18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
VS - MLS Next Pro
20-09-2026
17:00
Saint Louis City SC 2
VS - MLS Next Pro
20-09-2026
17:00
Afgelopen
0
- 2
Rust
0
- 1
Austin FC II
Saint Louis City SC 2
1.45
Gelijkspel
4.25
Austin FC II
5.30
Voorspelling Saint Louis City SC 2 - Austin FC II - MLS Next Pro
Stadion
Energizer Park
Capaciteit
22423 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor Saint Louis City SC 2 vs Austin FC II
1X2
Gelijkspel
Kans: 39.01%
4.25
Under/Over
-2.5
Kans: 55.57%
2.28
Beide teams scoren
Ja
Kans: 57.5%
1.63
Saint Louis City SC 2 - Austin FC II 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Gelijkspel
Kans: 39.01%4.25
|
|
|
|
|---|---|---|
| Saint Louis City SC 2 | stat | Austin FC II |
|
2
|
Overwinningen |
4
|
|
0
|
Nederlagen |
1
|
|
4
|
Gelijke spelen |
1
|
|
1
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
4
|
|
2
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
3
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
Saint Louis City SC 2 - Austin FC II Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
-2.5
Kans: 55.57%2.28
|
|
|
|
|---|---|---|
| Saint Louis City SC 2 | stat | Austin FC II |
|
2.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
2
|
|
1.33
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1.5
|
|
0.83
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
0.5
|
|
67 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
67 %
|
|
33 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
33 %
|
|
2.67
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
1.33
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
1.33
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
Saint Louis City SC 2 - Austin FC II BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 57.5%1.63
|
|
|
|
|---|---|---|
| Saint Louis City SC 2 | stat | Austin FC II |
|
17 %
|
De 2 teams scoren: nee |
17 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja |
33 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
33 %
|
Saint Louis City SC 2 - Austin FC II Vorm
Alle
Thuis
Uit
MLS Next Pro -
14 sep
Portland Timbers II
1-1
Saint Louis City SC 2
MLS Next Pro -
05 sep
Sporting Kansas City II
1-2
Saint Louis City SC 2
MLS Next Pro -
28 aug
Saint Louis City SC 2
1-1
North Texas SC
MLS Next Pro -
23 aug
Saint Louis City SC 2
2-2
Houston Dynamo 2
MLS Next Pro -
16 aug
San Jose Earthquakes II
0-2
Saint Louis City SC 2
MLS Next Pro -
08 aug
Colorado Rapids 2
0-0
Saint Louis City SC 2
MLS Next Pro -
28 aug
Saint Louis City SC 2
1-1
North Texas SC
MLS Next Pro -
23 aug
Saint Louis City SC 2
2-2
Houston Dynamo 2
MLS Next Pro -
02 aug
Saint Louis City SC 2
3-0
Real Monarchs SLC
MLS Next Pro -
26 jul
Saint Louis City SC 2
1-1
Vancouver Whitecaps FC II
MLS Next Pro -
18 jul
Saint Louis City SC 2
1-2
Portland Timbers II
MLS Next Pro -
28 jun
Saint Louis City SC 2
0-2
Austin FC II
MLS Next Pro -
14 sep
Portland Timbers II
1-1
Saint Louis City SC 2
MLS Next Pro -
05 sep
Sporting Kansas City II
1-2
Saint Louis City SC 2
MLS Next Pro -
16 aug
San Jose Earthquakes II
0-2
Saint Louis City SC 2
MLS Next Pro -
08 aug
Colorado Rapids 2
0-0
Saint Louis City SC 2
MLS Next Pro -
11 jul
Houston Dynamo 2
2-1
Saint Louis City SC 2
MLS Next Pro -
04 jul
North Texas SC
3-0
Saint Louis City SC 2
MLS Next Pro -
13 sep
Austin FC II
1-0
Colorado Rapids 2
MLS Next Pro -
04 sep
Houston Dynamo 2
0-2
Austin FC II
MLS Next Pro -
30 aug
Portland Timbers II
2-1
Austin FC II
MLS Next Pro -
23 aug
Austin FC II
1-0
San Jose Earthquakes II
MLS Next Pro -
19 aug
North Texas SC
0-0
Austin FC II
MLS Next Pro -
15 aug
Austin FC II
4-1
Vancouver Whitecaps FC II
MLS Next Pro -
13 sep
Austin FC II
1-0
Colorado Rapids 2
MLS Next Pro -
23 aug
Austin FC II
1-0
San Jose Earthquakes II
MLS Next Pro -
15 aug
Austin FC II
4-1
Vancouver Whitecaps FC II
MLS Next Pro -
09 aug
Austin FC II
1-0
Sporting Kansas City II
MLS Next Pro -
12 jul
Austin FC II
2-3
Minnesota United FC 2
MLS Next Pro -
05 jul
Austin FC II
3-2
Colorado Rapids 2
MLS Next Pro -
04 sep
Houston Dynamo 2
0-2
Austin FC II
MLS Next Pro -
30 aug
Portland Timbers II
2-1
Austin FC II
MLS Next Pro -
19 aug
North Texas SC
0-0
Austin FC II
MLS Next Pro -
02 aug
San Jose Earthquakes II
1-1
Austin FC II
MLS Next Pro -
26 jul
Houston Dynamo 2
1-1
Austin FC II
MLS Next Pro -
22 jul
Vancouver Whitecaps FC II
0-4
Austin FC II
Onderlinge resultaten: Saint Louis City SC 2 - Austin FC II Statistieken onderlinge ontmoetingen
MLS Next Pro
-
28-06-2026
Saint Louis City SC 2
0-2
Austin FC II
MLS Next Pro
-
17-05-2026
Austin FC II
4-1
Saint Louis City SC 2
MLS Next Pro
-
19-09-2025
Austin FC II
1-2
Saint Louis City SC 2
MLS Next Pro
-
11-07-2025
Austin FC II
2-4
Saint Louis City SC 2
MLS Next Pro
-
30-03-2025
Saint Louis City SC 2
0-0
Austin FC II
MLS Next Pro
-
02-09-2024
Saint Louis City SC 2
3-2
Austin FC II
Saint Louis City SC 2 - Austin FC II Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
65 | 28 | 19 | 6 | 3 | +33 |
|
17
|
44 | 28 | 10 | 10 | 8 | 2 |
Saint Louis City SC 2 - Austin FC II odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
4 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere MLS Next Pro voorspellingen
Connecticut United
Saint Louis City SC 2
Minnesota United FC 2
New England Revolution II
New York City FC II
Los Angeles FC 2
New York Red Bulls II
San Jose Earthquakes II
16-10-2026, 18:00
Atlanta United 2
Vs
16-10-2026, 22:00
Portland Timbers II
Vs
16-10-2026, 22:00
Los Angeles Galaxy II
Vs
17-10-2026, 15:00
Columbus Crew 2
Vs
18-10-2026, 17:00
Chatanooga FC
Vs
18-10-2026, 19:00
Houston Dynamo 2
Vs
18-10-2026, 19:00
Crown Legacy FC
Vs
19-10-2026, 08:30
Austin FC II
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl