Exclusieve aanbieding

Stake

18+ | Commerciële content | Speel verantwoord

Slowakije - 2. Liga

09-11-2026 

11:00 

Speeldag 16

MFK Tatran Liptovsky Mikulas

MFK Tatran Liptovsky Mikulas

Binnenkort
FO Kinex Bytca

FO Kinex Bytca

MFK Tatran Liptovsky Mikulas
1.18
Gelijkspel
5.60
FO Kinex Bytca
9.00

Voorspelling MFK Tatran Liptovsky Mikulas - FO Kinex Bytca - 2. Liga

 door Het Wincomparator-team

Overzicht van de voorspellingen voor MFK Tatran Liptovsky Mikulas vs FO Kinex Bytca

1X2
MFK Tatran Liptovsky Mikulas wint de wedstrijd
Kans: 79.94%
Unibet
1.18
Under/Over
+2.5
Kans: 69.45%
Unibet
1.32
Beide teams scoren
Nee
Kans: 50.32%
Unibet

MFK Tatran Liptovsky Mikulas - FO Kinex Bytca 1X2 voorspelling

Onze voorspelling

MFK Tatran Liptovsky Mikulas wint de wedstrijd

Kans: 79.94%
Unibet
1.18
MFK Tatran Liptovsky Mikulas FO Kinex Bytca
MFK Tatran Liptovsky Mikulas stat FO Kinex Bytca
3
Overwinningen
1
2
Nederlagen
5
1
Gelijke spelen
0
3
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit
1
0
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit
5
3
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit
0
Statistieken afkomstig uit de laatste 6 wedstrijden van alle competities

MFK Tatran Liptovsky Mikulas - FO Kinex Bytca Under/Over voorspelling (meer/minder dan)

Onze voorspelling

+2.5

Kans: 69.45%
Unibet
1.32
MFK Tatran Liptovsky Mikulas FO Kinex Bytca
MFK Tatran Liptovsky Mikulas stat FO Kinex Bytca
2.17
Gemiddeld aantal doelpunten
4
1.17
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten
1.17
1
Gemiddeld aantal doelpunten tegen
2.83
67 %
Wedstrijden met -2.5 doelpunten
0 %
33 %
Wedstrijden met +2.5 doelpunten
100 %
2.33
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit
3.33
1.5
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit
1.67
0.83
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit
1.67
Statistieken afkomstig uit de laatste 6 wedstrijden van alle competities

MFK Tatran Liptovsky Mikulas - FO Kinex Bytca BTTS tips (Beide teams scoren)

Onze voorspelling

Nee

Kans: 50.32%
MFK Tatran Liptovsky Mikulas FO Kinex Bytca
MFK Tatran Liptovsky Mikulas stat FO Kinex Bytca
17 %
De 2 teams scoren: nee
0 %
33 %
Beide teams scoren: ja
67 %
33 %
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit
0 %
33 %
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit
67 %
Statistieken afkomstig uit de laatste 6 wedstrijden van alle competities

MFK Tatran Liptovsky Mikulas - FO Kinex Bytca Vorm

Alle Thuis Uit
2. Liga - 30 okt
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
3-2
MSK ZIlina B
2. Liga - 24 okt
Povazska Bystrica
2-1
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
Slovensky Pohar - 20 okt
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
0-0
MFK Skalica
2. Liga - 16 okt
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
1-0
Ofk Banik Lehota Pod Vtacnikom
2. Liga - 11 okt
Slovan Bratislava B
2-0
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
2. Liga - 05 okt
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
2-0
Stk 1914 Samorin
2. Liga - 30 okt
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
3-2
MSK ZIlina B
Slovensky Pohar - 20 okt
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
0-0
MFK Skalica
2. Liga - 16 okt
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
1-0
Ofk Banik Lehota Pod Vtacnikom
2. Liga - 05 okt
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
2-0
Stk 1914 Samorin
2. Liga - 18 sep
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
0-0
Vion Zlate Moravce
2. Liga - 04 sep
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
3-3
FK Inter Bratislava
2. Liga - 24 okt
Povazska Bystrica
2-1
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
2. Liga - 11 okt
Slovan Bratislava B
2-0
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
2. Liga - 27 sep
OFK Malzenice
1-2
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
Slovensky Pohar - 23 sep
FK 05 Levoca
0-2
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
2. Liga - 11 sep
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
2-0
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
2. Liga - 30 aug
Petrzalka 1898
2-0
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
2. Liga - 31 okt
Lokomotiva Zvolen
5-0
FO Kinex Bytca
2. Liga - 24 okt
FO Kinex Bytca
0-3
1. FC Tatran Presov
2. Liga - 17 okt
FK Slovan Galanta
2-1
FO Kinex Bytca
2. Liga - 10 okt
FO Kinex Bytca
4-1
FK Humenne
2. Liga - 03 okt
FO Kinex Bytca
1-2
MSK ZIlina B
2. Liga - 26 sep
Povazska Bystrica
4-1
FO Kinex Bytca
2. Liga - 24 okt
FO Kinex Bytca
0-3
1. FC Tatran Presov
2. Liga - 10 okt
FO Kinex Bytca
4-1
FK Humenne
2. Liga - 03 okt
FO Kinex Bytca
1-2
MSK ZIlina B
2. Liga - 19 sep
FO Kinex Bytca
2-1
Ofk Banik Lehota Pod Vtacnikom
2. Liga - 05 sep
FO Kinex Bytca
1-2
Stk 1914 Samorin
2. Liga - 22 aug
FO Kinex Bytca
2-1
Vion Zlate Moravce
2. Liga - 31 okt
Lokomotiva Zvolen
5-0
FO Kinex Bytca
2. Liga - 17 okt
FK Slovan Galanta
2-1
FO Kinex Bytca
2. Liga - 26 sep
Povazska Bystrica
4-1
FO Kinex Bytca
2. Liga - 13 sep
Slovan Bratislava B
2-0
FO Kinex Bytca
Slovensky Pohar - 08 sep
MSK Namestovo
0-0
FO Kinex Bytca
2. Liga - 31 aug
OFK Malzenice
3-1
FO Kinex Bytca

Onderlinge resultaten: MFK Tatran Liptovsky Mikulas - FO Kinex Bytca Statistieken onderlinge ontmoetingen

2. Liga - 25-07-2026
FO Kinex Bytca
0-5
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
Slovensky Pohar - 25-09-2024
FO Kinex Bytca
2-1
MFK Tatran Liptovsky Mikulas

MFK Tatran Liptovsky Mikulas - FO Kinex Bytca Stand

Teams Pnt D W G V DS
8 Lyon MFK Tatran Liptovsky Mikulas
22 15 6 4 5 +4
16 Lyon FO Kinex Bytca
9 15 3 0 12 -27

MFK Tatran Liptovsky Mikulas - FO Kinex Bytca odds

Resultaten 3 markten
Dubbele Kans
Bookmaker 1X X2 12 Bonus
Unibet 1.03 3.40 1.07 €50 Bet365 1.03 3.75 1.10 €50
Draw no bet
Bookmaker 1 2 Bonus
Unibet 1.05 7.00 €50 Bet365 1.07 7.00 €50
Helft 1 markten
1X2 - Rust
Bookmaker 1 X 2 Bonus
Unibet 1.56 3.00 7.00 €50 Bet365 1.58 2.87 7.50 €50
Meer / Minder 1 markten
Meer / Minder
Doelpunten
Bookmaker -2.5 +2.5 Bonus
Unibet 2.85 1.32 €50 Bet365 2.75 1.37 €50

Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl

logo footer