18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
VS - MLS Next Pro
20-09-2026
14:00
FC Cincinnati 2
VS - MLS Next Pro
20-09-2026
14:00
Afgelopen
1
- 2
Rust
0
- 0
Crown Legacy FC
FC Cincinnati 2
4.00
Gelijkspel
3.80
Crown Legacy FC
1.66
Voorspelling FC Cincinnati 2 - Crown Legacy FC - MLS Next Pro
Stadion
NKU Soccer Stadium
Capaciteit
2522 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor FC Cincinnati 2 vs Crown Legacy FC
1X2
Crown Legacy FC wint de wedstrijd
Kans: 51.6%
1.66
Under/Over
+2.5
Kans: 79.53%
1.40
Beide teams scoren
Ja
Kans: 76.04%
1.43
FC Cincinnati 2 - Crown Legacy FC 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Crown Legacy FC wint de wedstrijd
Kans: 51.6%1.66
|
|
|
|
|---|---|---|
| FC Cincinnati 2 | stat | Crown Legacy FC |
|
1
|
Overwinningen |
2
|
|
4
|
Nederlagen |
2
|
|
1
|
Gelijke spelen |
2
|
|
1
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
3
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
2
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
FC Cincinnati 2 - Crown Legacy FC Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 79.53%1.40
|
|
|
|
|---|---|---|
| FC Cincinnati 2 | stat | Crown Legacy FC |
|
4
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3.83
|
|
1.5
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
2.17
|
|
2.5
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.67
|
|
17 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
17 %
|
|
83 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
83 %
|
|
3.67
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3.67
|
|
1.67
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
2
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.67
|
FC Cincinnati 2 - Crown Legacy FC BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 76.04%1.43
|
|
|
|
|---|---|---|
| FC Cincinnati 2 | stat | Crown Legacy FC |
|
83 %
|
Beide teams scoren: ja |
67 %
|
|
83 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
67 %
|
FC Cincinnati 2 - Crown Legacy FC Vorm
Alle
Thuis
Uit
MLS Next Pro -
13 sep
New York Red Bulls II
1-1
FC Cincinnati 2
MLS Next Pro -
04 sep
Toronto FC II
2-1
FC Cincinnati 2
MLS Next Pro -
30 aug
FC Cincinnati 2
2-3
Bethlehem Steel
MLS Next Pro -
22 aug
Carolina Core FC
1-3
FC Cincinnati 2
MLS Next Pro -
19 aug
New York City FC II
5-0
FC Cincinnati 2
MLS Next Pro -
16 aug
FC Cincinnati 2
2-3
Connecticut United
MLS Next Pro -
30 aug
FC Cincinnati 2
2-3
Bethlehem Steel
MLS Next Pro -
16 aug
FC Cincinnati 2
2-3
Connecticut United
MLS Next Pro -
26 jul
FC Cincinnati 2
2-2
New England Revolution II
MLS Next Pro -
12 jul
FC Cincinnati 2
1-2
Orlando City B
MLS Next Pro -
05 jul
FC Cincinnati 2
2-2
New York Red Bulls II
MLS Next Pro -
28 jun
FC Cincinnati 2
1-0
Inter Miami Cf Ii
MLS Next Pro -
13 sep
New York Red Bulls II
1-1
FC Cincinnati 2
MLS Next Pro -
04 sep
Toronto FC II
2-1
FC Cincinnati 2
MLS Next Pro -
22 aug
Carolina Core FC
1-3
FC Cincinnati 2
MLS Next Pro -
19 aug
New York City FC II
5-0
FC Cincinnati 2
MLS Next Pro -
08 aug
Bethlehem Steel
2-1
FC Cincinnati 2
MLS Next Pro -
02 aug
Chicago Fire FC II
7-2
FC Cincinnati 2
MLS Next Pro -
12 sep
Crown Legacy FC
2-2
Carolina Core FC
MLS Next Pro -
04 sep
Crown Legacy FC
4-0
Chicago Fire FC II
MLS Next Pro -
30 aug
Orlando City B
3-2
Crown Legacy FC
MLS Next Pro -
23 aug
Crown Legacy FC
3-1
Chatanooga FC
MLS Next Pro -
19 aug
Crown Legacy FC
0-2
Connecticut United
MLS Next Pro -
12 aug
Huntsville City FC
2-2
Crown Legacy FC
MLS Next Pro -
12 sep
Crown Legacy FC
2-2
Carolina Core FC
MLS Next Pro -
04 sep
Crown Legacy FC
4-0
Chicago Fire FC II
MLS Next Pro -
23 aug
Crown Legacy FC
3-1
Chatanooga FC
MLS Next Pro -
19 aug
Crown Legacy FC
0-2
Connecticut United
MLS Next Pro -
18 jul
Crown Legacy FC
3-2
Chicago Fire FC II
MLS Next Pro -
11 jul
Crown Legacy FC
0-3
New York City FC II
MLS Next Pro -
30 aug
Orlando City B
3-2
Crown Legacy FC
MLS Next Pro -
12 aug
Huntsville City FC
2-2
Crown Legacy FC
MLS Next Pro -
07 aug
Inter Miami Cf Ii
0-2
Crown Legacy FC
MLS Next Pro -
01 aug
Huntsville City FC
1-3
Crown Legacy FC
MLS Next Pro -
24 jul
New York Red Bulls II
0-3
Crown Legacy FC
MLS Next Pro -
27 jun
Atlanta United 2
3-3
Crown Legacy FC
Onderlinge resultaten: FC Cincinnati 2 - Crown Legacy FC Statistieken onderlinge ontmoetingen
MLS Next Pro
-
11-08-2025
FC Cincinnati 2
4-3
Crown Legacy FC
MLS Next Pro
-
25-05-2025
Crown Legacy FC
2-0
FC Cincinnati 2
MLS Next Pro
-
20-10-2024
FC Cincinnati 2
1-2
Crown Legacy FC
MLS Next Pro
-
04-05-2024
FC Cincinnati 2
2-1
Crown Legacy FC
FC Cincinnati 2 - Crown Legacy FC Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
2
|
58 | 28 | 15 | 8 | 5 | +28 |
|
29
|
20 | 28 | 5 | 3 | 20 | -30 |
FC Cincinnati 2 - Crown Legacy FC odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere MLS Next Pro voorspellingen
New York City FC II
Los Angeles FC 2
New York Red Bulls II
San Jose Earthquakes II
18-10-2026, 17:00
Chatanooga FC
Vs
18-10-2026, 19:00
Houston Dynamo 2
Vs
18-10-2026, 19:00
Crown Legacy FC
Vs
18-10-2026, 20:30
Austin FC II
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl