18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
VS - USL, Championship
21-10-2026
19:30
Sporting Jax
VS - USL, Championship
21-10-2026
19:30
Binnenkort
Louisville City
Sporting Jax
5.40
Gelijkspel
4.30
Louisville City
1.43
Voorspelling Sporting Jax - Louisville City - USL, Championship
Stadion
Hodges Stadium
Capaciteit
10500 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor Sporting Jax vs Louisville City
1X2
Louisville City wint de wedstrijd
Kans: 61.81%
1.43
Under/Over
+2.5
Kans: 51.45%
1.37
Beide teams scoren
Nee
Kans: 52.08%
2.38
Sporting Jax - Louisville City 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Louisville City wint de wedstrijd
Kans: 61.81%1.43
|
|
|
|
|---|---|---|
| Sporting Jax | stat | Louisville City |
|
1
|
Overwinningen |
4
|
|
5
|
Nederlagen |
1
|
|
0
|
Gelijke spelen |
1
|
|
1
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
4
|
|
4
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
1
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
Sporting Jax - Louisville City Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 51.45%1.37
|
|
|
|
|---|---|---|
| Sporting Jax | stat | Louisville City |
|
3.5
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3
|
|
0.83
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
2
|
|
2.67
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1
|
|
33 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
33 %
|
|
67 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
67 %
|
|
3.17
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
2.67
|
|
1
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.67
|
|
2.17
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
Sporting Jax - Louisville City BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Nee
Kans: 52.08%2.38
|
|
|
|
|---|---|---|
| Sporting Jax | stat | Louisville City |
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja |
67 %
|
|
0 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
0 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
67 %
|
Sporting Jax - Louisville City Vorm
Alle
Thuis
Uit
USL, Championship -
14 okt
Sporting Jax
0-1
Birmingham Legion FC
USL, Championship -
30 sep
Miami FC
4-1
Sporting Jax
USL, Championship -
25 sep
Sporting Jax
1-4
Loudoun United FC
USL, Championship -
16 sep
Hartford Athletic
2-0
Sporting Jax
USL, Championship -
12 sep
Sporting Jax
0-3
Rhode Island FC
USL, Championship -
05 sep
Sporting Jax
3-2
Lexington SC
USL, Championship -
14 okt
Sporting Jax
0-1
Birmingham Legion FC
USL, Championship -
25 sep
Sporting Jax
1-4
Loudoun United FC
USL, Championship -
12 sep
Sporting Jax
0-3
Rhode Island FC
USL, Championship -
05 sep
Sporting Jax
3-2
Lexington SC
USL, Championship -
15 aug
Sporting Jax
0-1
Indy Eleven
USL, Championship -
18 jul
Sporting Jax
2-2
Brooklyn FC
USL, Championship -
30 sep
Miami FC
4-1
Sporting Jax
USL, Championship -
16 sep
Hartford Athletic
2-0
Sporting Jax
USL, Championship -
29 aug
Brooklyn FC
4-1
Sporting Jax
USL, Championship -
22 aug
Birmingham Legion FC
2-3
Sporting Jax
USL, Championship -
01 aug
Sacramento Republic
5-0
Sporting Jax
USL, Championship -
25 jul
EL Paso Locomotive FC
2-0
Sporting Jax
USL, Championship -
17 okt
Louisville City
4-1
Indy Eleven
USL, Championship -
10 okt
Charleston Battery
0-2
Louisville City
USL Cup -
04 okt
Hartford Athletic
0-1
Louisville City
USL, Championship -
25 sep
Hartford Athletic
2-2
Louisville City
USL, Championship -
19 sep
Louisville City
2-1
Loudoun United FC
USL, Championship -
12 sep
Louisville City
1-2
EL Paso Locomotive FC
USL, Championship -
17 okt
Louisville City
4-1
Indy Eleven
USL, Championship -
19 sep
Louisville City
2-1
Loudoun United FC
USL, Championship -
12 sep
Louisville City
1-2
EL Paso Locomotive FC
USL, Championship -
29 aug
Louisville City
0-0
Detroit City FC
USL, Championship -
08 aug
Louisville City
1-1
San Antonio
USL, Championship -
29 jul
Louisville City
2-1
Birmingham Legion FC
USL, Championship -
10 okt
Charleston Battery
0-2
Louisville City
USL Cup -
04 okt
Hartford Athletic
0-1
Louisville City
USL, Championship -
25 sep
Hartford Athletic
2-2
Louisville City
USL Cup -
08 sep
San Antonio
0-0
Louisville City
USL, Championship -
05 sep
Rhode Island FC
1-1
Louisville City
USL, Championship -
22 aug
Indy Eleven
2-1
Louisville City
Onderlinge resultaten: Sporting Jax - Louisville City Statistieken onderlinge ontmoetingen
USL, Championship
-
18-04-2026
Louisville City
1-0
Sporting Jax
Sporting Jax - Louisville City Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
4
|
43 | 28 | 12 | 7 | 9 | +6 |
|
13
|
14 | 28 | 3 | 5 | 20 | -42 |
Sporting Jax - Louisville City odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere USL, Championship voorspellingen
Birmingham Legion FC
Brooklyn FC
Indy Eleven
Rhode Island FC
Detroit City FC
Birmingham Legion FC
Sporting Jax
Tulsa Roughnecks
New Mexico United
Orange County SC
21-10-2026, 18:30
Brooklyn FC
Vs
24-10-2026, 17:00
Loudoun United FC
Vs
24-10-2026, 18:00
Charleston Battery
Vs
24-10-2026, 19:00
Hartford Athletic
Vs
24-10-2026, 19:00
Louisville City
Vs
24-10-2026, 19:00
Pittsburgh Riverhounds
Vs
24-10-2026, 19:30
Tampa Bay Rowdies
Vs
24-10-2026, 20:00
Colorado Springs Switchbacks
Vs
24-10-2026, 20:00
EL Paso Locomotive FC
Vs
24-10-2026, 20:30
San Antonio
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl