18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Portugal - Liga 3
01-11-2026
10:00
Lusitano GC
Portugal - Liga 3
01-11-2026
10:00
Binnenkort
GD Vitoria Sernache
Lusitano GC
1.85
Gelijkspel
3.20
GD Vitoria Sernache
3.80
Voorspelling Lusitano GC - GD Vitoria Sernache - Liga 3
Overzicht van de voorspellingen voor Lusitano GC vs GD Vitoria Sernache
1X2
GD Vitoria Sernache wint de wedstrijd
Kans: 42.59%
3.80
Under/Over
+2.5
Kans: 60.04%
2.02
Beide teams scoren
Nee
Kans: 52.38%
1.78
Lusitano GC - GD Vitoria Sernache 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
GD Vitoria Sernache wint de wedstrijd
Kans: 42.59%3.80
|
|
|
|
|---|---|---|
| Lusitano GC | stat | GD Vitoria Sernache |
|
1
|
Overwinningen |
3
|
|
3
|
Nederlagen |
3
|
|
2
|
Gelijke spelen |
0
|
|
1
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
3
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
2
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
0
|
Lusitano GC - GD Vitoria Sernache Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 60.04%2.02
|
|
|
|
|---|---|---|
| Lusitano GC | stat | GD Vitoria Sernache |
|
3
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
2.33
|
|
1.17
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1
|
|
1.83
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.33
|
|
17 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
50 %
|
|
83 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
50 %
|
|
2.67
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
1.67
|
|
1.17
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
0.83
|
|
1.5
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
0.83
|
Lusitano GC - GD Vitoria Sernache BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Nee
Kans: 52.38%1.78
|
|
|
|
|---|---|---|
| Lusitano GC | stat | GD Vitoria Sernache |
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja |
50 %
|
|
0 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
0 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
50 %
|
Lusitano GC - GD Vitoria Sernache Vorm
Alle
Thuis
Uit
Liga 3 -
24 okt
Lusitano GC
2-2
Oliveirense
Liga 3 -
09 okt
UD Santarém
3-0
Lusitano GC
Liga 3 -
12 sep
Lusitano GC
2-2
Sporting Covilha
Liga 3 -
06 sep
Louletano DC
1-0
Lusitano GC
Taca de Portugal -
30 aug
Lusitano GC
1-2
CF OS Belenenses
Liga 3 -
22 aug
Lusitano GC
2-1
CD Mafra
Liga 3 -
24 okt
Lusitano GC
2-2
Oliveirense
Liga 3 -
12 sep
Lusitano GC
2-2
Sporting Covilha
Taca de Portugal -
30 aug
Lusitano GC
1-2
CF OS Belenenses
Liga 3 -
22 aug
Lusitano GC
2-1
CD Mafra
Liga 3 -
08 aug
Lusitano GC
0-1
Atletico CP
Liga 3 -
02 mei
Lusitano GC
0-1
Atletico CP
Liga 3 -
09 okt
UD Santarém
3-0
Lusitano GC
Liga 3 -
06 sep
Louletano DC
1-0
Lusitano GC
Liga 3 -
16 aug
Caldas SC
0-0
Lusitano GC
Liga 3 -
25 apr
Amora FC
1-2
Lusitano GC
Liga 3 -
22 mrt
Caldas SC
1-1
Lusitano GC
Liga 3 -
14 mrt
Sporting Covilha
1-3
Lusitano GC
Liga 3 -
25 okt
UD Santarém
2-1
GD Vitoria Sernache
Taca de Portugal -
18 okt
Brito SC
0-1
GD Vitoria Sernache
Liga 3 -
10 okt
GD Vitoria Sernache
1-0
Louletano DC
Taca de Portugal -
19 sep
GD Vitoria Sernache
2-1
Varzim
Liga 3 -
13 sep
Caldas SC
2-0
GD Vitoria Sernache
Liga 3 -
06 sep
GD Vitoria Sernache
1-3
CF OS Belenenses
Liga 3 -
10 okt
GD Vitoria Sernache
1-0
Louletano DC
Taca de Portugal -
19 sep
GD Vitoria Sernache
2-1
Varzim
Liga 3 -
06 sep
GD Vitoria Sernache
1-3
CF OS Belenenses
Liga 3 -
16 aug
GD Vitoria Sernache
0-0
Sporting Covilha
Campeonato de Portugal -
31 mei
GD Vitoria Sernache
1-1
Louletano DC
Campeonato de Portugal -
17 mei
GD Vitoria Sernache
0-0
FC Oliveira Do Hospital
Liga 3 -
25 okt
UD Santarém
2-1
GD Vitoria Sernache
Taca de Portugal -
18 okt
Brito SC
0-1
GD Vitoria Sernache
Liga 3 -
13 sep
Caldas SC
2-0
GD Vitoria Sernache
Taca de Portugal -
30 aug
Gd Nazarenos
0-3
GD Vitoria Sernache
Liga 3 -
23 aug
Oliveirense
3-2
GD Vitoria Sernache
Liga 3 -
08 aug
CD Mafra
5-0
GD Vitoria Sernache
Lusitano GC - GD Vitoria Sernache Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
9
|
6 | 7 | 1 | 3 | 3 | -4 |
|
10
|
4 | 7 | 1 | 1 | 5 | -10 |
Lusitano GC - GD Vitoria Sernache odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
2 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
1 markten
Meer / Minder
Doelpunten
1 markten
Andere Liga 3 voorspellingen
Pacos Ferreira
AD Marco 09
Varzim
Louletano DC
UD Santarém
CF OS Belenenses
Vianense
Caldas SC
SC Sao Joao De Ver
30-10-2026, 16:00
AD Fafe
Vs
31-10-2026, 11:00
Trofense
Vs
31-10-2026, 11:00
Leca FC
Vs
31-10-2026, 11:00
CD Mafra
Vs
31-10-2026, 11:00
Atletico CP
Vs
31-10-2026, 13:30
Oliveirense
Vs
01-11-2026, 10:00
Vitoria Guimaraes
Vs
01-11-2026, 10:00
Sporting Covilha
Vs
01-11-2026, 15:00
Uniao SC Paredes
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl