Exclusieve aanbieding

Stake

18+ | Commerciële content | Speel verantwoord

China - China League Two

17-10-2026 

03:00 

Speeldag 5

Xi An Ronghai

Xi An Ronghai

Binnenkort
Shenzhen 2028 FC

Shenzhen 2028 FC

Xi An Ronghai
2.28
Gelijkspel
3.10
Shenzhen 2028 FC
2.85

Voorspelling Xi An Ronghai - Shenzhen 2028 FC - China League Two

 door Het Wincomparator-team

Overzicht van de voorspellingen voor Xi An Ronghai vs Shenzhen 2028 FC

1X2
Xi An Ronghai wint de wedstrijd
Kans: 46.83%
Unibet
2.28
Under/Over
-2.5
Kans: 70.94%
Unibet
1.70
Beide teams scoren
Nee
Kans: 68.75%
Unibet
1.94

Xi An Ronghai - Shenzhen 2028 FC 1X2 voorspelling

Onze voorspelling

Xi An Ronghai wint de wedstrijd

Kans: 46.83%
Unibet
2.28
Xi An Ronghai Shenzhen 2028 FC
Xi An Ronghai stat Shenzhen 2028 FC
2
Overwinningen
1
2
Nederlagen
3
2
Gelijke spelen
2
5
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit
1
0
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit
3
1
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit
2
Statistieken afkomstig uit de laatste 6 wedstrijden van alle competities

Xi An Ronghai - Shenzhen 2028 FC Under/Over voorspelling (meer/minder dan)

Onze voorspelling

-2.5

Kans: 70.94%
Unibet
1.70
Xi An Ronghai Shenzhen 2028 FC
Xi An Ronghai stat Shenzhen 2028 FC
1
Gemiddeld aantal doelpunten
1.5
0.5
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten
0.5
0.5
Gemiddeld aantal doelpunten tegen
1
83 %
Wedstrijden met -2.5 doelpunten
83 %
17 %
Wedstrijden met +2.5 doelpunten
17 %
1.67
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit
2.5
1.5
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit
1.83
0.17
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit
0.67
Statistieken afkomstig uit de laatste 6 wedstrijden van alle competities

Xi An Ronghai - Shenzhen 2028 FC BTTS tips (Beide teams scoren)

Onze voorspelling

Nee

Kans: 68.75%
Unibet
1.94
Xi An Ronghai Shenzhen 2028 FC
Xi An Ronghai stat Shenzhen 2028 FC
33 %
De 2 teams scoren: nee
17 %
17 %
Beide teams scoren: ja
33 %
17 %
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit
17 %
17 %
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit
33 %
Statistieken afkomstig uit de laatste 6 wedstrijden van alle competities

Xi An Ronghai - Shenzhen 2028 FC Vorm

Alle Thuis Uit
China League Two - 12 okt
Xi An Ronghai
2-1
Jiangxi Liansheng
China League Two - 06 okt
Langfang Glory City FC
0-0
Xi An Ronghai
China League Two - 19 sep
Xi An Ronghai
1-0
Guizhou Zhucheng Athletic
China League Two - 13 sep
Shenzhen 2028 FC
1-0
Xi An Ronghai
China League Two - 22 aug
Xi An Ronghai
0-0
Rizhao Yuqi
China League Two - 15 aug
Qingdao Red Lions
1-0
Xi An Ronghai
China League Two - 12 okt
Xi An Ronghai
2-1
Jiangxi Liansheng
China League Two - 19 sep
Xi An Ronghai
1-0
Guizhou Zhucheng Athletic
China League Two - 22 aug
Xi An Ronghai
0-0
Rizhao Yuqi
China League Two - 01 aug
Xi An Ronghai
2-0
Beijing Institute Of Technology
China League Two - 26 jul
Xi An Ronghai
2-0
Nantong Haimen Codion
China League Two - 08 jul
Xi An Ronghai
2-0
Dalian Kewei
China League Two - 06 okt
Langfang Glory City FC
0-0
Xi An Ronghai
China League Two - 13 sep
Shenzhen 2028 FC
1-0
Xi An Ronghai
China League Two - 15 aug
Qingdao Red Lions
1-0
Xi An Ronghai
China League Two - 09 aug
Changchun Xidu
1-2
Xi An Ronghai
China League Two - 05 aug
Shanghai Port B
0-1
Xi An Ronghai
China League Two - 19 jul
Dalian Yingbo B
1-2
Xi An Ronghai
China League Two - 11 okt
Shanghai Port B
2-1
Shenzhen 2028 FC
China League Two - 06 okt
Shenzhen 2028 FC
0-2
Shandong Taishan B
China League Two - 19 sep
Dalian Kewei
0-0
Shenzhen 2028 FC
China League Two - 13 sep
Shenzhen 2028 FC
1-0
Xi An Ronghai
China League Two - 23 aug
Shenzhen 2028 FC
0-1
Hubei Istar
China League Two - 16 aug
Jiangxi Dark Horse Junior
1-1
Shenzhen 2028 FC
China League Two - 06 okt
Shenzhen 2028 FC
0-2
Shandong Taishan B
China League Two - 13 sep
Shenzhen 2028 FC
1-0
Xi An Ronghai
China League Two - 23 aug
Shenzhen 2028 FC
0-1
Hubei Istar
China League Two - 08 aug
Shenzhen 2028 FC
6-0
Ganzhou Ruishi FC
China League Two - 18 jul
Shenzhen 2028 FC
3-1
Guangzhou Dandelion Alpha FC
China League Two - 28 jun
Shenzhen 2028 FC
1-0
Chengdu Rongcheng B
China League Two - 11 okt
Shanghai Port B
2-1
Shenzhen 2028 FC
China League Two - 19 sep
Dalian Kewei
0-0
Shenzhen 2028 FC
China League Two - 16 aug
Jiangxi Dark Horse Junior
1-1
Shenzhen 2028 FC
China League Two - 01 aug
Guizhou Zhucheng Athletic
1-0
Shenzhen 2028 FC
China League Two - 25 jul
Jiangxi Liansheng
1-2
Shenzhen 2028 FC
China League Two - 11 jul
Guangdong Mingtu
2-2
Shenzhen 2028 FC

Onderlinge resultaten: Xi An Ronghai - Shenzhen 2028 FC Statistieken onderlinge ontmoetingen

China League Two - 13-09-2026
Shenzhen 2028 FC
1-0
Xi An Ronghai

Xi An Ronghai - Shenzhen 2028 FC Stand

Teams Pnt D W G V DS
2 Lyon Xi An Ronghai
47 26 14 5 7 +13
6 Lyon Shenzhen 2028 FC
41 26 11 8 7 10

Xi An Ronghai - Shenzhen 2028 FC odds

Resultaten 3 markten
Dubbele Kans
Bookmaker 1X X2 12 Bonus
Unibet 1.30 1.46 1.25 €50 888Sport 1.29 1.65 1.33 €50
Draw no bet
Bookmaker 1 2 Bonus
Unibet 1.62 2.00 €50 888Sport 1.50 2.38 €50
Helft 1 markten
1X2 - Rust
Bookmaker 1 X 2 Bonus
Unibet 2.85 2.10 3.40 €50 888Sport 2.50 2.10 3.80 €50
Meer / Minder 3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
Bookmaker -2.5 +2.5 Bonus
Unibet 1.70 1.94 €50 888Sport 1.70 2.00 €50
Doelpunten 2 markten
Beide teams scoren
Bookmaker Ja Nee Bonus
Unibet 1.74 1.94 €50 888Sport 1.75 1.91 €50
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker 1 Geen doelpunt 2 Bonus
Unibet 1.80 7.50 2.08 €50 888Sport 1.75 8.00 2.30 €50

Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl

logo footer