Zaktualizowane

Serie D, Grupa C wynik meczu

Śledź wszystkie ostatnie wyniki Piłka Nożna podawane na bieżąco, zestawienia i wyniki Serie D, Grupa C
William Hill
Darmowe 25$
Go
Włochy
TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Niedziela 27 Listopad
14:30
Vecomp Verona
Vecomp Verona
1 - 0
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
14:30
Cordenons
Cordenons
2 - 2
Altovicentino
Altovicentino
14:30
Legnago
Legnago
1 - 1
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
14:30
Montebelluna
Montebelluna
3 - 1
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
14:30
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
1 - 0
Triestina Calcio
Triestina Calcio
14:30
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
2 - 0
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
14:30
A.c. Mestre
A.c. Mestre
2 - 1
Belluno
Belluno
14:30
AC Vigasio
AC Vigasio
1 - 1
San Paolo Padwa
San Paolo Padwa
14:30
ADC Carenipievigina
ADC Carenipievigina
0 - 1
Este
Este
Niedziela 20 Listopad
14:30
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
1 - 0
AC Vigasio
AC Vigasio
14:30
Legnago
Legnago
4 - 1
Cordenons
Cordenons
14:30
Triestina Calcio
Triestina Calcio
2 - 1
Belluno
Belluno
14:30
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
2 - 2
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
14:30
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
1 - 2
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
14:30
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
1 - 4
A.c. Mestre
A.c. Mestre
14:30
San Paolo Padwa
San Paolo Padwa
2 - 4
ADC Carenipievigina
ADC Carenipievigina
14:30
Este
Este
1 - 1
Vecomp Verona
Vecomp Verona
14:30
Altovicentino
Altovicentino
2 - 1
Montebelluna
Montebelluna
Niedziela 13 Listopad
14:30
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
1 - 0
Este
Este
14:30
AC Vigasio
AC Vigasio
0 - 0
Triestina Calcio
Triestina Calcio
14:30
Belluno
Belluno
1 - 0
San Paolo Padwa
San Paolo Padwa
14:30
Cordenons
Cordenons
1 - 1
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
14:30
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
2 - 1
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
14:30
Vecomp Verona
Vecomp Verona
5 - 1
Altovicentino
Altovicentino
14:30
Montebelluna
Montebelluna
0 - 2
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
14:30
A.c. Mestre
A.c. Mestre
2 - 0
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
Sobota 12 Listopad
14:30
ADC Carenipievigina
ADC Carenipievigina
0 - 2
Legnago
Legnago
Niedziela 06 Listopad
14:30
Este
Este
1 - 2
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
14:30
San Paolo Padwa
San Paolo Padwa
1 - 1
Cordenons
Cordenons
14:30
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
1 - 1
AC Vigasio
AC Vigasio
14:30
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
2 - 1
Montebelluna
Montebelluna
14:30
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
2 - 2
Belluno
Belluno
14:30
Legnago
Legnago
0 - 0
Vecomp Verona
Vecomp Verona
14:30
Altovicentino
Altovicentino
0 - 1
A.c. Mestre
A.c. Mestre
14:30
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
0 - 2
Triestina Calcio
Triestina Calcio
14:30
ADC Carenipievigina
ADC Carenipievigina
0 - 3
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
Niedziela 30 Październik
14:30
Belluno
Belluno
2 - 1
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
14:30
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
1 - 2
Altovicentino
Altovicentino
14:30
AC Vigasio
AC Vigasio
0 - 2
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
14:30
A.c. Mestre
A.c. Mestre
2 - 1
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
14:30
Montebelluna
Montebelluna
1 - 0
Este
Este
14:30
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
1 - 0
Legnago
Legnago
14:30
Cordenons
Cordenons
1 - 0
ADC Carenipievigina
ADC Carenipievigina
14:30
Vecomp Verona
Vecomp Verona
1 - 2
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
14:30
Triestina Calcio
Triestina Calcio
1 - 1
San Paolo Padwa
San Paolo Padwa
Niedziela 23 Październik
15:00
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
1 - 1
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
15:00
Este
Este
1 - 3
AC Vigasio
AC Vigasio
15:00
ADC Carenipievigina
ADC Carenipievigina
0 - 0
Montebelluna
Montebelluna
15:00
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
0 - 2
A.c. Mestre
A.c. Mestre
15:00
Legnago
Legnago
1 - 1
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
15:00
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
1 - 3
Triestina Calcio
Triestina Calcio
15:00
Cordenons
Cordenons
2 - 1
Vecomp Verona
Vecomp Verona
15:00
San Paolo Padwa
San Paolo Padwa
1 - 1
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
Sobota 22 Październik
15:00
Altovicentino
Altovicentino
2 - 2
Belluno
Belluno
Niedziela 16 Październik
15:00
AC Vigasio
AC Vigasio
2 - 2
Altovicentino
Altovicentino
15:00
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
3 - 0
San Paolo Padwa
San Paolo Padwa
15:00
A.c. Mestre
A.c. Mestre
2 - 1
Este
Este
15:00
Belluno
Belluno
1 - 1
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
15:00
Montebelluna
Montebelluna
2 - 2
Legnago
Legnago
15:00
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
2 - 2
Cordenons
Cordenons
15:00
Vecomp Verona
Vecomp Verona
2 - 1
ADC Carenipievigina
ADC Carenipievigina
15:00
Triestina Calcio
Triestina Calcio
1 - 0
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
15:00
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
2 - 1
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
Niedziela 09 Październik
15:00
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
3 - 1
Montebelluna
Montebelluna
15:00
Legnago
Legnago
2 - 0
AC Vigasio
AC Vigasio
15:00
ADC Carenipievigina
ADC Carenipievigina
1 - 3
A.c. Mestre
A.c. Mestre
15:00
Altovicentino
Altovicentino
2 - 0
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
15:00
Este
Este
0 - 2
Triestina Calcio
Triestina Calcio
15:00
San Paolo Padwa
San Paolo Padwa
1 - 1
Vecomp Verona
Vecomp Verona
15:00
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
2 - 0
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
15:00
Cordenons
Cordenons
3 - 2
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
Sobota 08 Październik
15:30
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
2 - 1
Belluno
Belluno
Niedziela 02 Październik
15:00
Vecomp Verona
Vecomp Verona
3 - 0
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
15:00
Triestina Calcio
Triestina Calcio
3 - 2
Altovicentino
Altovicentino
15:00
A.c. Mestre
A.c. Mestre
3 - 2
Legnago
Legnago
15:00
Montebelluna
Montebelluna
4 - 3
Cordenons
Cordenons
15:00
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
1 - 0
ADC Carenipievigina
ADC Carenipievigina
15:00
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
3 - 3
San Paolo Padwa
San Paolo Padwa
15:00
Belluno
Belluno
1 - 1
Este
Este
15:00
AC Vigasio
AC Vigasio
1 - 1
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
15:00
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
2 - 0
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
Niedziela 25 Wrzesień
15:00
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
2 - 1
A.c. Mestre
A.c. Mestre
15:00
Cordenons
Cordenons
0 - 0
AC Vigasio
AC Vigasio
15:00
Este
Este
0 - 1
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
15:00
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
1 - 1
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
15:00
Legnago
Legnago
2 - 4
Triestina Calcio
Triestina Calcio
15:00
Altovicentino
Altovicentino
1 - 2
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
15:00
San Paolo Padwa
San Paolo Padwa
2 - 1
Montebelluna
Montebelluna
15:00
Vecomp Verona
Vecomp Verona
0 - 0
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
Sobota 24 Wrzesień
16:00
ADC Carenipievigina
ADC Carenipievigina
2 - 0
Belluno
Belluno
Niedziela 18 Wrzesień
15:00
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
3 - 0
San Paolo Padwa
San Paolo Padwa
15:00
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
1 - 2
Altovicentino
Altovicentino
15:00
Belluno
Belluno
1 - 1
Legnago
Legnago
15:00
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
4 - 1
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
15:00
Polisportiva Tamai
Polisportiva Tamai
0 - 3
Este
Este
15:00
AC Vigasio
AC Vigasio
2 - 1
ADC Carenipievigina
ADC Carenipievigina
15:00
Triestina Calcio
Triestina Calcio
0 - 0
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
15:00
A.c. Mestre
A.c. Mestre
1 - 0
Cordenons
Cordenons
15:00
Montebelluna
Montebelluna
1 - 2
Vecomp Verona
Vecomp Verona
Niedziela 11 Wrzesień
15:00
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
1 - 0
Belluno
Belluno
Skorzystaj już teraz z bonusu William Hill: 25$!