18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Portugal - Liga 3
01-11-2026
10:00
Sporting Covilha
Portugal - Liga 3
01-11-2026
10:00
Binnenkort
Caldas SC
Sporting Covilha
2.70
Gelijkspel
2.95
Caldas SC
2.45
Voorspelling Sporting Covilha - Caldas SC - Liga 3
Overzicht van de voorspellingen voor Sporting Covilha vs Caldas SC
1X2
Sporting Covilha wint de wedstrijd
Kans: 42.73%
2.70
Under/Over
-2.5
Kans: 57.03%
1.52
Beide teams scoren
Nee
Kans: 50.42%
1.73
Sporting Covilha - Caldas SC 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Sporting Covilha wint de wedstrijd
Kans: 42.73%2.70
|
|
|
|
|---|---|---|
| Sporting Covilha | stat | Caldas SC |
|
0
|
Overwinningen |
2
|
|
2
|
Nederlagen |
3
|
|
4
|
Gelijke spelen |
1
|
|
2
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
1
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
3
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
Sporting Covilha - Caldas SC Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
-2.5
Kans: 57.03%1.52
|
|
|
|
|---|---|---|
| Sporting Covilha | stat | Caldas SC |
|
1.67
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
4
|
|
0.5
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1.67
|
|
1.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
2.33
|
|
67 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
33 %
|
|
33 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
67 %
|
|
1.67
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3.33
|
|
0.83
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.5
|
|
0.83
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.83
|
Sporting Covilha - Caldas SC BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Nee
Kans: 50.42%1.73
|
|
|
|
|---|---|---|
| Sporting Covilha | stat | Caldas SC |
|
33 %
|
De 2 teams scoren: nee |
0 %
|
|
33 %
|
Beide teams scoren: ja |
67 %
|
|
33 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
0 %
|
|
33 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
67 %
|
Sporting Covilha - Caldas SC Vorm
Alle
Thuis
Uit
Liga 3 -
25 okt
CF OS Belenenses
1-1
Sporting Covilha
Liga 3 -
10 okt
Sporting Covilha
0-0
Oliveirense
Liga 3 -
12 sep
Lusitano GC
2-2
Sporting Covilha
Liga 3 -
05 sep
CD Mafra
1-0
Sporting Covilha
Taca de Portugal -
30 aug
Sporting Covilha
0-0
Mortagua FC
Liga 3 -
22 aug
Sporting Covilha
0-3
Atletico CP
Liga 3 -
10 okt
Sporting Covilha
0-0
Oliveirense
Taca de Portugal -
30 aug
Sporting Covilha
0-0
Mortagua FC
Liga 3 -
22 aug
Sporting Covilha
0-3
Atletico CP
Liga 3 -
08 aug
Sporting Covilha
2-0
UD Santarém
Liga 3 -
01 mei
Sporting Covilha
1-1
Amora FC
Liga 3 -
12 apr
Sporting Covilha
2-1
Atletico CP
Liga 3 -
25 okt
CF OS Belenenses
1-1
Sporting Covilha
Liga 3 -
12 sep
Lusitano GC
2-2
Sporting Covilha
Liga 3 -
05 sep
CD Mafra
1-0
Sporting Covilha
Liga 3 -
16 aug
GD Vitoria Sernache
0-0
Sporting Covilha
Liga 3 -
25 apr
Caldas SC
1-1
Sporting Covilha
Liga 3 -
18 apr
Lusitano GC
1-0
Sporting Covilha
Liga 3 -
24 okt
Caldas SC
3-3
CD Mafra
Liga 3 -
11 okt
Atletico CP
4-1
Caldas SC
Liga 3 -
13 sep
Caldas SC
2-0
GD Vitoria Sernache
Liga 3 -
04 sep
UD Santarém
0-1
Caldas SC
Taca de Portugal -
30 aug
Caldas SC
1-3
Sintrense
Liga 3 -
23 aug
Caldas SC
2-4
Louletano DC
Liga 3 -
24 okt
Caldas SC
3-3
CD Mafra
Liga 3 -
13 sep
Caldas SC
2-0
GD Vitoria Sernache
Taca de Portugal -
30 aug
Caldas SC
1-3
Sintrense
Liga 3 -
23 aug
Caldas SC
2-4
Louletano DC
Liga 3 -
16 aug
Caldas SC
0-0
Lusitano GC
Liga 3 -
25 apr
Caldas SC
1-1
Sporting Covilha
Liga 3 -
11 okt
Atletico CP
4-1
Caldas SC
Liga 3 -
04 sep
UD Santarém
0-1
Caldas SC
Liga 3 -
08 aug
CF OS Belenenses
1-0
Caldas SC
Liga 3 -
02 mei
1 Dezembro
2-1
Caldas SC
Liga 3 -
18 apr
Atletico CP
2-0
Caldas SC
Liga 3 -
12 apr
Amora FC
1-2
Caldas SC
Onderlinge resultaten: Sporting Covilha - Caldas SC Statistieken onderlinge ontmoetingen
Liga 3
-
25-04-2026
Caldas SC
1-1
Sporting Covilha
Liga 3
-
22-02-2026
Sporting Covilha
1-0
Caldas SC
Liga 3
-
09-11-2025
Sporting Covilha
2-1
Caldas SC
Liga 3
-
09-08-2025
Caldas SC
2-1
Sporting Covilha
Vriendschappelijke Wedstrijd
-
25-07-2025
Caldas SC
1-1
Sporting Covilha
Liga 3
-
04-05-2025
Sporting Covilha
1-1
Caldas SC
Sporting Covilha - Caldas SC Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
7
|
8 | 7 | 2 | 2 | 3 | -3 |
|
8
|
7 | 7 | 1 | 4 | 2 | -2 |
Sporting Covilha - Caldas SC odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
2 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
1 markten
Meer / Minder
Doelpunten
1 markten
Andere Liga 3 voorspellingen
Pacos Ferreira
AD Marco 09
Varzim
Louletano DC
UD Santarém
CF OS Belenenses
Vianense
GD Vitoria Sernache
SC Sao Joao De Ver
30-10-2026, 16:00
AD Fafe
Vs
31-10-2026, 11:00
Trofense
Vs
31-10-2026, 11:00
Leca FC
Vs
31-10-2026, 11:00
CD Mafra
Vs
31-10-2026, 11:00
Atletico CP
Vs
31-10-2026, 13:30
Oliveirense
Vs
01-11-2026, 10:00
Vitoria Guimaraes
Vs
01-11-2026, 10:00
Lusitano GC
Vs
01-11-2026, 15:00
Uniao SC Paredes
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl