep
Oakland Roots SC
1-4
Lexington SC
USL, Championship -
05 sep
Sporting Jax
3-2
Lexington SC
USL, Championship -
09 okt
Lexington SC
0-0
Tulsa Roughnecks
USL, Championship -
03 okt
Lexington SC
3-1
EL Paso Locomotive FC
USL, Championship -
19 sep
Lexington SC
6-0
Orange County SC
USL, Championship -
29 aug
Lexington SC
0-1
Colorado Springs Switchbacks
USL, Championship -
22 aug
Lexington SC
2-0
Las Vegas Lights
USL, Championship -
08 aug
Lexington SC
1-0
Phoenix Rising
USL, Championship -
26 sep
Monterey Bay FC
2-3
Lexington SC
USL, Championship -
12 sep
Oakland Roots SC
1-4
Lexington SC
USL, Championship -
05 sep
Sporting Jax
3-2
Lexington SC
USL, Championship -
26 aug
New Mexico United
2-1
Lexington SC
USL, Championship -
15 aug
Sacramento Republic
1-0
Lexington SC
USL, Championship -
25 jul
Tulsa Roughnecks
0-0
Lexington SC
Onderlinge resultaten: Las Vegas Lights - Lexington SC Statistieken onderlinge ontmoetingen
USL, Championship
-
22-08-2026
Lexington SC
2-0
Las Vegas Lights
USL, Championship
-
02-05-2026
Las Vegas Lights
2-1
Lexington SC
USL, Championship
-
30-08-2025
Las Vegas Lights
1-0
Lexington SC
USL, Championship
-
12-04-2025
Lexington SC
0-0
Las Vegas Lights
Las Vegas Lights - Lexington SC odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
2 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere USL, Championship voorspellingen
Brooklyn FC
Indy Eleven
Charleston Battery
Pittsburgh Riverhounds
Detroit City FC
Oakland Roots SC
New Mexico United
Sacramento Republic
Colorado Springs Switchbacks
Phoenix Rising
17-10-2026, 19:00
Hartford Athletic
Vs
17-10-2026, 19:00
Louisville City
Vs
17-10-2026, 19:00
Miami FC
Vs
17-10-2026, 19:30
Rhode Island FC
Vs
17-10-2026, 19:30
Tampa Bay Rowdies
Vs
17-10-2026, 20:00
Tulsa Roughnecks
Vs
17-10-2026, 20:30
San Antonio
Vs
17-10-2026, 21:00
EL Paso Locomotive FC
Vs
17-10-2026, 22:00
Monterey Bay FC
Vs
17-10-2026, 22:00
Orange County SC
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl