18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Engeland - EFL Trophy
27-10-2026
15:00
Blackpool
Engeland - EFL Trophy
27-10-2026
15:00
Binnenkort
Aston Villa FC
Blackpool
1.36
Gelijkspel
4.50
Aston Villa FC
6.25
Voorspelling Blackpool - Aston Villa FC - EFL Trophy
Overzicht van de voorspellingen voor Blackpool vs Aston Villa FC
1X2
Gelijkspel
Kans: 35.41%
4.50
Under/Over
+2.5
Kans: 64.02%
1.33
Beide teams scoren
Ja
Kans: 68.75%
1.52
Blackpool - Aston Villa FC 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Gelijkspel
Kans: 35.41%4.50
|
|
|
|
|---|---|---|
| Blackpool | stat | Aston Villa FC |
|
1
|
Overwinningen |
2
|
|
4
|
Nederlagen |
2
|
|
1
|
Gelijke spelen |
2
|
|
2
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
2
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
2
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
Blackpool - Aston Villa FC Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 64.02%1.33
|
|
|
|
|---|---|---|
| Blackpool | stat | Aston Villa FC |
|
3.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
4
|
|
1.17
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
2
|
|
2
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
2
|
|
50 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
33 %
|
|
50 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
67 %
|
|
4.17
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3.67
|
|
2.17
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.83
|
|
2
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.83
|
Blackpool - Aston Villa FC BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 68.75%1.52
|
|
|
|
|---|---|---|
| Blackpool | stat | Aston Villa FC |
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja |
67 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
67 %
|
Blackpool - Aston Villa FC Laatste Opstellingen
Wedstrijdverslag
Keepers
23 - L. Southwood
1 - B. Peacock-Farrell
Verdedigers
6 - J. Brown
15 - H. Coulson
26 - F. Munroe
3 - Z. Ashworth
4 - O. Casey
28 - J. Williams
Middenvelders
2 - A. Lyons
17 - K. Anderson
8 - A. Morgan
7 - L. Clarkson
11 - J. Bowler
Aanvallers
14 - T. Bloxham
12 - J. Yates
21 - I. Niskanen
18 - D. Taylor
19 - D. Charles
Wisselspelers
Keepers
23 - L. Southwood
Verdedigers
6 - J. Brown
15 - H. Coulson
26 - F. Munroe
Middenvelders
2 - A. Lyons
Aanvallers
14 - T. Bloxham
12 - J. Yates
Blackpool - Aston Villa FC Vorm
Alle
Thuis
Uit
League One -
24 okt
Blackpool
1-4
Mansfield Town
League One -
20 okt
Blackpool
2-0
Milton Keynes Dons
League One -
17 okt
Leyton Orient
2-0
Blackpool
League One -
10 okt
Cambridge Utd
1-0
Blackpool
EFL Trophy -
06 okt
Blackpool
2-2
Crewe Alexandra
EFL Trophy -
22 sep
Wigan
3-2
Blackpool
League One -
24 okt
Blackpool
1-4
Mansfield Town
League One -
20 okt
Blackpool
2-0
Milton Keynes Dons
EFL Trophy -
06 okt
Blackpool
2-2
Crewe Alexandra
League One -
19 sep
Blackpool
2-4
Plymouth
League One -
12 sep
Blackpool
2-2
Bromley
League One -
29 aug
Blackpool
4-0
Peterborough
League One -
17 okt
Leyton Orient
2-0
Blackpool
League One -
10 okt
Cambridge Utd
1-0
Blackpool
EFL Trophy -
22 sep
Wigan
3-2
Blackpool
League One -
05 sep
Reading
3-1
Blackpool
League One -
02 sep
Barnsley
2-1
Blackpool
League One -
22 aug
Stockport County FC
1-2
Blackpool
U21 Premier League Cup -
17 okt
Burnley
0-1
Aston Villa FC
EFL Trophy -
22 sep
Crewe Alexandra
4-1
Aston Villa FC
U21 Premier League Cup -
18 sep
Aston Villa FC
2-2
Middlesbrough FC Reserve
Premier League International Cup -
15 sep
Aston Villa FC
5-1
Jong Real Sociedad
U21 Premier League Cup -
11 sep
Fulham FC
3-3
Aston Villa FC
U21 Premier League Cup -
28 aug
Aston Villa FC
0-2
Crystal Palace FC
U21 Premier League Cup -
18 sep
Aston Villa FC
2-2
Middlesbrough FC Reserve
Premier League International Cup -
15 sep
Aston Villa FC
5-1
Jong Real Sociedad
U21 Premier League Cup -
28 aug
Aston Villa FC
0-2
Crystal Palace FC
U21 Premier League Cup -
21 aug
Aston Villa FC
2-1
Brighton & Hove Albion Reserve
U21 Premier League Cup -
01 mei
Aston Villa FC
2-3
Manchester City FC
U21 Premier League Cup -
10 apr
Aston Villa FC
0-2
Middlesbrough FC Reserve
U21 Premier League Cup -
17 okt
Burnley
0-1
Aston Villa FC
EFL Trophy -
22 sep
Crewe Alexandra
4-1
Aston Villa FC
U21 Premier League Cup -
11 sep
Fulham FC
3-3
Aston Villa FC
EFL Trophy -
18 aug
Wigan
3-2
Aston Villa FC
U21 Premier League Cup -
24 apr
Southampton FC Reserves
3-3
Aston Villa FC
U21 Premier League Cup -
17 apr
Stoke City Reserve
0-1
Aston Villa FC
Onderlinge resultaten: Blackpool - Aston Villa FC Statistieken onderlinge ontmoetingen
EFL Trophy
-
17-12-2024
Blackpool
1-1
Aston Villa FC
Blackpool - Aston Villa FC Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
3
|
2 | 2 | 0 | 1 | 1 | +1 |
|
4
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | -4 |
Blackpool - Aston Villa FC odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere EFL Trophy voorspellingen
Arsenal
Manchester City FC
Everton Reserve
27-10-2026, 14:00
Wimbledon
Vs
27-10-2026, 15:00
Port Vale
Vs
27-10-2026, 15:00
Shrewsbury Town
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl