18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Portugal - Liga 3
31-10-2026
13:30
Oliveirense
Portugal - Liga 3
31-10-2026
13:30
Binnenkort
CF OS Belenenses
Oliveirense
3.15
Gelijkspel
3.15
CF OS Belenenses
2.08
Voorspelling Oliveirense - CF OS Belenenses - Liga 3
Overzicht van de voorspellingen voor Oliveirense vs CF OS Belenenses
1X2
CF OS Belenenses wint de wedstrijd
Kans: 51.44%
2.08
Under/Over
+2.5
Kans: 75.18%
1.92
Beide teams scoren
Ja
Kans: 77.08%
1.75
Oliveirense - CF OS Belenenses 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
CF OS Belenenses wint de wedstrijd
Kans: 51.44%2.08
|
|
|
|
|---|---|---|
| Oliveirense | stat | CF OS Belenenses |
|
2
|
Overwinningen |
3
|
|
2
|
Nederlagen |
1
|
|
2
|
Gelijke spelen |
2
|
|
3
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
2
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
1
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
Oliveirense - CF OS Belenenses Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 75.18%1.92
|
|
|
|
|---|---|---|
| Oliveirense | stat | CF OS Belenenses |
|
3
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3.33
|
|
1.67
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
2
|
|
1.33
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.33
|
|
17 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
50 %
|
|
83 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
50 %
|
|
3.5
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
1.83
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
1.67
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
Oliveirense - CF OS Belenenses BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 77.08%1.75
|
|
|
|
|---|---|---|
| Oliveirense | stat | CF OS Belenenses |
|
17 %
|
De 2 teams scoren: nee |
0 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja |
67 %
|
|
17 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
0 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
67 %
|
Oliveirense - CF OS Belenenses Vorm
Alle
Thuis
Uit
Liga 3 -
24 okt
Lusitano GC
2-2
Oliveirense
Liga 3 -
10 okt
Sporting Covilha
0-0
Oliveirense
Taca de Portugal -
19 sep
Oliveirense
1-2
Penafiel
Liga 3 -
12 sep
Oliveirense
2-1
CD Mafra
Liga 3 -
06 sep
Atletico CP
3-1
Oliveirense
Taca de Portugal -
29 aug
Oliveirense
4-0
Penalva Do Castelo
Taca de Portugal -
19 sep
Oliveirense
1-2
Penafiel
Liga 3 -
12 sep
Oliveirense
2-1
CD Mafra
Taca de Portugal -
29 aug
Oliveirense
4-0
Penalva Do Castelo
Liga 3 -
23 aug
Oliveirense
3-2
GD Vitoria Sernache
Liga 3 -
08 aug
Oliveirense
0-0
Louletano DC
Segunda Liga -
17 mei
Oliveirense
1-5
FC Felgueiras
Liga 3 -
24 okt
Lusitano GC
2-2
Oliveirense
Liga 3 -
10 okt
Sporting Covilha
0-0
Oliveirense
Liga 3 -
06 sep
Atletico CP
3-1
Oliveirense
Liga 3 -
14 aug
UD Santarém
1-1
Oliveirense
Segunda Liga -
09 mei
Feirense
1-2
Oliveirense
Segunda Liga -
27 apr
Chaves
2-1
Oliveirense
Liga 3 -
25 okt
CF OS Belenenses
1-1
Sporting Covilha
Taca de Portugal -
18 okt
CF OS Belenenses
3-4
Arouca
Liga 3 -
11 okt
CD Mafra
2-2
CF OS Belenenses
Taca de Portugal -
19 sep
Beira Mar
0-2
CF OS Belenenses
Liga 3 -
13 sep
CF OS Belenenses
1-0
Atletico CP
Liga 3 -
06 sep
GD Vitoria Sernache
1-3
CF OS Belenenses
Liga 3 -
25 okt
CF OS Belenenses
1-1
Sporting Covilha
Taca de Portugal -
18 okt
CF OS Belenenses
3-4
Arouca
Liga 3 -
13 sep
CF OS Belenenses
1-0
Atletico CP
Liga 3 -
22 aug
CF OS Belenenses
5-0
UD Santarém
Liga 3 -
08 aug
CF OS Belenenses
1-0
Caldas SC
Vriendschappelijke Wedstrijd -
31 jul
CF OS Belenenses
1-1
Estoril
Liga 3 -
11 okt
CD Mafra
2-2
CF OS Belenenses
Taca de Portugal -
19 sep
Beira Mar
0-2
CF OS Belenenses
Liga 3 -
06 sep
GD Vitoria Sernache
1-3
CF OS Belenenses
Taca de Portugal -
30 aug
Lusitano GC
1-2
CF OS Belenenses
Liga 3 -
15 aug
Louletano DC
1-3
CF OS Belenenses
Vriendschappelijke Wedstrijd -
24 jul
SL Benfica
5-1
CF OS Belenenses
Onderlinge resultaten: Oliveirense - CF OS Belenenses Statistieken onderlinge ontmoetingen
Segunda Liga
-
21-04-2024
Oliveirense
1-2
CF OS Belenenses
Oliveirense - CF OS Belenenses Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 7 | 5 | 2 | 0 | +11 |
|
3
|
10 | 7 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Oliveirense - CF OS Belenenses odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
2 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere Liga 3 voorspellingen
Pacos Ferreira
AD Marco 09
Varzim
Louletano DC
UD Santarém
Vianense
GD Vitoria Sernache
Caldas SC
SC Sao Joao De Ver
30-10-2026, 16:00
AD Fafe
Vs
31-10-2026, 11:00
Trofense
Vs
31-10-2026, 11:00
Leca FC
Vs
31-10-2026, 11:00
CD Mafra
Vs
31-10-2026, 11:00
Atletico CP
Vs
01-11-2026, 10:00
Vitoria Guimaraes
Vs
01-11-2026, 10:00
Lusitano GC
Vs
01-11-2026, 10:00
Sporting Covilha
Vs
01-11-2026, 15:00
Uniao SC Paredes
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl