18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
VS - MLS Next Pro
20-09-2026
14:00
Columbus Crew 2
VS - MLS Next Pro
20-09-2026
14:00
Afgelopen
(Na strafschoppen)
1
- 1
Rust
0
- 1
Carolina Core FC
Columbus Crew 2
1.58
Gelijkspel
4.00
Carolina Core FC
4.20
Voorspelling Columbus Crew 2 - Carolina Core FC - MLS Next Pro
Stadion
Historic Crew Stadium
Capaciteit
20145 plaatsen
Overzicht van de voorspellingen voor Columbus Crew 2 vs Carolina Core FC
1X2
Columbus Crew 2 wint de wedstrijd
Kans: 52.43%
1.58
Under/Over
+2.5
Kans: 62.82%
1.38
Beide teams scoren
Ja
Kans: 62.5%
1.42
Columbus Crew 2 - Carolina Core FC 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Columbus Crew 2 wint de wedstrijd
Kans: 52.43%1.58
|
|
|
|
|---|---|---|
| Columbus Crew 2 | stat | Carolina Core FC |
|
2
|
Overwinningen |
1
|
|
3
|
Nederlagen |
2
|
|
1
|
Gelijke spelen |
3
|
|
4
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
|
1
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
1
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
Columbus Crew 2 - Carolina Core FC Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
+2.5
Kans: 62.82%1.38
|
|
|
|
|---|---|---|
| Columbus Crew 2 | stat | Carolina Core FC |
|
3.33
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
4.5
|
|
1.83
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
2
|
|
1.5
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
2.5
|
|
50 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
17 %
|
|
50 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
83 %
|
|
3.67
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3.67
|
|
2.5
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.83
|
|
1.17
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.83
|
Columbus Crew 2 - Carolina Core FC BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 62.5%1.42
|
|
|
|
|---|---|---|
| Columbus Crew 2 | stat | Carolina Core FC |
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja |
83 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
83 %
|
Columbus Crew 2 - Carolina Core FC Vorm
Alle
Thuis
Uit
MLS Next Pro -
13 sep
Columbus Crew 2
1-1
New England Revolution II
MLS Next Pro -
08 sep
Toronto FC II
4-2
Columbus Crew 2
MLS Next Pro -
04 sep
Bethlehem Steel
1-0
Columbus Crew 2
MLS Next Pro -
30 aug
Columbus Crew 2
4-0
Chicago Fire FC II
MLS Next Pro -
23 aug
Huntsville City FC
1-0
Columbus Crew 2
MLS Next Pro -
15 aug
Columbus Crew 2
4-2
New York City FC II
MLS Next Pro -
13 sep
Columbus Crew 2
1-1
New England Revolution II
MLS Next Pro -
30 aug
Columbus Crew 2
4-0
Chicago Fire FC II
MLS Next Pro -
15 aug
Columbus Crew 2
4-2
New York City FC II
MLS Next Pro -
08 aug
Columbus Crew 2
1-2
New York Red Bulls II
MLS Next Pro -
18 jul
Columbus Crew 2
2-0
Bethlehem Steel
MLS Next Pro -
21 jun
Columbus Crew 2
3-2
Atlanta United 2
MLS Next Pro -
08 sep
Toronto FC II
4-2
Columbus Crew 2
MLS Next Pro -
04 sep
Bethlehem Steel
1-0
Columbus Crew 2
MLS Next Pro -
23 aug
Huntsville City FC
1-0
Columbus Crew 2
MLS Next Pro -
26 jul
Connecticut United
2-1
Columbus Crew 2
MLS Next Pro -
15 jul
New England Revolution II
2-2
Columbus Crew 2
MLS Next Pro -
28 jun
Orlando City B
2-2
Columbus Crew 2
MLS Next Pro -
12 sep
Crown Legacy FC
2-2
Carolina Core FC
MLS Next Pro -
04 sep
Carolina Core FC
2-2
New England Revolution II
MLS Next Pro -
29 aug
Chatanooga FC
5-2
Carolina Core FC
MLS Next Pro -
22 aug
Carolina Core FC
1-3
FC Cincinnati 2
MLS Next Pro -
08 aug
Carolina Core FC
2-0
Huntsville City FC
MLS Next Pro -
31 jul
Atlanta United 2
3-3
Carolina Core FC
MLS Next Pro -
04 sep
Carolina Core FC
2-2
New England Revolution II
MLS Next Pro -
22 aug
Carolina Core FC
1-3
FC Cincinnati 2
MLS Next Pro -
08 aug
Carolina Core FC
2-0
Huntsville City FC
MLS Next Pro -
25 jul
Carolina Core FC
1-5
Chicago Fire FC II
MLS Next Pro -
22 jul
Carolina Core FC
4-0
Inter Miami Cf Ii
MLS Next Pro -
12 jul
Carolina Core FC
1-1
Chatanooga FC
MLS Next Pro -
12 sep
Crown Legacy FC
2-2
Carolina Core FC
MLS Next Pro -
29 aug
Chatanooga FC
5-2
Carolina Core FC
MLS Next Pro -
31 jul
Atlanta United 2
3-3
Carolina Core FC
MLS Next Pro -
05 jul
Connecticut United
3-1
Carolina Core FC
MLS Next Pro -
20 jun
Inter Miami Cf Ii
0-0
Carolina Core FC
MLS Next Pro -
17 jun
New York City FC II
3-2
Carolina Core FC
Onderlinge resultaten: Columbus Crew 2 - Carolina Core FC Statistieken onderlinge ontmoetingen
MLS Next Pro
-
28-06-2025
Columbus Crew 2
1-0
Carolina Core FC
MLS Next Pro
-
22-09-2024
Columbus Crew 2
0-2
Carolina Core FC
Columbus Crew 2 - Carolina Core FC Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
8
|
48 | 28 | 12 | 7 | 9 | +7 |
|
25
|
31 | 28 | 5 | 11 | 12 | -14 |
Columbus Crew 2 - Carolina Core FC odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Helft
1 markten
Meer / Minder
3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
2 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker
1
Geen doelpunt
2
Bonus
Andere MLS Next Pro voorspellingen
San Jose Earthquakes II
18-10-2026, 20:30
Austin FC II
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl