18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Spanje - Segunda Federación
27-09-2026
13:00
Speeldag 4
CA Antoniano
Spanje - Segunda Federación
27-09-2026
13:00
Speeldag 4
CD Ciudad De Lucena
Voorspelling CA Antoniano - CD Ciudad De Lucena - Segunda Federación
Overzicht van de voorspellingen voor CA Antoniano vs CD Ciudad De Lucena
CA Antoniano - CD Ciudad De Lucena 1X2 voorspelling
Gelijkspel
Kans: 38.42%|
|
|
|
|---|---|---|
| CA Antoniano | stat | CD Ciudad De Lucena |
|
2
|
Overwinningen |
2
|
|
1
|
Nederlagen |
2
|
|
3
|
Gelijke spelen |
2
|
|
3
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
1
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
|
2
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
2
|
CA Antoniano - CD Ciudad De Lucena Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
-2.5
Kans: 58.34%|
|
|
|
|---|---|---|
| CA Antoniano | stat | CD Ciudad De Lucena |
|
2.5
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
2.17
|
|
1.67
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
1
|
|
0.83
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
1.17
|
|
50 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
67 %
|
|
50 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
33 %
|
|
2.33
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
2.5
|
|
1.67
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.67
|
|
0.67
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
0.83
|
CA Antoniano - CD Ciudad De Lucena BTTS tips (Beide teams scoren)
Ja
Kans: 54.76%|
|
|
|
|---|---|---|
| CA Antoniano | stat | CD Ciudad De Lucena |
|
33 %
|
De 2 teams scoren: nee |
0 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja |
67 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
67 %
|
CA Antoniano - CD Ciudad De Lucena Vorm
CA Antoniano - CD Ciudad De Lucena Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
3
|
14 | 7 | 4 | 2 | 1 | +6 |
|
18
|
3 | 7 | 0 | 3 | 4 | -6 |
CA Antoniano - CD Ciudad De Lucena odds
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl