18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Engeland - EFL Trophy
27-10-2026
14:00
Wimbledon
Engeland - EFL Trophy
27-10-2026
14:00
Binnenkort
Arsenal
Wimbledon
1.60
Gelijkspel
4.20
Arsenal
3.90
Voorspelling Wimbledon - Arsenal - EFL Trophy
Overzicht van de voorspellingen voor Wimbledon vs Arsenal
1X2
Wimbledon wint de wedstrijd
Kans: 42.39%
1.60
Under/Over
+2.5
Kans: 55.62%
1.38
Beide teams scoren
Ja
Kans: 54.76%
1.46
Wimbledon - Arsenal 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Wimbledon wint de wedstrijd
Kans: 42.39%1.60
|
|
|
|
|---|---|---|
| Wimbledon | stat | Arsenal |
|
0
|
Overwinningen |
1
|
|
3
|
Nederlagen |
2
|
|
3
|
Gelijke spelen |
3
|
|
2
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
1
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
3
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
Wimbledon - Arsenal Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 55.62%1.38
|
|
|
|
|---|---|---|
| Wimbledon | stat | Arsenal |
|
2.5
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3.5
|
|
0.5
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1.33
|
|
2
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
2.17
|
|
50 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
17 %
|
|
50 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
83 %
|
|
1.17
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3.17
|
|
0.5
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
0.67
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2.17
|
Wimbledon - Arsenal BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 54.76%1.46
|
|
|
|
|---|---|---|
| Wimbledon | stat | Arsenal |
|
17 %
|
De 2 teams scoren: nee |
17 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja |
83 %
|
|
33 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
17 %
|
|
17 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
83 %
|
Wimbledon - Arsenal Laatste Opstellingen
Wedstrijdverslag
Keepers
20 - J. McDonnell
39 - J. Bursik
Verdedigers
22 - R. Horan
2 - S. Sessegnon
15 - F. Simmonds
3 - S. Seddon
6 - R. Johnson
17 - A. Yiadom
Middenvelders
34 - H. Hedges
10 - Z. Nelson
8 - C. Maycock
5 - O. Harrison
29 - A. Sasu
12 - A. Smith
21 - M. Hippolyte
Aanvallers
9 - J. Stockley
7 - J. Tilley
23 - H. Cornick
Wisselspelers
Keepers
20 - J. McDonnell
Verdedigers
22 - R. Horan
2 - S. Sessegnon
15 - F. Simmonds
Middenvelders
34 - H. Hedges
10 - Z. Nelson
8 - C. Maycock
Wimbledon - Arsenal Vorm
Alle
Thuis
Uit
League One -
24 okt
Wimbledon
1-1
Wycombe Wanderers
League One -
20 okt
Wimbledon
0-3
Mansfield Town
League One -
17 okt
Sheffield Wednesday
5-0
Wimbledon
League One -
10 okt
Plymouth
2-1
Wimbledon
EFL Trophy -
06 okt
Wimbledon
0-0
Barnet FC
League One -
26 sep
Cambridge Utd
1-1
Wimbledon
League One -
24 okt
Wimbledon
1-1
Wycombe Wanderers
League One -
20 okt
Wimbledon
0-3
Mansfield Town
EFL Trophy -
06 okt
Wimbledon
0-0
Barnet FC
League One -
17 sep
Wimbledon
0-0
Milton Keynes Dons
League One -
12 sep
Wimbledon
1-0
Doncaster
League One -
30 aug
Wimbledon
1-0
Wigan
League One -
17 okt
Sheffield Wednesday
5-0
Wimbledon
League One -
10 okt
Plymouth
2-1
Wimbledon
League One -
26 sep
Cambridge Utd
1-1
Wimbledon
League One -
07 sep
Bromley
0-2
Wimbledon
League One -
02 sep
Burton Albion
4-1
Wimbledon
Carabao Cup -
27 aug
Fulham
3-0
Wimbledon
U21 Premier League Cup -
24 okt
Leicester City Reserve
4-1
Arsenal
U21 Premier League Cup -
10 okt
Arsenal
2-2
Sunderland Reserve
U21 Premier League Cup -
18 sep
Birmingham City
0-0
Arsenal
EFL Trophy -
15 sep
Leyton Orient
1-2
Arsenal
U21 Premier League Cup -
12 sep
Arsenal
1-4
Chelsea Reserve
U21 Premier League Cup -
31 aug
Brighton & Hove Albion Reserve
2-2
Arsenal
U21 Premier League Cup -
10 okt
Arsenal
2-2
Sunderland Reserve
U21 Premier League Cup -
12 sep
Arsenal
1-4
Chelsea Reserve
U21 Premier League Cup -
22 aug
Arsenal
1-1
Crystal Palace FC
U21 Premier League Cup -
04 apr
Arsenal
1-0
West Bromwich Albion Reserve
U21 Premier League Cup -
13 mrt
Arsenal
1-5
Leicester City Reserve
U21 Premier League Cup -
27 feb
Arsenal
0-1
Ipswich Town
U21 Premier League Cup -
24 okt
Leicester City Reserve
4-1
Arsenal
U21 Premier League Cup -
18 sep
Birmingham City
0-0
Arsenal
EFL Trophy -
15 sep
Leyton Orient
1-2
Arsenal
U21 Premier League Cup -
31 aug
Brighton & Hove Albion Reserve
2-2
Arsenal
EFL Trophy -
18 aug
Barnet FC
5-1
Arsenal
U21 Premier League Cup -
25 apr
Manchester City FC
3-1
Arsenal
Wimbledon - Arsenal Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
2
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | -3 |
|
3
|
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | -1 |
Wimbledon - Arsenal odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere EFL Trophy voorspellingen
Manchester City FC
Everton Reserve
Aston Villa FC
27-10-2026, 15:00
Port Vale
Vs
27-10-2026, 15:00
Shrewsbury Town
Vs
27-10-2026, 15:00
Blackpool
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl