18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Indonesië - Liga Indonesia
24-10-2026
06:00
Speeldag 7
Persijap Jepara
Indonesië - Liga Indonesia
24-10-2026
06:00
Speeldag 7
Java United FC
Voorspelling Persijap Jepara - Java United FC - Liga Indonesia
Overzicht van de voorspellingen voor Persijap Jepara vs Java United FC
Persijap Jepara - Java United FC 1X2 voorspelling
Java United FC wint de wedstrijd
Kans: 48.33%|
|
|
|
|---|---|---|
| Persijap Jepara | stat | Java United FC |
|
0
|
Overwinningen |
2
|
|
5
|
Nederlagen |
2
|
|
1
|
Gelijke spelen |
2
|
|
1
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
4
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
1
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
Persijap Jepara - Java United FC Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
-2.5
Kans: 54.57%|
|
|
|
|---|---|---|
| Persijap Jepara | stat | Java United FC |
|
2.33
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3
|
|
0.33
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1.5
|
|
2
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.5
|
|
67 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
50 %
|
|
33 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
50 %
|
|
1.5
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3.5
|
|
0.5
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
1
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.5
|
Persijap Jepara - Java United FC BTTS tips (Beide teams scoren)
Nee
Kans: 60.42%|
|
|
|
|---|---|---|
| Persijap Jepara | stat | Java United FC |
|
17 %
|
De 2 teams scoren: nee |
0 %
|
|
33 %
|
Beide teams scoren: ja |
83 %
|
|
17 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
0 %
|
|
17 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
83 %
|
Persijap Jepara - Java United FC Laatste Opstellingen
Wedstrijdverslag
Wisselspelers
Persijap Jepara - Java United FC Vorm
Onderlinge resultaten: Persijap Jepara - Java United FC Statistieken onderlinge ontmoetingen
Persijap Jepara - Java United FC Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10
|
6 | 6 | 2 | 2 | 2 | 0 |
|
18
|
0 | 5 | 0 | 0 | 5 | -10 |
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl