18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
VS - USL, Championship
17-10-2026
19:00
Louisville City
VS - USL, Championship
17-10-2026
19:00
Binnenkort
Indy Eleven
Louisville City
1.55
Gelijkspel
3.90
Indy Eleven
4.60
Voorspelling Louisville City - Indy Eleven - USL, Championship
Stadion
Lynn Family Stadium
Capaciteit
11700 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor Louisville City vs Indy Eleven
1X2
Louisville City wint de wedstrijd
Kans: 55.48%
1.55
Under/Over
+2.5
Kans: 58.49%
1.45
Beide teams scoren
Ja
Kans: 70.42%
1.53
Louisville City - Indy Eleven 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Louisville City wint de wedstrijd
Kans: 55.48%1.55
|
|
|
|
|---|---|---|
| Louisville City | stat | Indy Eleven |
|
3
|
Overwinningen |
1
|
|
1
|
Nederlagen |
4
|
|
2
|
Gelijke spelen |
1
|
|
3
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
1
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
4
|
|
2
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
Louisville City - Indy Eleven Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 58.49%1.45
|
|
|
|
|---|---|---|
| Louisville City | stat | Indy Eleven |
|
2.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
2.33
|
|
1.33
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1
|
|
0.83
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.33
|
|
50 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
67 %
|
|
50 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
33 %
|
|
2.83
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
1.67
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.5
|
|
1.17
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.5
|
Louisville City - Indy Eleven BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 70.42%1.53
|
|
|
|
|---|---|---|
| Louisville City | stat | Indy Eleven |
|
17 %
|
De 2 teams scoren: nee |
0 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja |
33 %
|
|
17 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
0 %
|
|
83 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
33 %
|
Louisville City - Indy Eleven Vorm
Alle
Thuis
Uit
USL, Championship -
10 okt
Charleston Battery
0-2
Louisville City
USL Cup -
04 okt
Hartford Athletic
0-1
Louisville City
USL, Championship -
25 sep
Hartford Athletic
2-2
Louisville City
USL, Championship -
19 sep
Louisville City
2-1
Loudoun United FC
USL, Championship -
12 sep
Louisville City
1-2
EL Paso Locomotive FC
USL Cup -
08 sep
San Antonio
0-0
Louisville City
USL, Championship -
19 sep
Louisville City
2-1
Loudoun United FC
USL, Championship -
12 sep
Louisville City
1-2
EL Paso Locomotive FC
USL, Championship -
29 aug
Louisville City
0-0
Detroit City FC
USL, Championship -
08 aug
Louisville City
1-1
San Antonio
USL, Championship -
29 jul
Louisville City
2-1
Birmingham Legion FC
USL Cup -
11 jul
Louisville City
4-2
Lexington SC
USL, Championship -
10 okt
Charleston Battery
0-2
Louisville City
USL Cup -
04 okt
Hartford Athletic
0-1
Louisville City
USL, Championship -
25 sep
Hartford Athletic
2-2
Louisville City
USL Cup -
08 sep
San Antonio
0-0
Louisville City
USL, Championship -
05 sep
Rhode Island FC
1-1
Louisville City
USL, Championship -
22 aug
Indy Eleven
2-1
Louisville City
USL, Championship -
10 okt
Indy Eleven
1-3
Tampa Bay Rowdies
USL, Championship -
03 okt
Loudoun United FC
1-1
Indy Eleven
USL, Championship -
30 sep
Rhode Island FC
1-0
Indy Eleven
USL, Championship -
26 sep
Indy Eleven
0-2
Miami FC
USL, Championship -
20 sep
Indy Eleven
0-1
Oakland Roots SC
USL, Championship -
15 sep
Indy Eleven
4-0
Brooklyn FC
USL, Championship -
10 okt
Indy Eleven
1-3
Tampa Bay Rowdies
USL, Championship -
26 sep
Indy Eleven
0-2
Miami FC
USL, Championship -
20 sep
Indy Eleven
0-1
Oakland Roots SC
USL, Championship -
15 sep
Indy Eleven
4-0
Brooklyn FC
USL, Championship -
05 sep
Indy Eleven
2-2
Birmingham Legion FC
USL, Championship -
22 aug
Indy Eleven
2-1
Louisville City
USL, Championship -
03 okt
Loudoun United FC
1-1
Indy Eleven
USL, Championship -
30 sep
Rhode Island FC
1-0
Indy Eleven
USL, Championship -
11 sep
New Mexico United
2-2
Indy Eleven
USL, Championship -
29 aug
Phoenix Rising
2-1
Indy Eleven
USL, Championship -
15 aug
Sporting Jax
0-1
Indy Eleven
USL, Championship -
31 jul
San Antonio
3-1
Indy Eleven
Onderlinge resultaten: Louisville City - Indy Eleven Statistieken onderlinge ontmoetingen
USL, Championship
-
22-08-2026
Indy Eleven
2-1
Louisville City
USL, Championship
-
04-10-2025
Louisville City
2-0
Indy Eleven
USL, Championship
-
30-08-2025
Indy Eleven
1-3
Louisville City
USL, Championship
-
05-10-2024
Indy Eleven
2-2
Louisville City
USL, Championship
-
06-04-2024
Louisville City
5-3
Indy Eleven
Louisville City - Indy Eleven Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
6
|
40 | 27 | 11 | 7 | 9 | +3 |
|
9
|
34 | 28 | 9 | 7 | 12 | -2 |
Louisville City - Indy Eleven odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere USL, Championship voorspellingen
Brooklyn FC
Charleston Battery
Pittsburgh Riverhounds
Detroit City FC
Oakland Roots SC
New Mexico United
Sacramento Republic
Colorado Springs Switchbacks
Phoenix Rising
Lexington SC
17-10-2026, 19:00
Hartford Athletic
Vs
17-10-2026, 19:00
Miami FC
Vs
17-10-2026, 19:30
Rhode Island FC
Vs
17-10-2026, 19:30
Tampa Bay Rowdies
Vs
17-10-2026, 20:00
Tulsa Roughnecks
Vs
17-10-2026, 20:30
San Antonio
Vs
17-10-2026, 21:00
EL Paso Locomotive FC
Vs
17-10-2026, 22:00
Monterey Bay FC
Vs
17-10-2026, 22:00
Orange County SC
Vs
17-10-2026, 22:30
Las Vegas Lights
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl