Exclusieve aanbieding

Stake

18+ | Commerciële content | Speel verantwoord

Zwitserland - 1. Liga Promotie

26-09-2026 

08:30 

Speeldag 9

FC Lugano II

FC Lugano II

Afgelopen
SC Cham

SC Cham

FC Lugano II
3.65
Gelijkspel
3.75
SC Cham
1.72

Voorspelling FC Lugano II - SC Cham - 1. Liga Promotie

 door Het Wincomparator-team

Overzicht van de voorspellingen voor FC Lugano II vs SC Cham

1X2
SC Cham wint de wedstrijd
Kans: 49.77%
Unibet
1.72
Under/Over
+2.5
Kans: 77.63%
Unibet
1.44
Beide teams scoren
Ja
Kans: 63.33%
Unibet
1.46

FC Lugano II - SC Cham 1X2 voorspelling

Onze voorspelling

SC Cham wint de wedstrijd

Kans: 49.77%
Unibet
1.72
FC Lugano II SC Cham
FC Lugano II stat SC Cham
3
Overwinningen
4
3
Nederlagen
1
0
Gelijke spelen
1
3
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit
4
2
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit
1
1
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit
1
Statistieken afkomstig uit de laatste 6 wedstrijden van alle competities

FC Lugano II - SC Cham Under/Over voorspelling (meer/minder dan)

Onze voorspelling

+2.5

Kans: 77.63%
Unibet
1.44
FC Lugano II SC Cham
FC Lugano II stat SC Cham
4.33
Gemiddeld aantal doelpunten
2.83
2.17
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten
1.83
2.17
Gemiddeld aantal doelpunten tegen
1
17 %
Wedstrijden met -2.5 doelpunten
33 %
83 %
Wedstrijden met +2.5 doelpunten
67 %
4.5
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit
2.67
2.17
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit
1.83
2.33
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit
0.83
Statistieken afkomstig uit de laatste 6 wedstrijden van alle competities

FC Lugano II - SC Cham BTTS tips (Beide teams scoren)

Onze voorspelling

Ja

Kans: 63.33%
Unibet
1.46
FC Lugano II SC Cham
FC Lugano II stat SC Cham
67 %
Beide teams scoren: ja
67 %
67 %
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit
67 %
Statistieken afkomstig uit de laatste 6 wedstrijden van alle competities

FC Lugano II - SC Cham Vorm

Alle Thuis Uit
1. Liga Promotie - 19 sep
FC Schaffhausen
2-1
FC Lugano II
1. Liga Promotie - 13 sep
FC Lugano II
3-0
Basel II
1. Liga Promotie - 05 sep
FC Amical Saint-Prex
1-0
FC Lugano II
1. Liga Promotie - 29 aug
FC Lugano II
3-2
FC Bavois
1. Liga Promotie - 23 aug
FC Biel-Bienne
5-2
FC Lugano II
1. Liga Promotie - 15 aug
FC Lugano II
4-3
Luzern II
1. Liga Promotie - 13 sep
FC Lugano II
3-0
Basel II
1. Liga Promotie - 29 aug
FC Lugano II
3-2
FC Bavois
1. Liga Promotie - 15 aug
FC Lugano II
4-3
Luzern II
1. Liga Promotie - 02 aug
FC Lugano II
1-4
FC Bulle
1. Liga Promotie - 23 mei
FC Lugano II
2-2
FC Lausanne Sports U21
1. Liga Promotie - 09 mei
FC Lugano II
0-3
FC Grand-Saconnex
1. Liga Promotie - 19 sep
FC Schaffhausen
2-1
FC Lugano II
1. Liga Promotie - 05 sep
FC Amical Saint-Prex
1-0
FC Lugano II
1. Liga Promotie - 23 aug
FC Biel-Bienne
5-2
FC Lugano II
1. Liga Promotie - 09 aug
BSC Young Boys
3-1
FC Lugano II
1. Liga Promotie - 30 mei
FC Kreuzlingen
1-1
FC Lugano II
1. Liga Promotie - 16 mei
FC Schaffhausen
4-2
FC Lugano II
1. Liga Promotie - 19 sep
SC Cham
2-1
SC Bruhl SG
1. Liga Promotie - 12 sep
Juventus Zurich
2-0
SC Cham
1. Liga Promotie - 05 sep
SC Cham
4-0
Zurich II
1. Liga Promotie - 29 aug
SC Cham
1-1
AC Bellinzona
1. Liga Promotie - 22 aug
SC Cham
2-1
FC Grand-Saconnex
1. Liga Promotie - 19 aug
FC Kreuzlingen
1-2
SC Cham
1. Liga Promotie - 19 sep
SC Cham
2-1
SC Bruhl SG
1. Liga Promotie - 05 sep
SC Cham
4-0
Zurich II
1. Liga Promotie - 29 aug
SC Cham
1-1
AC Bellinzona
1. Liga Promotie - 22 aug
SC Cham
2-1
FC Grand-Saconnex
Schweizer Cup - 16 aug
SC Cham
2-0
SC Kriens
1. Liga Promotie - 08 aug
SC Cham
0-2
FC Paradiso
1. Liga Promotie - 12 sep
Juventus Zurich
2-0
SC Cham
1. Liga Promotie - 19 aug
FC Kreuzlingen
1-2
SC Cham
1. Liga Promotie - 23 mei
FC Bavois
3-2
SC Cham
1. Liga Promotie - 09 mei
FC Paradiso
0-2
SC Cham
1. Liga Promotie - 25 apr
FC Bulle
2-4
SC Cham
1. Liga Promotie - 15 apr
Luzern II
3-3
SC Cham

Onderlinge resultaten: FC Lugano II - SC Cham Statistieken onderlinge ontmoetingen

1. Liga Promotie - 14-02-2026
FC Lugano II
0-3
SC Cham
1. Liga Promotie - 02-08-2025
SC Cham
6-0
FC Lugano II
1. Liga Promotie - 09-04-2025
SC Cham
1-0
FC Lugano II
1. Liga Promotie - 05-10-2024
FC Lugano II
3-1
SC Cham
1. Liga Promotie - 30-03-2024
FC Lugano II
3-2
SC Cham

FC Lugano II - SC Cham Stand

Teams Pnt D W G V DS
3 Lyon SC Cham
22 11 7 1 3 +5
15 Lyon FC Lugano II
9 11 3 0 8 -8

FC Lugano II - SC Cham odds

Resultaten 2 markten
Dubbele Kans
Bookmaker 1X X2 12 Bonus
Unibet 1.85 1.18 1.17 €50 888Sport 1.91 1.25 1.25 €50
Helft 1 markten
1X2 - Rust
Bookmaker 1 X 2 Bonus
Unibet 3.75 2.48 2.23 €50 888Sport 3.90 2.63 2.10 €50
Meer / Minder 2 markten
Meer / Minder
Doelpunten
Bookmaker -2.5 +2.5 Bonus
Unibet 2.43 1.44 €50 888Sport 2.40 1.50 €50
Doelpunten 2 markten
Beide teams scoren
Bookmaker Ja Nee Bonus
Unibet 1.46 2.48 €50 888Sport 1.44 2.50 €50
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker 1 Geen doelpunt 2 Bonus
Unibet 2.28 12.00 1.55 €50 888Sport 2.38 15.00 1.62 €50

Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl

logo footer