18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Denemarken - Superliga
18-10-2026
09:00
Odense Boldklub
Denemarken - Superliga
18-10-2026
09:00
Binnenkort
Brøndby IF
Odense Boldklub
2.95
Gelijkspel
3.70
Brøndby IF
2.16
Voorspelling Odense Boldklub - Brøndby IF - Superliga
Stadion
Nature Energy Park
Capaciteit
15761 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor Odense Boldklub vs Brøndby IF
1X2
Odense Boldklub wint de wedstrijd
Kans: 42.94%
2.95
Under/Over
+2.5
Kans: 63.13%
1.53
Beide teams scoren
Ja
Kans: 62.5%
1.44
Odense Boldklub - Brøndby IF 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Odense Boldklub wint de wedstrijd
Kans: 42.94%2.95
|
|
|
|
|---|---|---|
| Odense Boldklub | stat | Brøndby IF |
|
2
|
Overwinningen |
2
|
|
1
|
Nederlagen |
4
|
|
3
|
Gelijke spelen |
0
|
|
3
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
2
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
4
|
|
1
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
0
|
Odense Boldklub - Brøndby IF Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 63.13%1.53
|
|
|
|
|---|---|---|
| Odense Boldklub | stat | Brøndby IF |
|
2.5
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3.83
|
|
1
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1.5
|
|
1.5
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
2.33
|
|
50 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
17 %
|
|
50 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
83 %
|
|
2.67
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3.5
|
|
1.17
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
1.5
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.5
|
Odense Boldklub - Brøndby IF BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 62.5%1.44
|
|
|
|
|---|---|---|
| Odense Boldklub | stat | Brøndby IF |
|
17 %
|
De 2 teams scoren: nee |
0 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja |
67 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
67 %
|
Odense Boldklub - Brøndby IF Laatste Opstellingen
3-4-1-2
V. Myhra
J. Pauli
J. Askou Harvey
J. Gomez
M. Hvitfeldt Andersen
R. Falk
F. Ulvestad
M. McCoy
F. Arp
A. Holmstrom
N. Ganaus
16
4
13
29
28
8
6
15
7
18
17
4-2-3-1
J. Brochner Ambaek
O. Hyseni
B. Slisz
M. Younis
M. Ejdum
M. Frokjaer-Jensen
M. Divkovic
L. Binks
F. Ibsen
O. Villadsen
P. Pentz
38
7
99
21
18
29
24
4
32
2
1
Wisselspelers
Keepers
1 - M. Hansen
Verdedigers
3 - A. Sorensen
5 - U. Jenssen
Middenvelders
9 - T. Keskinen
24 - M. Rakneberg
22 - I. Ouedraogo
19 - N. Juul Sandberg
10 - A. Suhonen
Aanvallers
14 - C. Grondal
Keepers
50 - W. Sonne-Schmidt
Verdedigers
10 - D. Wass
37 - R. Canut
Middenvelders
19 - S. Fukuda
3 - C. Olivier
15 - C. Winther
11 - F. Bundgaard
Aanvallers
51 - O. Fenger
9 - P. Mortensen
Odense Boldklub - Brøndby IF Vorm
Alle
Thuis
Uit
Superliga -
09 okt
FC Nordsjaelland
0-0
Odense Boldklub
Superliga -
19 sep
Odense Boldklub
1-1
FC Midtjylland
Superliga -
13 sep
Randers FC
1-2
Odense Boldklub
DBU Pokalen -
09 sep
Kolding IF
1-2
Odense Boldklub
Superliga -
06 sep
Odense Boldklub
0-5
FC København
Superliga -
30 aug
Lyngby BK
1-1
Odense Boldklub
Superliga -
19 sep
Odense Boldklub
1-1
FC Midtjylland
Superliga -
06 sep
Odense Boldklub
0-5
FC København
Superliga -
16 aug
Odense Boldklub
1-2
AC Horsens
Superliga -
03 aug
Odense Boldklub
1-0
Sonderjyske
Vriendschappelijke Wedstrijd -
04 jul
Odense Boldklub
2-0
Hillerod Fodbold
Vriendschappelijke Wedstrijd -
29 jun
Odense Boldklub
2-1
Kolding IF
Superliga -
09 okt
FC Nordsjaelland
0-0
Odense Boldklub
Superliga -
13 sep
Randers FC
1-2
Odense Boldklub
DBU Pokalen -
09 sep
Kolding IF
1-2
Odense Boldklub
Superliga -
30 aug
Lyngby BK
1-1
Odense Boldklub
DBU Pokalen -
26 aug
FC Fredericia
1-2
Odense Boldklub
Superliga -
23 aug
AGF Aarhus
2-2
Odense Boldklub
Superliga -
11 okt
Brøndby IF
5-2
Lyngby BK
Superliga -
20 sep
Brøndby IF
0-1
FC København
DBU Pokalen -
17 sep
Vejle BK
1-2
Brøndby IF
Superliga -
14 sep
FC Midtjylland
4-1
Brøndby IF
Superliga -
06 sep
Brøndby IF
0-3
Randers FC
Superliga -
30 aug
FC Nordsjaelland
3-1
Brøndby IF
Superliga -
11 okt
Brøndby IF
5-2
Lyngby BK
Superliga -
20 sep
Brøndby IF
0-1
FC København
Superliga -
06 sep
Brøndby IF
0-3
Randers FC
Superliga -
24 aug
Brøndby IF
3-1
Silkeborg IF
Superliga -
17 aug
Brøndby IF
3-2
Sonderjyske
Superliga -
02 aug
Brøndby IF
1-0
Viborg FF
DBU Pokalen -
17 sep
Vejle BK
1-2
Brøndby IF
Superliga -
14 sep
FC Midtjylland
4-1
Brøndby IF
Superliga -
30 aug
FC Nordsjaelland
3-1
Brøndby IF
Superliga -
09 aug
AC Horsens
0-2
Brøndby IF
Superliga -
25 jul
AGF Aarhus
1-1
Brøndby IF
Vriendschappelijke Wedstrijd -
18 jul
Hibernian FC
2-1
Brøndby IF
Onderlinge resultaten: Odense Boldklub - Brøndby IF Statistieken onderlinge ontmoetingen
Vriendschappelijke Wedstrijd
-
11-07-2026
Brøndby IF
4-0
Odense Boldklub
Superliga
-
27-10-2025
Odense Boldklub
1-4
Brøndby IF
Superliga
-
28-09-2025
Brøndby IF
5-1
Odense Boldklub
Superliga
-
25-02-2024
Odense Boldklub
0-3
Brøndby IF
Odense Boldklub - Brøndby IF Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
5
|
16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 0 |
|
9
|
10 | 10 | 2 | 4 | 4 | -6 |
Odense Boldklub - Brøndby IF odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
4 markten
Rust / Eindresultaat
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Helft
4 markten
Meer / Minder
5 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Exacte Score
1 markten
Exacte Score
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Andere Superliga voorspellingen
Randers FC
Silkeborg IF
FC Nordsjaelland
AGF Aarhus
FC Midtjylland
Brøndby IF
16-10-2026, 12:00
AC Horsens
Vs
18-10-2026, 07:00
Sonderjyske
Vs
18-10-2026, 07:00
Lyngby BK
Vs
18-10-2026, 11:00
FC København
Vs
19-10-2026, 12:00
Viborg FF
Vs
23-10-2026, 12:00
Randers FC
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl