18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Rep. of Ireland - Airtricity League
27-10-2026
15:45
R.1
University College Dublin
Rep. of Ireland - Airtricity League
27-10-2026
15:45
R.1
Longford Town
Voorspelling University College Dublin - Longford Town - Airtricity League
Overzicht van de voorspellingen voor University College Dublin vs Longford Town
University College Dublin - Longford Town 1X2 voorspelling
University College Dublin wint de wedstrijd
Kans: 35.67%|
|
|
|
|---|---|---|
| University College Dublin | stat | Longford Town |
|
2
|
Overwinningen |
3
|
|
2
|
Nederlagen |
1
|
|
2
|
Gelijke spelen |
2
|
|
2
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
2
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
2
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
University College Dublin - Longford Town Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
+2.5
Kans: 67.73%|
|
|
|
|---|---|---|
| University College Dublin | stat | Longford Town |
|
4.5
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
2.5
|
|
2.33
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1.33
|
|
2.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.17
|
|
17 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
67 %
|
|
83 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
33 %
|
|
4.5
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
2.33
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
2.17
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
University College Dublin - Longford Town BTTS tips (Beide teams scoren)
Ja
Kans: 76.25%|
|
|
|
|---|---|---|
| University College Dublin | stat | Longford Town |
|
83 %
|
Beide teams scoren: ja |
50 %
|
|
100 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
50 %
|
University College Dublin - Longford Town Vorm
Onderlinge resultaten: University College Dublin - Longford Town Statistieken onderlinge ontmoetingen
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl