18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Brazilië - U20 Carioca, Serie A2
30-09-2026
14:00
Speeldag 5
Olaria AC RJ
Brazilië - U20 Carioca, Serie A2
30-09-2026
14:00
Speeldag 5
Araruama FC RJ
Voorspelling Olaria AC RJ - Araruama FC RJ - U20 Carioca, Serie A2
Overzicht van de voorspellingen voor Olaria AC RJ vs Araruama FC RJ
Olaria AC RJ - Araruama FC RJ 1X2 voorspelling
Olaria AC RJ wint de wedstrijd
Kans: 67.37%|
|
|
|
|---|---|---|
| Olaria AC RJ | stat | Araruama FC RJ |
|
1
|
Overwinningen |
1
|
|
3
|
Nederlagen |
3
|
|
2
|
Gelijke spelen |
2
|
|
2
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
1
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
3
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
Olaria AC RJ - Araruama FC RJ Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
+2.5
Kans: 71.37%|
|
|
|
|---|---|---|
| Olaria AC RJ | stat | Araruama FC RJ |
|
2.5
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3.5
|
|
1.17
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1
|
|
1.33
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
2.5
|
|
33 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
50 %
|
|
67 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
50 %
|
|
2.5
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3.83
|
|
1.33
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.17
|
|
1.17
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2.67
|
Olaria AC RJ - Araruama FC RJ BTTS tips (Beide teams scoren)
Ja
Kans: 60.42%|
|
|
|
|---|---|---|
| Olaria AC RJ | stat | Araruama FC RJ |
|
17 %
|
De 2 teams scoren: nee |
0 %
|
|
33 %
|
Beide teams scoren: ja |
50 %
|
|
17 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
0 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
50 %
|
Olaria AC RJ - Araruama FC RJ Vorm
Onderlinge resultaten: Olaria AC RJ - Araruama FC RJ Statistieken onderlinge ontmoetingen
Olaria AC RJ - Araruama FC RJ Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
14 | 7 | 4 | 2 | 1 | +9 |
|
11
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | -15 |
Olaria AC RJ - Araruama FC RJ odds
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl