18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Denemarken - Superliga
18-10-2026
08:00
Lyngby BK
Denemarken - Superliga
18-10-2026
08:00
Binnenkort
FC Nordsjaelland
Lyngby BK
3.60
Gelijkspel
3.85
FC Nordsjaelland
1.87
Voorspelling Lyngby BK - FC Nordsjaelland - Superliga
Stadion
Lyngbyhallen
Capaciteit
10000 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor Lyngby BK vs FC Nordsjaelland
1X2
FC Nordsjaelland wint de wedstrijd
Kans: 38.55%
1.87
Under/Over
+2.5
Kans: 58.97%
1.47
Beide teams scoren
Ja
Kans: 62.5%
1.43
Lyngby BK - FC Nordsjaelland 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
FC Nordsjaelland wint de wedstrijd
Kans: 38.55%1.87
|
|
|
|
|---|---|---|
| Lyngby BK | stat | FC Nordsjaelland |
|
2
|
Overwinningen |
2
|
|
2
|
Nederlagen |
2
|
|
2
|
Gelijke spelen |
2
|
|
1
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
1
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
4
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
Lyngby BK - FC Nordsjaelland Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 58.97%1.47
|
|
|
|
|---|---|---|
| Lyngby BK | stat | FC Nordsjaelland |
|
3.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
2.83
|
|
1.33
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1.5
|
|
1.83
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.33
|
|
67 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
50 %
|
|
33 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
50 %
|
|
3.83
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
1.83
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.67
|
|
2
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
0.33
|
Lyngby BK - FC Nordsjaelland BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 62.5%1.43
|
|
|
|
|---|---|---|
| Lyngby BK | stat | FC Nordsjaelland |
|
0 %
|
De 2 teams scoren: nee |
17 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja |
50 %
|
|
0 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
17 %
|
|
83 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
50 %
|
Lyngby BK - FC Nordsjaelland Laatste Opstellingen
4-4-2
D. Kochen
O. Buur
D. Aronsson
M. Garananga
R. Tytens
O. Hojer
L. Sandgrav
J. Thomasen
G. Fraulo
F. Gytkjaer
I. Thorvaldsson
31
2
12
24
25
5
14
18
19
26
10
3-4-3
P. Berthelsen
Ibrahim Adel
H. Rasmussen
R. Norheim
M. Brink
J. Janssen
M. Walker
N. Markmann
T. Salquist
V. Nelsson
A. Hansen
29
14
40
23
6
18
28
4
3
25
13
Wisselspelers
Keepers
1 - J. Aegidius
Verdedigers
4 - C. Allen
30 - M. Fischer
Middenvelders
17 - W. Steindorsson
8 - M. Rasmussen
16 - Z. Sertdemir
22 - S. Ngabo
6 - D. Kristjansson
Aanvallers
35 - M. Anderson
Keepers
22 - C. Eriksson
Verdedigers
2 - P. Ankersen
15 - S. Acquah
Middenvelders
8 - N. Rojkjaer
37 - L. Sadio
21 - M. Heyde
Aanvallers
10 - P. junior
11 - A. Lind
5 - J. Lahteenmaki
Lyngby BK - FC Nordsjaelland Vorm
Alle
Thuis
Uit
Superliga -
11 okt
Brøndby IF
5-2
Lyngby BK
Superliga -
18 sep
Lyngby BK
0-4
Silkeborg IF
Superliga -
13 sep
Lyngby BK
1-1
Sonderjyske
DBU Pokalen -
09 sep
Vsk Aarhus
0-2
Lyngby BK
Superliga -
04 sep
Viborg FF
0-2
Lyngby BK
Superliga -
30 aug
Lyngby BK
1-1
Odense Boldklub
Superliga -
18 sep
Lyngby BK
0-4
Silkeborg IF
Superliga -
13 sep
Lyngby BK
1-1
Sonderjyske
Superliga -
30 aug
Lyngby BK
1-1
Odense Boldklub
Superliga -
16 aug
Lyngby BK
1-1
FC Midtjylland
Superliga -
01 aug
Lyngby BK
2-2
AGF Aarhus
Vriendschappelijke Wedstrijd -
04 jul
Lyngby BK
6-3
B93 Kopenhagen
Superliga -
11 okt
Brøndby IF
5-2
Lyngby BK
DBU Pokalen -
09 sep
Vsk Aarhus
0-2
Lyngby BK
Superliga -
04 sep
Viborg FF
0-2
Lyngby BK
DBU Pokalen -
26 aug
Frederiksberg Alliancen 2000
0-1
Lyngby BK
Superliga -
23 aug
AC Horsens
2-1
Lyngby BK
Superliga -
09 aug
Randers FC
2-0
Lyngby BK
Superliga -
09 okt
FC Nordsjaelland
0-0
Odense Boldklub
Superliga -
20 sep
Viborg FF
4-1
FC Nordsjaelland
U19 Ligaen -
19 sep
FC Nordsjaelland
1-1
FC Kopenhagen
DBU Pokalen -
16 sep
Vatanspor
0-3
FC Nordsjaelland
Superliga -
13 sep
FC Nordsjaelland
2-0
AGF Aarhus
U19 Ligaen -
09 sep
Randers Freja
3-2
FC Nordsjaelland
Superliga -
09 okt
FC Nordsjaelland
0-0
Odense Boldklub
U19 Ligaen -
19 sep
FC Nordsjaelland
1-1
FC Kopenhagen
Superliga -
13 sep
FC Nordsjaelland
2-0
AGF Aarhus
U19 Ligaen -
05 sep
FC Nordsjaelland
3-0
Midtjylland U19
Superliga -
30 aug
FC Nordsjaelland
3-1
Brøndby IF
Europa Conference League -
20 aug
FC Nordsjaelland
1-0
St. Gallen
Superliga -
20 sep
Viborg FF
4-1
FC Nordsjaelland
DBU Pokalen -
16 sep
Vatanspor
0-3
FC Nordsjaelland
U19 Ligaen -
09 sep
Randers Freja
3-2
FC Nordsjaelland
Superliga -
07 sep
FC Midtjylland
2-2
FC Nordsjaelland
Superliga -
03 sep
FC København
2-0
FC Nordsjaelland
Europa Conference League -
27 aug
St. Gallen
2-3
FC Nordsjaelland
Onderlinge resultaten: Lyngby BK - FC Nordsjaelland Statistieken onderlinge ontmoetingen
Superliga
-
16-03-2025
Lyngby BK
1-0
FC Nordsjaelland
Superliga
-
11-08-2024
FC Nordsjaelland
1-1
Lyngby BK
Superliga
-
18-02-2024
FC Nordsjaelland
3-2
Lyngby BK
Lyngby BK - FC Nordsjaelland Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
4
|
18 | 10 | 5 | 3 | 2 | +4 |
|
11
|
7 | 10 | 1 | 4 | 5 | -9 |
Lyngby BK - FC Nordsjaelland odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
4 markten
Rust / Eindresultaat
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Helft
4 markten
Meer / Minder
6 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Exacte Score
1 markten
Exacte Score
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Andere Superliga voorspellingen
Randers FC
Silkeborg IF
Brøndby IF
AGF Aarhus
FC Midtjylland
Brøndby IF
16-10-2026, 13:00
AC Horsens
Vs
18-10-2026, 08:00
Sonderjyske
Vs
18-10-2026, 10:00
Odense Boldklub
Vs
18-10-2026, 12:00
FC København
Vs
19-10-2026, 13:00
Viborg FF
Vs
23-10-2026, 13:00
Randers FC
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl