18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Denemarken - Superliga
30-10-2026
13:00
Lyngby BK
Denemarken - Superliga
30-10-2026
13:00
Binnenkort
Randers FC
Lyngby BK
2.10
Gelijkspel
3.70
Randers FC
3.10
Voorspelling Lyngby BK - Randers FC - Superliga
Stadion
Lyngbyhallen
Capaciteit
10000 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor Lyngby BK vs Randers FC
1X2
Gelijkspel
Kans: 39.04%
3.70
Under/Over
+2.5
Kans: 57.41%
1.58
Beide teams scoren
Ja
Kans: 59.58%
1.48
Lyngby BK - Randers FC 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Gelijkspel
Kans: 39.04%3.70
|
|
|
|
|---|---|---|
| Lyngby BK | stat | Randers FC |
|
1
|
Overwinningen |
1
|
|
3
|
Nederlagen |
4
|
|
2
|
Gelijke spelen |
1
|
|
0
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
1
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
4
|
|
5
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
Lyngby BK - Randers FC Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 57.41%1.58
|
|
|
|
|---|---|---|
| Lyngby BK | stat | Randers FC |
|
4.33
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3.17
|
|
1.67
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1.17
|
|
2.67
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
2
|
|
33 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
33 %
|
|
67 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
67 %
|
|
3.33
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
1.33
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
2
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
Lyngby BK - Randers FC BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 59.58%1.48
|
|
|
|
|---|---|---|
| Lyngby BK | stat | Randers FC |
|
0 %
|
De 2 teams scoren: nee |
17 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja |
67 %
|
|
83 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
67 %
|
Lyngby BK - Randers FC Laatste Opstellingen
4-4-2
D. Kochen
O. Buur
M. Fischer
D. Aronsson
R. Tytens
G. Fraulo
M. Rasmussen
J. Thomasen
L. Sandgrav
F. Gytkjaer
S. Colyn
31
2
30
12
25
19
8
18
14
26
7
4-2-3-1
K. Junker
M. Sjolstad
A. Henriksson
M. Themsen
M. Greve Petersen
M. Sankoh
N. Dyhr
N. Soyset Hopland
D. Hoegh
S. Hansen
P. Izzo
77
15
21
7
17
30
44
27
3
24
1
Wisselspelers
Keepers
1 - J. Aegidius
Verdedigers
4 - C. Allen
32 - M. Vernon
Middenvelders
5 - O. Hojer
17 - W. Steindorsson
6 - D. Kristjansson
22 - S. Ngabo
16 - Z. Sertdemir
Aanvallers
35 - M. Anderson
Keepers
32 - J. Bogelund Storch
Verdedigers
31 - F. Sommer
5 - O. Jones
29 - S. Stuker
Middenvelders
11 - E. Mahmoud
26 - H. Lux
33 - C. Edudzi
Aanvallers
10 - W. Caddy
36 - A. Camara
Lyngby BK - Randers FC Vorm
Alle
Thuis
Uit
Superliga -
25 okt
FC Midtjylland
3-2
Lyngby BK
Superliga -
18 okt
Lyngby BK
3-3
FC Nordsjaelland
Superliga -
11 okt
Brøndby IF
5-2
Lyngby BK
Superliga -
18 sep
Lyngby BK
0-4
Silkeborg IF
Superliga -
13 sep
Lyngby BK
1-1
Sonderjyske
DBU Pokalen -
09 sep
Vsk Aarhus
0-2
Lyngby BK
Superliga -
18 okt
Lyngby BK
3-3
FC Nordsjaelland
Superliga -
18 sep
Lyngby BK
0-4
Silkeborg IF
Superliga -
13 sep
Lyngby BK
1-1
Sonderjyske
Superliga -
30 aug
Lyngby BK
1-1
Odense Boldklub
Superliga -
16 aug
Lyngby BK
1-1
FC Midtjylland
Superliga -
01 aug
Lyngby BK
2-2
AGF Aarhus
Superliga -
25 okt
FC Midtjylland
3-2
Lyngby BK
Superliga -
11 okt
Brøndby IF
5-2
Lyngby BK
DBU Pokalen -
09 sep
Vsk Aarhus
0-2
Lyngby BK
Superliga -
04 sep
Viborg FF
0-2
Lyngby BK
DBU Pokalen -
26 aug
Frederiksberg Alliancen 2000
0-1
Lyngby BK
Superliga -
23 aug
AC Horsens
2-1
Lyngby BK
Superliga -
23 okt
Randers FC
1-3
Brøndby IF
Superliga -
16 okt
AC Horsens
0-0
Randers FC
Superliga -
11 okt
Randers FC
0-2
Viborg FF
Superliga -
20 sep
Sonderjyske
4-2
Randers FC
DBU Pokalen -
16 sep
Vendsyssel FF
1-3
Randers FC
Superliga -
13 sep
Randers FC
1-2
Odense Boldklub
Superliga -
23 okt
Randers FC
1-3
Brøndby IF
Superliga -
11 okt
Randers FC
0-2
Viborg FF
Superliga -
13 sep
Randers FC
1-2
Odense Boldklub
Superliga -
30 aug
Randers FC
2-1
AGF Aarhus
Superliga -
16 aug
Randers FC
0-4
FC København
Superliga -
09 aug
Randers FC
2-0
Lyngby BK
Superliga -
16 okt
AC Horsens
0-0
Randers FC
Superliga -
20 sep
Sonderjyske
4-2
Randers FC
DBU Pokalen -
16 sep
Vendsyssel FF
1-3
Randers FC
Superliga -
06 sep
Brøndby IF
0-3
Randers FC
Superliga -
23 aug
FC Midtjylland
1-0
Randers FC
DBU Pokalen -
19 aug
ASA Aarhus
0-4
Randers FC
Onderlinge resultaten: Lyngby BK - Randers FC Statistieken onderlinge ontmoetingen
Superliga
-
09-08-2026
Randers FC
2-0
Lyngby BK
Superliga
-
21-02-2025
Lyngby BK
0-0
Randers FC
Superliga
-
06-10-2024
Randers FC
1-1
Lyngby BK
Superliga
-
05-05-2024
Lyngby BK
2-1
Randers FC
Superliga
-
31-03-2024
Randers FC
6-2
Lyngby BK
Superliga
-
23-02-2024
Randers FC
1-0
Lyngby BK
Lyngby BK - Randers FC Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10
|
11 | 12 | 3 | 2 | 7 | -7 |
|
11
|
8 | 12 | 1 | 5 | 6 | -10 |
Lyngby BK - Randers FC odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
4 markten
Rust / Eindresultaat
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Helft
4 markten
Meer / Minder
6 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Exacte Score
1 markten
Exacte Score
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Andere Superliga voorspellingen
Odense Boldklub
AC Horsens
Silkeborg IF
FC Midtjylland
26-10-2026, 13:00
FC København
Vs
01-11-2026, 07:00
Viborg FF
Vs
01-11-2026, 07:00
Odense Boldklub
Vs
01-11-2026, 09:00
FC Nordsjaelland
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl