Exclusieve aanbieding

Stake

18+ | Commerciële content | Speel verantwoord

Noord-Ierland - Championship 1

06-11-2026 

14:45 

Speeldag 15

Ballinamallard United

Ballinamallard United

Afgelopen
Rathfriland Rangers

Rathfriland Rangers

Ballinamallard United
1.66
Gelijkspel
3.70
Rathfriland Rangers
4.10

Voorspelling Ballinamallard United - Rathfriland Rangers - Championship 1

 door Het Wincomparator-team

Overzicht van de voorspellingen voor Ballinamallard United vs Rathfriland Rangers

1X2
Ballinamallard United wint de wedstrijd
Kans: 53.66%
Unibet
1.66
Under/Over
+2.5
Kans: 54.17%
Unibet
1.62
Beide teams scoren
Ja
Kans: 54.75%
Unibet
1.64

Ballinamallard United - Rathfriland Rangers 1X2 voorspelling

Onze voorspelling

Ballinamallard United wint de wedstrijd

Kans: 53.66%
Unibet
1.66
Ballinamallard United Rathfriland Rangers
Ballinamallard United stat Rathfriland Rangers
2
Overwinningen
3
1
Nederlagen
1
3
Gelijke spelen
2
0
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit
3
2
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit
1
4
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit
2
Statistieken afkomstig uit de laatste 6 wedstrijden van alle competities

Ballinamallard United - Rathfriland Rangers Under/Over voorspelling (meer/minder dan)

Onze voorspelling

+2.5

Kans: 54.17%
Unibet
1.62
Ballinamallard United Rathfriland Rangers
Ballinamallard United stat Rathfriland Rangers
1.83
Gemiddeld aantal doelpunten
2.33
1
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten
1.33
0.83
Gemiddeld aantal doelpunten tegen
1
83 %
Wedstrijden met -2.5 doelpunten
50 %
17 %
Wedstrijden met +2.5 doelpunten
50 %
2.5
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit
2
1
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit
0.83
1.5
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit
1.17
Statistieken afkomstig uit de laatste 6 wedstrijden van alle competities

Ballinamallard United - Rathfriland Rangers BTTS tips (Beide teams scoren)

Onze voorspelling

Ja

Kans: 54.75%
Unibet
1.64
Ballinamallard United Rathfriland Rangers
Ballinamallard United stat Rathfriland Rangers
0 %
De 2 teams scoren: nee
17 %
50 %
Beide teams scoren: ja
50 %
0 %
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit
17 %
83 %
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit
50 %
Statistieken afkomstig uit de laatste 6 wedstrijden van alle competities

Ballinamallard United - Rathfriland Rangers Vorm

Alle Thuis Uit
Championship 1 - 31 okt
Ballinamallard United
0-1
Armagh City
Championship 1 - 23 okt
Strabane Athletic FC
0-1
Ballinamallard United
League Cup - 20 okt
Ballinamallard United
1-1
Queens University
Championship 1 - 17 okt
Ballinamallard United
2-2
Warrenpoint Town FC
Championship 1 - 10 okt
Queens University
0-1
Ballinamallard United
Championship 1 - 03 okt
Ballinamallard United
1-1
Ards FC
Championship 1 - 31 okt
Ballinamallard United
0-1
Armagh City
League Cup - 20 okt
Ballinamallard United
1-1
Queens University
Championship 1 - 17 okt
Ballinamallard United
2-2
Warrenpoint Town FC
Championship 1 - 03 okt
Ballinamallard United
1-1
Ards FC
Championship 1 - 12 sep
Ballinamallard United
1-1
Glenavon FC
Championship 1 - 29 aug
Ballinamallard United
1-3
Annagh United
Championship 1 - 23 okt
Strabane Athletic FC
0-1
Ballinamallard United
Championship 1 - 10 okt
Queens University
0-1
Ballinamallard United
Championship 1 - 26 sep
Newington FC
4-0
Ballinamallard United
Championship 1 - 19 sep
H&W Welders
1-3
Ballinamallard United
Championship 1 - 05 sep
Loughgall
1-6
Ballinamallard United
Championship 1 - 15 aug
Moyola Park
2-0
Ballinamallard United
Championship 1 - 30 okt
Rathfriland Rangers
2-2
Strabane Athletic FC
League Cup - 20 okt
Rathfriland Rangers
0-0
Ards FC
Championship 1 - 17 okt
Dundela FC
0-1
Rathfriland Rangers
Championship 1 - 09 okt
Rathfriland Rangers
2-1
Armagh City
Championship 1 - 03 okt
H&W Welders
1-3
Rathfriland Rangers
Championship 1 - 25 sep
Rathfriland Rangers
0-2
Warrenpoint Town FC
Championship 1 - 30 okt
Rathfriland Rangers
2-2
Strabane Athletic FC
League Cup - 20 okt
Rathfriland Rangers
0-0
Ards FC
Championship 1 - 09 okt
Rathfriland Rangers
2-1
Armagh City
Championship 1 - 25 sep
Rathfriland Rangers
0-2
Warrenpoint Town FC
Championship 1 - 19 sep
Rathfriland Rangers
1-0
Queens University
Championship 1 - 05 sep
Rathfriland Rangers
0-2
Institute FC
Championship 1 - 17 okt
Dundela FC
0-1
Rathfriland Rangers
Championship 1 - 03 okt
H&W Welders
1-3
Rathfriland Rangers
Championship 1 - 12 sep
Ards FC
1-0
Rathfriland Rangers
Championship 1 - 28 aug
Glenavon FC
3-1
Rathfriland Rangers
Championship 1 - 22 aug
Newington FC
4-0
Rathfriland Rangers
Championship 1 - 11 aug
Annagh United
4-2
Rathfriland Rangers

Ballinamallard United - Rathfriland Rangers Stand

Teams Pnt D W G V DS
7 Lyon Ballinamallard United
21 15 6 3 6 0
12 Lyon Rathfriland Rangers
16 14 5 1 8 -10

Ballinamallard United - Rathfriland Rangers odds

Resultaten 3 markten
Dubbele Kans
Bookmaker 1X X2 12 Bonus
Unibet 1.14 1.92 1.18 €50 Bet365 1.13 2.10 1.19 €50
Draw no bet
Bookmaker 1 2 Bonus
Unibet 1.27 3.05 €50 Bet365 1.33 3.00 €50
Helft 2 markten
1X2 - 2e Helft
Bookmaker 1 X 2 Bonus
Bet365 1.97 2.75 4.00 €50 888Sport 2.20 2.45 3.80 €50
Meer / Minder 7 markten
Meer / Minder
Doelpunten
Doelpunten 2 markten
Beide teams scoren
Bookmaker Ja Nee Bonus
Unibet 1.64 2.08 €50 Bet365 1.63 2.10 €50 888Sport 1.67 2.00 €50
Team dat het 1e doelpunt scoort
Bookmaker 1 Geen doelpunt 2 Bonus
Unibet 1.50 9.50 2.50 €50 888Sport 1.65 10.00 2.45 €50
Exacte Score 1 markten
Exacte Score
Resultaat Bookmaker Odds Bonus

Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl

logo footer