Exclusieve aanbieding

Stake

18+ | Commerciële content | Speel verantwoord

Argentinië - Primera C

28-09-2026 

14:00 

Speeldag 30

Centro Español

Centro Español

Afgelopen
2 - 0
Rust 1 - 0
Defensores De Cambaceres

Defensores De Cambaceres

Centro Español
1.75
Gelijkspel
3.05
Defensores De Cambaceres
4.40

Voorspelling Centro Español - Defensores De Cambaceres - Primera C

 door Het Wincomparator-team

Overzicht van de voorspellingen voor Centro Español vs Defensores De Cambaceres

1X2
Gelijkspel
Kans: 35.79%
Unibet
3.05
Under/Over
-2.5
Kans: 68.75%
Unibet
1.45
Beide teams scoren
Nee
Kans: 56.25%
Unibet

Centro Español - Defensores De Cambaceres 1X2 voorspelling

Onze voorspelling

Gelijkspel

Kans: 35.79%
Unibet
3.05
Centro Español Defensores De Cambaceres
Centro Español stat Defensores De Cambaceres
1
Overwinningen
3
1
Nederlagen
1
4
Gelijke spelen
2
1
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit
3
2
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit
1
3
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit
2
Statistieken afkomstig uit de laatste 6 wedstrijden van alle competities

Centro Español - Defensores De Cambaceres Under/Over voorspelling (meer/minder dan)

Onze voorspelling

-2.5

Kans: 68.75%
Unibet
1.45
Centro Español Defensores De Cambaceres
Centro Español stat Defensores De Cambaceres
2.33
Gemiddeld aantal doelpunten
1.33
1.17
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten
1
1.17
Gemiddeld aantal doelpunten tegen
0.33
83 %
Wedstrijden met -2.5 doelpunten
83 %
17 %
Wedstrijden met +2.5 doelpunten
17 %
2.33
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit
1
1
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit
0.67
1.33
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit
0.33
Statistieken afkomstig uit de laatste 6 wedstrijden van alle competities

Centro Español - Defensores De Cambaceres BTTS tips (Beide teams scoren)

Onze voorspelling

Nee

Kans: 56.25%
Centro Español Defensores De Cambaceres
Centro Español stat Defensores De Cambaceres
0 %
De 2 teams scoren: nee
33 %
67 %
Beide teams scoren: ja
0 %
0 %
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit
33 %
50 %
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit
0 %
Statistieken afkomstig uit de laatste 6 wedstrijden van alle competities

Centro Español - Defensores De Cambaceres Vorm

Alle Thuis Uit
Primera C - 19 sep
Juventud Unida San Miguel
2-0
Centro Español
Primera C - 14 sep
Club Atletico Fenix
1-1
Centro Español
Primera C - 05 sep
Centro Español
1-1
FC Sacachispas
Primera C - 30 aug
Argentino De Rosario
1-1
Centro Español
Primera C - 24 aug
Centro Español
2-0
Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn)
Primera C - 17 aug
Centro Español
2-2
Central Cordoba De Rosario
Primera C - 05 sep
Centro Español
1-1
FC Sacachispas
Primera C - 24 aug
Centro Español
2-0
Club Estrella Del Sur (Alejandro Korn)
Primera C - 17 aug
Centro Español
2-2
Central Cordoba De Rosario
Primera C - 04 aug
Centro Español
1-1
Leones De Rosario FC
Primera C - 31 jul
Centro Español
0-1
CA Victoriano Arenas
Primera C - 06 jul
Centro Español
0-3
Club Mercedes
Primera C - 19 sep
Juventud Unida San Miguel
2-0
Centro Español
Primera C - 14 sep
Club Atletico Fenix
1-1
Centro Español
Primera C - 30 aug
Argentino De Rosario
1-1
Centro Español
Primera C - 08 aug
Berazategui
0-1
Centro Español
Primera C - 25 jul
CA Lugano
1-0
Centro Español
Primera C - 12 jul
ASD Justo Jose De Urquiza
0-0
Centro Español
Primera C - 18 sep
Defensores De Cambaceres
0-0
ASD Justo Jose De Urquiza
Primera C - 13 sep
Defensores De Cambaceres
1-0
CS Barracas
Primera C - 04 sep
Club Mercedes
0-3
Defensores De Cambaceres
Primera C - 29 aug
Defensores De Cambaceres
0-0
Deportivo Paraguayo
Primera C - 23 aug
CA Puerto Nuevo
0-2
Defensores De Cambaceres
Primera C - 17 aug
Leones De Rosario FC
2-0
Defensores De Cambaceres
Primera C - 18 sep
Defensores De Cambaceres
0-0
ASD Justo Jose De Urquiza
Primera C - 13 sep
Defensores De Cambaceres
1-0
CS Barracas
Primera C - 29 aug
Defensores De Cambaceres
0-0
Deportivo Paraguayo
Primera C - 08 aug
Defensores De Cambaceres
2-0
CD Y Mutual Leandro Niceforo Alem
Primera C - 31 jul
Defensores De Cambaceres
1-2
CA Lugano
Primera C - 17 jul
Defensores De Cambaceres
0-0
General Lamadrid
Primera C - 04 sep
Club Mercedes
0-3
Defensores De Cambaceres
Primera C - 23 aug
CA Puerto Nuevo
0-2
Defensores De Cambaceres
Primera C - 17 aug
Leones De Rosario FC
2-0
Defensores De Cambaceres
Primera C - 26 jul
Juventud Unida San Miguel
3-1
Defensores De Cambaceres
Primera C - 04 jul
Argentino De Rosario
1-1
Defensores De Cambaceres
Primera C - 07 jun
CA Victoriano Arenas
1-0
Defensores De Cambaceres

Onderlinge resultaten: Centro Español - Defensores De Cambaceres Statistieken onderlinge ontmoetingen

Primera C - 30-05-2026
Defensores De Cambaceres
1-1
Centro Español
Primera C - 11-09-2024
Centro Español
2-0
Defensores De Cambaceres
Primera C - 10-04-2024
Defensores De Cambaceres
2-1
Centro Español

Centro Español - Defensores De Cambaceres Stand

Teams Pnt D W G V DS
4 Lyon Centro Español
47 32 12 11 9 +13
10 Lyon Defensores De Cambaceres
36 32 9 9 14 -9

Centro Español - Defensores De Cambaceres odds

Resultaten 2 markten
Dubbele Kans
Bookmaker 1X X2 12 Bonus
Unibet 1.12 1.81 1.25 €50 888Sport 1.22 1.80 1.33 €50
Meer / Minder 3 markten
Meer / Minder
Doelpunten
Bookmaker -2.5 +2.5 Bonus
Unibet 1.45 2.43 €50 888Sport 1.44 2.50 €50
Doelpunten 1 markten
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker 1 Geen doelpunt 2 Bonus
Unibet 1.57 6.25 2.90 €50 888Sport 1.70 6.00 2.75 €50

Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl

logo footer