18+ | Commerciële content | Speel verantwoord
Italie - Serie D
25-10-2026
09:30
Speeldag 9
Asd Imperia 1923
Italie - Serie D
25-10-2026
09:30
Speeldag 9
Celle Varazze
Voorspelling Asd Imperia 1923 - Celle Varazze - Serie D
Overzicht van de voorspellingen voor Asd Imperia 1923 vs Celle Varazze
Asd Imperia 1923 - Celle Varazze 1X2 voorspelling
Asd Imperia 1923 wint de wedstrijd
Kans: 36.7%|
|
|
|
|---|---|---|
| Asd Imperia 1923 | stat | Celle Varazze |
|
2
|
Overwinningen |
0
|
|
3
|
Nederlagen |
5
|
|
1
|
Gelijke spelen |
1
|
|
2
|
Overwinningen team 1 thuis / team 2 uit |
0
|
|
2
|
Nederlagen team 1 thuis / team 2 uit |
5
|
|
2
|
Gelijkspel team 1 thuis / team 2 uit |
1
|
Asd Imperia 1923 - Celle Varazze Under/Over voorspelling (meer/minder dan)
-2.5
Kans: 50.2%|
|
|
|
|---|---|---|
| Asd Imperia 1923 | stat | Celle Varazze |
|
3.17
|
Gemiddeld aantal doelpunten |
2.83
|
|
1.5
|
Gemiddeld aantal gescoorde doelpunten |
0.5
|
|
1.67
|
Gemiddeld aantal doelpunten tegen |
2.33
|
|
33 %
|
Wedstrijden met -2.5 doelpunten |
50 %
|
|
67 %
|
Wedstrijden met +2.5 doelpunten |
50 %
|
|
2.83
|
Gem. doelsaldo team 1 thuis / team 2 uit |
2.17
|
|
1.5
|
Gem. aantal gescoorde doelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
0.83
|
|
1.33
|
Gem. aantal tegendoelpunten team 1 thuis / team 2 uit |
1.33
|
Asd Imperia 1923 - Celle Varazze BTTS tips (Beide teams scoren)
Ja
Kans: 54.17%|
|
|
|
|---|---|---|
| Asd Imperia 1923 | stat | Celle Varazze |
|
83 %
|
Beide teams scoren: ja |
50 %
|
|
67 %
|
Beide teams scoren: ja team 1 thuis / team 2 uit |
50 %
|
Asd Imperia 1923 - Celle Varazze Vorm
Onderlinge resultaten: Asd Imperia 1923 - Celle Varazze Statistieken onderlinge ontmoetingen
Asd Imperia 1923 - Celle Varazze Stand
| Teams | Pnt | D | W | G | V | DS |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10
|
11 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 |
|
18
|
1 | 7 | 0 | 1 | 6 | -12 |
Asd Imperia 1923 - Celle Varazze odds
Deze inhoud mag niet worden gedeeld met minderjarigen. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl