18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Turkije - Bayanlar Beker
24-10-2026
07:00
Speeldag 7
Trabzonspor AS
Turkije - Bayanlar Beker
24-10-2026
07:00
Speeldag 7
1207 Antalyaspor Kadin FK
Voorspelling Trabzonspor AS - 1207 Antalyaspor Kadin FK - Bayanlar Beker
Overzicht van de voorspellingen voor Trabzonspor AS vs 1207 Antalyaspor Kadin FK
Trabzonspor AS - 1207 Antalyaspor Kadin FK 1X2 voorspelling
Trabzonspor AS wint de wedstrijd
Kans: 82.52%|
|
|
|
|---|---|---|
| Trabzonspor AS | stat | 1207 Antalyaspor Kadin FK |
|
3
|
Overwinningen |
1
|
|
0
|
Nederlagen |
5
|
|
3
|
Gelijke spelen |
0
|
|
5
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
0
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
5
|
|
1
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
0
|
Trabzonspor AS - 1207 Antalyaspor Kadin FK Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
+2.5
Kans: 76.37%|
|
|
|
|---|---|---|
| Trabzonspor AS | stat | 1207 Antalyaspor Kadin FK |
|
6
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3.5
|
|
5.67
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
0.83
|
|
0.33
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
2.67
|
|
67 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
0 %
|
|
33 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
100 %
|
|
4.17
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3.5
|
|
4
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.33
|
|
0.17
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2.17
|
Trabzonspor AS - 1207 Antalyaspor Kadin FK BTTS tips (Beide teams scoren)
Nee
Kans: 72.92%|
|
|
|
|---|---|---|
| Trabzonspor AS | stat | 1207 Antalyaspor Kadin FK |
|
17 %
|
De 2 teams scoren: nee |
0 %
|
|
33 %
|
Beide teams scoren: ja |
33 %
|
|
17 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
33 %
|
Trabzonspor AS - 1207 Antalyaspor Kadin FK Vorm
Onderlinge resultaten: Trabzonspor AS - 1207 Antalyaspor Kadin FK Statistieken onderlinge ontmoetingen
Trabzonspor AS - 1207 Antalyaspor Kadin FK Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
4
|
12 | 6 | 3 | 3 | 0 | +8 |
|
10
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | -2 |
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl