18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Denemarken - Superliga
16-10-2026
13:00
AC Horsens
Denemarken - Superliga
16-10-2026
13:00
Binnenkort
Randers FC
AC Horsens
2.70
Gelijkspel
3.35
Randers FC
2.50
Voorspelling AC Horsens - Randers FC - Superliga
Stadion
CASA Arena
Capaciteit
10495 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor AC Horsens vs Randers FC
1X2
AC Horsens wint de wedstrijd
Kans: 40.77%
2.70
Under/Over
+2.5
Kans: 57.77%
1.85
Beide teams scoren
Ja
Kans: 52.38%
1.66
AC Horsens - Randers FC 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
AC Horsens wint de wedstrijd
Kans: 40.77%2.70
|
|
|
|
|---|---|---|
| AC Horsens | stat | Randers FC |
|
3
|
Overwinningen |
3
|
|
1
|
Nederlagen |
3
|
|
2
|
Gelijke spelen |
0
|
|
2
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
2
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
2
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
0
|
AC Horsens - Randers FC Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 57.77%1.85
|
|
|
|
|---|---|---|
| AC Horsens | stat | Randers FC |
|
4.67
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3.5
|
|
2.83
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1.83
|
|
1.83
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.67
|
|
17 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
17 %
|
|
83 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
83 %
|
|
3
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
2.67
|
|
1.5
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
1.5
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.67
|
AC Horsens - Randers FC BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 52.38%1.66
|
|
|
|
|---|---|---|
| AC Horsens | stat | Randers FC |
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja |
67 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
67 %
|
AC Horsens - Randers FC Laatste Opstellingen
4-2-3-1
M. Delac
V. Palsson
M. Kupijbida
K. Bimpong
A. Saine
A. Moro
K. Lusavec
Y. Ouorou
J. Bonde
I. Milicevic
A. Justinussen
1
26
35
41
28
16
20
27
6
7
15
4-2-3-1
M. Sankoh
A. Henriksson
E. Mahmoud
M. Themsen
M. Greve Petersen
L. Pedersen
N. Dyhr
N. Soyset Hopland
D. Hoegh
S. Hansen
P. Izzo
30
21
11
7
17
8
44
27
3
24
1
Wisselspelers
Keepers
31 - A. Hoff
Verdedigers
30 - S. Doua
17 - A. Herdonsson
12 - V. Solo Diomande
Middenvelders
19 - J. Tauriainen
18 - J. Korkko
40 - I. Ceesay
22 - J. Batigi
Aanvallers
25 - F. Sene
Keepers
32 - J. Bogelund Storch
Verdedigers
5 - O. Jones
29 - S. Stuker
15 - M. Sjolstad
Middenvelders
33 - C. Edudzi
26 - H. Lux
Aanvallers
36 - A. Camara
77 - K. Junker
10 - W. Caddy
AC Horsens - Randers FC Vorm
Alle
Thuis
Uit
Superliga -
11 okt
Silkeborg IF
3-3
AC Horsens
Superliga -
20 sep
AC Horsens
2-2
AGF Aarhus
DBU Pokalen -
16 sep
Naesby BK
2-3
AC Horsens
Superliga -
11 sep
FC København
2-0
AC Horsens
Superliga -
06 sep
Sonderjyske
2-5
AC Horsens
DBU Pokalen -
01 sep
IF Lyseng
0-4
AC Horsens
Superliga -
20 sep
AC Horsens
2-2
AGF Aarhus
Superliga -
28 aug
AC Horsens
2-3
Viborg FF
Superliga -
23 aug
AC Horsens
2-1
Lyngby BK
Superliga -
09 aug
AC Horsens
0-2
Brøndby IF
Superliga -
26 jul
AC Horsens
1-1
FC Nordsjaelland
Vriendschappelijke Wedstrijd -
04 jul
AC Horsens
2-0
Hobro IK
Superliga -
11 okt
Silkeborg IF
3-3
AC Horsens
DBU Pokalen -
16 sep
Naesby BK
2-3
AC Horsens
Superliga -
11 sep
FC København
2-0
AC Horsens
Superliga -
06 sep
Sonderjyske
2-5
AC Horsens
DBU Pokalen -
01 sep
IF Lyseng
0-4
AC Horsens
Superliga -
16 aug
Odense Boldklub
1-2
AC Horsens
Superliga -
11 okt
Randers FC
0-2
Viborg FF
Superliga -
20 sep
Sonderjyske
4-2
Randers FC
DBU Pokalen -
16 sep
Vendsyssel FF
1-3
Randers FC
Superliga -
13 sep
Randers FC
1-2
Odense Boldklub
Superliga -
06 sep
Brøndby IF
0-3
Randers FC
Superliga -
30 aug
Randers FC
2-1
AGF Aarhus
Superliga -
11 okt
Randers FC
0-2
Viborg FF
Superliga -
13 sep
Randers FC
1-2
Odense Boldklub
Superliga -
30 aug
Randers FC
2-1
AGF Aarhus
Superliga -
16 aug
Randers FC
0-4
FC København
Superliga -
09 aug
Randers FC
2-0
Lyngby BK
Superliga -
27 jul
Randers FC
1-1
Silkeborg IF
Superliga -
20 sep
Sonderjyske
4-2
Randers FC
DBU Pokalen -
16 sep
Vendsyssel FF
1-3
Randers FC
Superliga -
06 sep
Brøndby IF
0-3
Randers FC
Superliga -
23 aug
FC Midtjylland
1-0
Randers FC
DBU Pokalen -
19 aug
ASA Aarhus
0-4
Randers FC
Superliga -
02 aug
FC Nordsjaelland
1-0
Randers FC
AC Horsens - Randers FC Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
6
|
12 | 10 | 3 | 3 | 4 | -1 |
|
8
|
10 | 10 | 3 | 1 | 6 | -5 |
AC Horsens - Randers FC odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
4 markten
Rust / Eindresultaat
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Helft
1 markten
Meer / Minder
1 markten
Meer / Minder
Doelpunten
1 markten
Andere Superliga voorspellingen
Silkeborg IF
FC Nordsjaelland
Brøndby IF
AGF Aarhus
FC Midtjylland
Brøndby IF
18-10-2026, 08:00
Sonderjyske
Vs
18-10-2026, 08:00
Lyngby BK
Vs
18-10-2026, 10:00
Odense Boldklub
Vs
18-10-2026, 12:00
FC København
Vs
19-10-2026, 13:00
Viborg FF
Vs
23-10-2026, 13:00
Randers FC
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl