18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Canada - Canadian Premier League
17-10-2026
13:00
Atletico Ottawa
Canada - Canadian Premier League
17-10-2026
13:00
Binnenkort
Forge FC
Atletico Ottawa
4.00
Gelijkspel
3.65
Forge FC
1.77
Voorspelling Atletico Ottawa - Forge FC - Canadian Premier League
Overzicht van de voorspellingen voor Atletico Ottawa vs Forge FC
1X2
Gelijkspel
Kans: 38.61%
3.65
Under/Over
-2.5
Kans: 51.03%
2.12
Beide teams scoren
Ja
Kans: 53.33%
1.55
Atletico Ottawa - Forge FC 1X2 voorspelling
Onze voorspelling
Gelijkspel
Kans: 38.61%3.65
|
|
|
|
|---|---|---|
| Atletico Ottawa | stat | Forge FC |
|
3
|
Overwinningen |
3
|
|
2
|
Nederlagen |
0
|
|
1
|
Gelijke spelen |
3
|
|
3
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
|
1
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
0
|
|
2
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
3
|
Atletico Ottawa - Forge FC Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
Onze voorspelling
-2.5
Kans: 51.03%2.12
|
|
|
|
|---|---|---|
| Atletico Ottawa | stat | Forge FC |
|
2.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
3.17
|
|
1
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
2.33
|
|
1.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
0.83
|
|
67 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
50 %
|
|
33 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
50 %
|
|
3.33
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
3.33
|
|
2
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
2.67
|
|
1.33
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
0.67
|
Atletico Ottawa - Forge FC BTTS tips (Beide teams scoren)
Onze voorspelling
Ja
Kans: 53.33%1.55
|
|
|
|
|---|---|---|
| Atletico Ottawa | stat | Forge FC |
|
17 %
|
De 2 teams scoren: nee |
0 %
|
|
17 %
|
Beide teams scoren: ja |
50 %
|
|
17 %
|
Beide teams scoren: nee team 1 thuis / team 2 uit |
0 %
|
|
50 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
50 %
|
Atletico Ottawa - Forge FC Vorm
Alle
Thuis
Uit
Canadian Premier League -
11 okt
Pacific FC
0-2
Atletico Ottawa
Canadian Premier League -
30 sep
Atletico Ottawa
3-2
Cavalry FC
Canadian Premier League -
26 sep
HFX Wanderers FC
0-1
Atletico Ottawa
Canadian Premier League -
20 sep
Atletico Ottawa
0-2
FC Supra Du Quebec
Canadian Premier League -
12 sep
Forge FC
3-0
Atletico Ottawa
Canadian Premier League -
05 sep
Atletico Ottawa
0-0
Pacific FC
Canadian Premier League -
30 sep
Atletico Ottawa
3-2
Cavalry FC
Canadian Premier League -
20 sep
Atletico Ottawa
0-2
FC Supra Du Quebec
Canadian Premier League -
05 sep
Atletico Ottawa
0-0
Pacific FC
Canadian Premier League -
28 aug
Atletico Ottawa
2-1
York United FC
Canadian Premier League -
19 aug
Atletico Ottawa
4-0
Vancouver Langley FC
Canadian Championship -
11 aug
Atletico Ottawa
3-3
FC Supra Du Quebec
Canadian Premier League -
11 okt
Pacific FC
0-2
Atletico Ottawa
Canadian Premier League -
26 sep
HFX Wanderers FC
0-1
Atletico Ottawa
Canadian Premier League -
12 sep
Forge FC
3-0
Atletico Ottawa
Canadian Premier League -
22 aug
Cavalry FC
3-1
Atletico Ottawa
Canadian Premier League -
16 aug
FC Supra Du Quebec
1-2
Atletico Ottawa
Canadian Premier League -
01 aug
Vancouver Langley FC
3-1
Atletico Ottawa
Canadian Premier League -
12 okt
Forge FC
5-0
York United FC
Canadian Premier League -
07 okt
Forge FC
3-0
Pacific FC
Canadian Premier League -
03 okt
Forge FC
3-3
HFX Wanderers FC
Canadian Premier League -
26 sep
Vancouver Langley FC
1-1
Forge FC
Canadian Premier League -
19 sep
Cavalry FC
1-1
Forge FC
Canadian Championship -
15 sep
Forge FC
1-0
FC Supra Du Quebec
Canadian Premier League -
12 okt
Forge FC
5-0
York United FC
Canadian Premier League -
07 okt
Forge FC
3-0
Pacific FC
Canadian Premier League -
03 okt
Forge FC
3-3
HFX Wanderers FC
Canadian Championship -
15 sep
Forge FC
1-0
FC Supra Du Quebec
Canadian Premier League -
12 sep
Forge FC
3-0
Atletico Ottawa
Canadian Premier League -
05 sep
Forge FC
1-1
York United FC
Canadian Premier League -
26 sep
Vancouver Langley FC
1-1
Forge FC
Canadian Premier League -
19 sep
Cavalry FC
1-1
Forge FC
Canadian Championship -
01 sep
FC Supra Du Quebec
1-1
Forge FC
Canadian Premier League -
28 aug
FC Supra Du Quebec
1-0
Forge FC
Canadian Premier League -
15 aug
Cavalry FC
2-1
Forge FC
Canadian Premier League -
02 aug
HFX Wanderers FC
0-0
Forge FC
Onderlinge resultaten: Atletico Ottawa - Forge FC Statistieken onderlinge ontmoetingen
Canadian Premier League
-
12-09-2026
Forge FC
3-0
Atletico Ottawa
Canadian Premier League
-
24-05-2026
Atletico Ottawa
2-1
Forge FC
Canadian Premier League
-
04-04-2026
Forge FC
2-0
Atletico Ottawa
Canadian Premier League
-
26-10-2025
Forge FC
1-2
Atletico Ottawa
Canadian Premier League
-
21-09-2025
Atletico Ottawa
1-1
Forge FC
Canadian Premier League
-
17-08-2025
Forge FC
2-0
Atletico Ottawa
Atletico Ottawa - Forge FC Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
2
|
54 | 26 | 16 | 6 | 4 | +26 |
|
3
|
43 | 26 | 13 | 4 | 9 | -1 |
Atletico Ottawa - Forge FC odds
Populair
3 markten
Meer / Minder dan 2.5 goals
Alle odds ›
Beide teams scoren
Alle odds ›
Resultaten
3 markten
Meer / Minder
4 markten
Meer / Minder
Doelpunten
1 markten
Exacte Score
1 markten
Exacte Score
Resultaat
Bookmaker
Odds
Bonus
Andere Canadian Premier League voorspellingen
York United FC
HFX Wanderers FC
Pacific FC
16-10-2026, 19:00
FC Supra Du Quebec
Vs
16-10-2026, 22:00
Vancouver Langley FC
Vs
17-10-2026, 16:00
Cavalry FC
Vs
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl