18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
VS - USL, League One
21-10-2026
18:30
Sarasota Paradise
VS - USL, League One
21-10-2026
18:30
Binnenkort
FC Naples
Sarasota Paradise
1.87
Gelijkspel
3.40
FC Naples
3.45
Voorspelling Sarasota Paradise - FC Naples - USL, League One
Overzicht van de voorspellingen voor Sarasota Paradise vs FC Naples
1X2
Sarasota Paradise wint de wedstrijd
Kans: 41.43%
1.87
Under/Over
+2.5
Kans: 64.11%
1.65
Beide teams scoren
Ja
Kans: 56.25%
1.58
Sarasota Paradise - FC Naples 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Sarasota Paradise wint de wedstrijd
Kans: 41.43%1.87
|
|
|
|
|---|---|---|
| Sarasota Paradise | stat | FC Naples |
|
4
|
Overwinningen |
4
|
|
1
|
Nederlagen |
0
|
|
1
|
Gelijke spelen |
2
|
|
3
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
4
|
|
2
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
0
|
|
1
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
Sarasota Paradise - FC Naples Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 64.11%1.65
|
|
|
|
|---|---|---|
| Sarasota Paradise | stat | FC Naples |
|
4.5
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
1.83
|
|
3.17
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1.33
|
|
1.33
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
0.5
|
|
17 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
67 %
|
|
83 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
33 %
|
|
4.67
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
2.17
|
|
2.5
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.5
|
|
2.17
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
0.67
|
Sarasota Paradise - FC Naples BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 56.25%1.58
|
|
|
|
|---|---|---|
| Sarasota Paradise | stat | FC Naples |
|
0 %
|
De 2 teams scoren: nee |
17 %
|
|
83 %
|
Beide teams scoren: ja |
33 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
33 %
|
Sarasota Paradise - FC Naples Vorm
Alle
Thuis
Uit
USL, League One -
17 okt
Fort Wayne FC
1-3
Sarasota Paradise
USL, League One -
10 okt
Sarasota Paradise
3-2
Richmond Kickers
USL, League One -
03 okt
Sarasota Paradise
2-3
Charlotte Independence
USL, League One -
26 sep
Portland Hearts Of Pine
1-4
Sarasota Paradise
USL, League One -
19 sep
Sarasota Paradise
6-0
Greenville Triumph SC
USL, League One -
12 sep
Forward Madison FC
1-1
Sarasota Paradise
USL, League One -
10 okt
Sarasota Paradise
3-2
Richmond Kickers
USL, League One -
03 okt
Sarasota Paradise
2-3
Charlotte Independence
USL, League One -
19 sep
Sarasota Paradise
6-0
Greenville Triumph SC
USL, League One -
05 sep
Sarasota Paradise
1-1
Spokane Velocity FC
USL, League One -
19 aug
Sarasota Paradise
3-2
Chattanooga Red Wolves SC
USL Cup -
11 jul
Sarasota Paradise
0-5
Miami FC
USL, League One -
17 okt
Fort Wayne FC
1-3
Sarasota Paradise
USL, League One -
26 sep
Portland Hearts Of Pine
1-4
Sarasota Paradise
USL, League One -
12 sep
Forward Madison FC
1-1
Sarasota Paradise
USL, League One -
02 sep
New York Cosmos
1-2
Sarasota Paradise
USL, League One -
22 aug
Union Omaha SC
1-1
Sarasota Paradise
USL, League One -
15 aug
Charlotte Independence
3-1
Sarasota Paradise
USL, League One -
10 okt
Corpus Christi FC
0-1
FC Naples
USL, League One -
07 okt
FC Naples
2-0
Richmond Kickers
USL, League One -
03 okt
FC Naples
2-1
New York Cosmos
USL, League One -
26 sep
FC Naples
1-0
Chattanooga Red Wolves SC
USL, League One -
19 sep
Fort Wayne FC
2-2
FC Naples
USL, League One -
11 sep
One Knoxville SC
0-0
FC Naples
USL, League One -
07 okt
FC Naples
2-0
Richmond Kickers
USL, League One -
03 okt
FC Naples
2-1
New York Cosmos
USL, League One -
26 sep
FC Naples
1-0
Chattanooga Red Wolves SC
USL, League One -
05 sep
FC Naples
0-2
AC Boise
USL, League One -
26 aug
FC Naples
2-0
Union Omaha SC
USL, League One -
05 aug
FC Naples
2-1
Av Alta FC
USL, League One -
10 okt
Corpus Christi FC
0-1
FC Naples
USL, League One -
19 sep
Fort Wayne FC
2-2
FC Naples
USL, League One -
11 sep
One Knoxville SC
0-0
FC Naples
USL, League One -
29 aug
Greenville Triumph SC
4-0
FC Naples
USL, League One -
22 aug
Av Alta FC
1-2
FC Naples
USL, League One -
15 aug
Westchester SC
3-2
FC Naples
Onderlinge resultaten: Sarasota Paradise - FC Naples Statistieken onderlinge ontmoetingen
USL Cup
-
06-06-2026
FC Naples
0-2
Sarasota Paradise
USL, League One
-
11-04-2026
FC Naples
2-0
Sarasota Paradise
US Open Cup
-
18-03-2025
Sarasota Paradise
1-2
FC Naples
Sarasota Paradise - FC Naples Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
9
|
40 | 30 | 12 | 4 | 14 | -9 |
|
11
|
39 | 30 | 11 | 6 | 13 | -1 |
Sarasota Paradise - FC Naples odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere USL, League One voorspellingen
Spokane Velocity FC
Chattanooga Red Wolves SC
Charlotte Independence
Greenville Triumph SC
Union Omaha SC
Spokane Velocity FC
AC Boise
Westchester SC
Corpus Christi FC
21-10-2026, 19:00
New York Cosmos
Vs
24-10-2026, 16:00
New York Cosmos
Vs
24-10-2026, 17:00
Portland Hearts Of Pine
Vs
24-10-2026, 18:00
Richmond Kickers
Vs
24-10-2026, 19:00
Forward Madison FC
Vs
24-10-2026, 19:00
FC Naples
Vs
24-10-2026, 19:30
Fort Wayne FC
Vs
24-10-2026, 19:30
Sarasota Paradise
Vs
24-10-2026, 22:30
Av Alta FC
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl