18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Engeland - League One
20-10-2026
14:45
Speeldag 12
Oxford United
Engeland - League One
20-10-2026
14:45
Speeldag 12
Wigan
Voorspelling Oxford United - Wigan - League One
Overzicht van de voorspellingen voor Oxford United vs Wigan
Oxford United - Wigan 1X2 voorspelling
Oxford United wint de wedstrijd
Kans: 62.78%|
|
|
|
|---|---|---|
| Oxford United | stat | Wigan |
|
3
|
Overwinningen |
2
|
|
0
|
Nederlagen |
3
|
|
3
|
Gelijke spelen |
1
|
|
4
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
0
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
2
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
Oxford United - Wigan Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
+2.5
Kans: 51.98%|
|
|
|
|---|---|---|
| Oxford United | stat | Wigan |
|
3
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
2
|
|
2.17
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
0.67
|
|
0.83
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.33
|
|
33 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
67 %
|
|
67 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
33 %
|
|
3.33
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
2.83
|
|
2.5
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.17
|
|
0.83
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.67
|
Oxford United - Wigan BTTS tips (Beide teams scoren)
Ja
Kans: 58.33%|
|
|
|
|---|---|---|
| Oxford United | stat | Wigan |
|
0 %
|
De 2 teams scoren: nee |
17 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja |
17 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
17 %
|
Oxford United - Wigan Laatste Opstellingen
Wedstrijdverslag
Wisselspelers
Oxford United - Wigan Vorm
Onderlinge resultaten: Oxford United - Wigan Statistieken onderlinge ontmoetingen
Oxford United - Wigan Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
8
|
15 | 8 | 4 | 3 | 1 | +7 |
|
24
|
7 | 9 | 2 | 1 | 6 | -7 |
Oxford United - Wigan odds
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl