18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
VS - USL, Championship
24-10-2026
19:30
San Antonio
VS - USL, Championship
24-10-2026
19:30
Binnenkort
Orange County SC
San Antonio
1.62
Gelijkspel
3.70
Orange County SC
4.35
Voorspelling San Antonio - Orange County SC - USL, Championship
Stadion
Toyota Field
Capaciteit
8000 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor San Antonio vs Orange County SC
1X2
Gelijkspel
Kans: 40.12%
3.70
Under/Over
-2.5
Kans: 59.45%
2.04
Beide teams scoren
Nee
Kans: 62.08%
2.02
San Antonio - Orange County SC 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Gelijkspel
Kans: 40.12%3.70
|
|
|
|
|---|---|---|
| San Antonio | stat | Orange County SC |
|
1
|
Overwinningen |
1
|
|
2
|
Nederlagen |
5
|
|
3
|
Gelijke spelen |
0
|
|
1
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
2
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
5
|
|
3
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
0
|
San Antonio - Orange County SC Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
-2.5
Kans: 59.45%2.04
|
|
|
|
|---|---|---|
| San Antonio | stat | Orange County SC |
|
1.5
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3.17
|
|
0.17
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
0.67
|
|
1.33
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
2.5
|
|
83 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
33 %
|
|
17 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
67 %
|
|
1.5
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
0.17
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
0.83
|
|
1.33
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2.17
|
San Antonio - Orange County SC BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Nee
Kans: 62.08%2.02
|
|
|
|
|---|---|---|
| San Antonio | stat | Orange County SC |
|
50 %
|
De 2 teams scoren: nee |
0 %
|
|
0 %
|
Beide teams scoren: ja |
50 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
0 %
|
|
0 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
50 %
|
San Antonio - Orange County SC Vorm
Alle
Thuis
Uit
USL, Championship -
17 okt
San Antonio
1-0
New Mexico United
USL, Championship -
10 okt
Oakland Roots SC
0-0
San Antonio
USL, Championship -
03 okt
Las Vegas Lights
1-0
San Antonio
Vriendschappelijke Wedstrijd -
29 sep
San Antonio
0-7
Darmstadt
USL, Championship -
26 sep
San Antonio
0-0
Tampa Bay Rowdies
USL, Championship -
20 sep
Sacramento Republic
0-0
San Antonio
USL, Championship -
17 okt
San Antonio
1-0
New Mexico United
Vriendschappelijke Wedstrijd -
29 sep
San Antonio
0-7
Darmstadt
USL, Championship -
26 sep
San Antonio
0-0
Tampa Bay Rowdies
USL Cup -
08 sep
San Antonio
0-0
Louisville City
USL, Championship -
05 sep
San Antonio
0-0
Tulsa Roughnecks
USL, Championship -
22 aug
San Antonio
0-1
Oakland Roots SC
USL, Championship -
10 okt
Oakland Roots SC
0-0
San Antonio
USL, Championship -
03 okt
Las Vegas Lights
1-0
San Antonio
USL, Championship -
20 sep
Sacramento Republic
0-0
San Antonio
USL, Championship -
11 sep
Colorado Springs Switchbacks
2-1
San Antonio
USL, Championship -
29 aug
New Mexico United
1-2
San Antonio
USL, Championship -
08 aug
Louisville City
1-1
San Antonio
USL, Championship -
17 okt
Orange County SC
1-3
Phoenix Rising
USL, Championship -
10 okt
EL Paso Locomotive FC
2-1
Orange County SC
USL, Championship -
03 okt
Orange County SC
1-2
Monterey Bay FC
USL, Championship -
26 sep
Orange County SC
1-0
Pittsburgh Riverhounds
USL, Championship -
19 sep
Lexington SC
6-0
Orange County SC
USL, Championship -
12 sep
Orange County SC
0-2
Las Vegas Lights
USL, Championship -
17 okt
Orange County SC
1-3
Phoenix Rising
USL, Championship -
03 okt
Orange County SC
1-2
Monterey Bay FC
USL, Championship -
26 sep
Orange County SC
1-0
Pittsburgh Riverhounds
USL, Championship -
12 sep
Orange County SC
0-2
Las Vegas Lights
USL, Championship -
05 sep
Orange County SC
1-1
Sacramento Republic
USL, Championship -
22 aug
Orange County SC
1-5
Tulsa Roughnecks
USL, Championship -
10 okt
EL Paso Locomotive FC
2-1
Orange County SC
USL, Championship -
19 sep
Lexington SC
6-0
Orange County SC
USL, Championship -
29 aug
Oakland Roots SC
1-1
Orange County SC
USL, Championship -
25 jul
Monterey Bay FC
1-2
Orange County SC
USL, Championship -
08 jul
Hartford Athletic
2-2
Orange County SC
USL, Championship -
04 jul
Rhode Island FC
1-1
Orange County SC
Onderlinge resultaten: San Antonio - Orange County SC Statistieken onderlinge ontmoetingen
USL, Championship
-
08-04-2026
Orange County SC
2-0
San Antonio
USL, Championship
-
15-10-2025
Orange County SC
1-0
San Antonio
USL, Championship
-
20-09-2025
San Antonio
3-1
Orange County SC
USL, Championship
-
20-07-2024
Orange County SC
2-0
San Antonio
USL, Championship
-
13-04-2024
San Antonio
0-0
Orange County SC
San Antonio - Orange County SC odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere USL, Championship voorspellingen
Birmingham Legion FC
Louisville City
Brooklyn FC
Indy Eleven
Rhode Island FC
Detroit City FC
Birmingham Legion FC
Sporting Jax
Tulsa Roughnecks
New Mexico United
21-10-2026, 17:30
Brooklyn FC
Vs
21-10-2026, 18:30
Sporting Jax
Vs
24-10-2026, 16:00
Loudoun United FC
Vs
24-10-2026, 17:00
Charleston Battery
Vs
24-10-2026, 18:00
Hartford Athletic
Vs
24-10-2026, 18:00
Louisville City
Vs
24-10-2026, 18:00
Pittsburgh Riverhounds
Vs
24-10-2026, 18:30
Tampa Bay Rowdies
Vs
24-10-2026, 19:00
Colorado Springs Switchbacks
Vs
24-10-2026, 19:00
EL Paso Locomotive FC
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl