Zaktualizowane

Serie D, Grupa C wynik meczu

Śledź wszystkie ostatnie wyniki Piłka Nożna podawane na bieżąco, zestawienia i wyniki Serie D, Grupa C
bet-at-home
Darmowe 1000 PLN
Go
Włochy
TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Niedziela 15 Październik
15:00
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
4 - 0
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
15:00
Mantova FC
Mantova FC
0 - 1
Legnago
Legnago
15:00
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
3 - 1
Belluno
Belluno
15:00
Chioggia
Chioggia
0 - 3
Ambrosiana
Ambrosiana
15:00
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
1 - 0
ASD Liventina
ASD Liventina
15:00
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
0 - 2
AC Delta Calcio Rovigo
AC Delta Calcio Rovigo
15:00
Este
Este
1 - 0
Montebelluna
Montebelluna
15:00
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
1 - 2
Vecomp Verona
Vecomp Verona
15:00
USD Adriese 1906
USD Adriese 1906
2 - 2
Cjarlins Muzane
Cjarlins Muzane
Niedziela 08 Październik
15:00
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
1 - 1
Este
Este
DARMOWE 1000ZŁ
15:00
Vecomp Verona
Vecomp Verona
1 - 0
USD Adriese 1906
USD Adriese 1906
15:00
Cjarlins Muzane
Cjarlins Muzane
1 - 1
Chioggia
Chioggia
15:00
Legnago
Legnago
2 - 1
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
15:00
Ambrosiana
Ambrosiana
3 - 3
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
15:00
AC Delta Calcio Rovigo
AC Delta Calcio Rovigo
1 - 4
Mantova FC
Mantova FC
15:00
ASD Liventina
ASD Liventina
1 - 1
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
15:00
Montebelluna
Montebelluna
2 - 4
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
15:00
Belluno
Belluno
5 - 2
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
Niedziela 01 Październik
15:00
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
1 - 2
Montebelluna
Montebelluna
15:00
Este
Este
2 - 1
Cjarlins Muzane
Cjarlins Muzane
15:00
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
0 - 0
AC Delta Calcio Rovigo
AC Delta Calcio Rovigo
15:00
ASD Liventina
ASD Liventina
2 - 1
Legnago
Legnago
15:00
USD Adriese 1906
USD Adriese 1906
2 - 0
Chioggia
Chioggia
15:00
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
1 - 0
Ambrosiana
Ambrosiana
15:00
Mantova FC
Mantova FC
2 - 0
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
15:00
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
1 - 3
Vecomp Verona
Vecomp Verona
15:00
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
2 - 2
Belluno
Belluno
Niedziela 24 Wrzesień
15:00
Belluno
Belluno
1 - 2
Mantova FC
Mantova FC
DARMOWE 1000ZŁ
15:00
Ambrosiana
Ambrosiana
0 - 4
USD Adriese 1906
USD Adriese 1906
15:00
Chioggia
Chioggia
2 - 2
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
15:00
Legnago
Legnago
1 - 1
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
15:00
Montebelluna
Montebelluna
1 - 1
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
15:00
AC Delta Calcio Rovigo
AC Delta Calcio Rovigo
0 - 3
ASD Liventina
ASD Liventina
15:00
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
0 - 3
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
15:00
Vecomp Verona
Vecomp Verona
3 - 2
Este
Este
15:00
Cjarlins Muzane
Cjarlins Muzane
0 - 0
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
Niedziela 17 Wrzesień
15:00
AC Delta Calcio Rovigo
AC Delta Calcio Rovigo
2 - 1
Legnago
Legnago
15:00
Mantova FC
Mantova FC
1 - 2
Montebelluna
Montebelluna
15:00
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
1 - 0
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
15:00
Este
Este
3 - 0
Ambrosiana
Ambrosiana
15:00
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
0 - 1
USD Adriese 1906
USD Adriese 1906
15:00
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
2 - 0
Cjarlins Muzane
Cjarlins Muzane
15:00
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
0 - 0
Chioggia
Chioggia
15:00
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
1 - 0
Vecomp Verona
Vecomp Verona
15:00
ASD Liventina
ASD Liventina
0 - 2
Belluno
Belluno
Niedziela 10 Wrzesień
15:00
Ambrosiana
Ambrosiana
1 - 4
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
DARMOWE 1000ZŁ
15:00
Chioggia
Chioggia
1 - 1
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
15:00
Vecomp Verona
Vecomp Verona
2 - 0
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
15:00
Montebelluna
Montebelluna
0 - 1
ASD Liventina
ASD Liventina
15:00
Belluno
Belluno
4 - 1
Legnago
Legnago
15:00
USD Adriese 1906
USD Adriese 1906
2 - 0
Este
Este
15:00
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
3 - 1
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
15:00
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
0 - 2
AC Delta Calcio Rovigo
AC Delta Calcio Rovigo
Sobota 09 Wrzesień
18:30
Cjarlins Muzane
Cjarlins Muzane
2 - 0
Mantova FC
Mantova FC
Niedziela 03 Wrzesień
15:00
Legnago
Legnago
3 - 2
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
15:00
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
1 - 0
USD Adriese 1906
USD Adriese 1906
15:00
AC Delta Calcio Rovigo
AC Delta Calcio Rovigo
1 - 2
Belluno
Belluno
15:00
ASD Liventina
ASD Liventina
3 - 3
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
15:00
Este
Este
1 - 2
Chioggia
Chioggia
15:00
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
2 - 1
Ambrosiana
Ambrosiana
15:00
Mantova FC
Mantova FC
1 - 2
Vecomp Verona
Vecomp Verona
15:00
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
1 - 0
Montebelluna
Montebelluna
Sobota 02 Wrzesień
15:00
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
2 - 2
Cjarlins Muzane
Cjarlins Muzane
Niedziela 07 Maja
15:00
Belluno
Belluno
2 - 1
Montebelluna
Montebelluna
15:00
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
2 - 1
ADC Carenipievigina
ADC Carenipievigina
15:00
Este
Este
1 - 1
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
15:00
AC Vigasio
AC Vigasio
1 - 0
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
15:00
A.c. Mestre
A.c. Mestre
4 - 4
San Paolo Padwa
San Paolo Padwa
15:00
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
3 - 1
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
15:00
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
2 - 0
Cordenons
Cordenons
15:00
Triestina Calcio
Triestina Calcio
2 - 1
Vecomp Verona
Vecomp Verona
15:00
Altovicentino
Altovicentino
3 - 1
Legnago
Legnago
Niedziela 30 Kwiecień
15:00
Vecomp Verona
Vecomp Verona
1 - 2
Belluno
Belluno
15:00
Legnago
Legnago
2 - 1
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
15:00
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
0 - 2
Altovicentino
Altovicentino
15:00
Cordenons
Cordenons
1 - 1
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
15:00
Montebelluna
Montebelluna
4 - 4
AC Vigasio
AC Vigasio
15:00
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
1 - 0
A.c. Mestre
A.c. Mestre
15:00
San Paolo Padwa
San Paolo Padwa
0 - 0
Este
Este
15:00
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
4 - 4
Triestina Calcio
Triestina Calcio
15:00
ADC Carenipievigina
ADC Carenipievigina
0 - 1
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
Niedziela 23 Kwiecień
15:00
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
1 - 1
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
DARMOWE 1000ZŁ
15:00
Belluno
Belluno
1 - 1
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
15:00
San Paolo Padwa
San Paolo Padwa
1 - 1
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
15:00
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
1 - 3
Vecomp Verona
Vecomp Verona
15:00
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
2 - 0
Cordenons
Cordenons
15:00
AC Vigasio
AC Vigasio
1 - 4
A.c. Mestre
A.c. Mestre
15:00
Este
Este
1 - 1
Legnago
Legnago
15:00
Altovicentino
Altovicentino
2 - 0
ADC Carenipievigina
ADC Carenipievigina
15:00
Triestina Calcio
Triestina Calcio
1 - 2
Montebelluna
Montebelluna
Czwartek 13 Kwiecień
15:00
ADC Carenipievigina
ADC Carenipievigina
0 - 4
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
15:00
Montebelluna
Montebelluna
1 - 0
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
15:00
Legnago
Legnago
3 - 0
San Paolo Padwa
San Paolo Padwa
15:00
Cordenons
Cordenons
0 - 1
Este
Este
15:00
AC Vigasio
AC Vigasio
1 - 1
Belluno
Belluno
15:00
Vecomp Verona
Vecomp Verona
3 - 2
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
15:00
A.c. Mestre
A.c. Mestre
3 - 3
Triestina Calcio
Triestina Calcio
15:00
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
2 - 1
Altovicentino
Altovicentino
15:00
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
1 - 0
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
Niedziela 09 Kwiecień
15:00
San Paolo Padwa
San Paolo Padwa
6 - 2
AC Vigasio
AC Vigasio
DARMOWE 1000ZŁ