Zaktualizowane

Primavera Cup, Faza pucharowa wynik meczu

Śledź wszystkie ostatnie wyniki Piłka Nożna podawane na bieżąco, zestawienia i wyniki Primavera Cup, Faza pucharowa
bet-at-home
Darmowe 1000 PLN
Go
Włochy
TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Środa 20 Wrzesień
16:30
FC Bari 1908
FC Bari 1908
2 - 1
Ascoli
Ascoli
15:00
Bologna FC 1909
Bologna FC 1909
1 - 1
Brescia
Brescia
15:00
Spezia
Spezia
4 - 2
PRO Vercelli
PRO Vercelli
15:00
Genoa Cfc
Genoa Cfc
3 - 2
Spal
Spal
15:30
Cesena
Cesena
1 - 6
Novara
Novara
15:00
Sassuolo
Sassuolo
1 - 2
Perugia
Perugia
15:00
Empoli
Empoli
1 - 0
Carpi
Carpi
15:00
Udinese Calcio
Udinese Calcio
4 - 3
Parma Calcio 1913 S.r.l.
Parma Calcio 1913 S.r.l.
12:00
SSC Napoli
SSC Napoli
3 - 4
Benevento Calcio
Benevento Calcio
12:00
Palermo
Palermo
3 - 0
Frosinone
Frosinone
11:00
Virtus Entella
Virtus Entella
2 - 3
Ternana
Ternana
11:00
Cagliari
Cagliari
2 - 3
Cittadella
Cittadella
11:00
Pescara
Pescara
2 - 3
Crotone
Crotone
Sobota 02 Wrzesień
15:00
Venezia
Venezia
1 - 3
Cremonese
Cremonese
DARMOWE 1000ZŁ
15:00
Parma Calcio 1913 S.r.l.
Parma Calcio 1913 S.r.l.
2 - 1
Foggia Calcio
Foggia Calcio
Czwartek 06 Kwiecień
20:45
Virtus Entella
Virtus Entella
1 - 1
AS Roma
AS Roma
Środa 25 Styczeń
14:30
Virtus Entella
Virtus Entella
4 - 3
ACF Fiorentina
ACF Fiorentina
14:30
Inter Milan
Inter Milan
1 - 2
AS Roma
AS Roma
Sobota 07 Styczeń
14:30
AS Roma
AS Roma
1 - 0
Inter Milan
Inter Milan
14:30
ACF Fiorentina
ACF Fiorentina
2 - 2
Virtus Entella
Virtus Entella
Środa 21 Grudzień 2016
14:30
Empoli
Empoli
1 - 2
ACF Fiorentina
ACF Fiorentina
14:30
Torino FC
Torino FC
1 - 2
Virtus Entella
Virtus Entella
14:30
Inter Milan
Inter Milan
3 - 1
Atalanta Bergamo
Atalanta Bergamo
14:00
AS Roma
AS Roma
5 - 0
Lazio Rzym
Lazio Rzym
Środa 30 Listopad 2016
14:30
Inter Milan
Inter Milan
4 - 1
Udinese Calcio
Udinese Calcio
15:00
Virtus Entella
Virtus Entella
2 - 1
Bologna FC 1909
Bologna FC 1909
14:30
Juventus Turyn
Juventus Turyn
1 - 4
ACF Fiorentina
ACF Fiorentina
14:30
Torino FC
Torino FC
4 - 0
Sampdoria Genoa
Sampdoria Genoa
14:00
Atalanta Bergamo
Atalanta Bergamo
2 - 1
AC Chievo Verona
AC Chievo Verona
12:00
Palermo
Palermo
0 - 1
Lazio Rzym
Lazio Rzym
11:00
AS Roma
AS Roma
1 - 0
Crotone
Crotone
Sobota 12 Listopad 2016
11:00
Empoli
Empoli
2 - 1
Novara
Novara
DARMOWE 1000ZŁ
Czwartek 27 Październik 2016
14:30
Bologna FC 1909
Bologna FC 1909
3 - 0
Latina
Latina
Środa 19 Październik 2016
14:30
ACF Fiorentina
ACF Fiorentina
2 - 0
Cagliari
Cagliari
Środa 12 Październik 2016
15:00
AC Milan
AC Milan
1 - 1
Sampdoria Genoa
Sampdoria Genoa
15:00
Lazio Rzym
Lazio Rzym
3 - 2
SSC Napoli
SSC Napoli
15:00
Udinese Calcio
Udinese Calcio
2 - 0
Hellas Verona
Hellas Verona
11:00
Crotone
Crotone
3 - 1
Frosinone
Frosinone
Wtorek 11 Październik 2016
15:00
AC Chievo Verona
AC Chievo Verona
3 - 0
Sassuolo
Sassuolo
DARMOWE 1000ZŁ
Niedziela 09 Październik 2016
15:00
Novara
Novara
3 - 1
Carpi
Carpi
Środa 21 Wrzesień 2016
15:00
Cesena
Cesena
1 - 2
Latina
Latina
15:30
Spezia
Spezia
0 - 1
Novara
Novara
15:00
FC Bari 1908
FC Bari 1908
3 - 4
Frosinone
Frosinone
15:00
Lazio Rzym
Lazio Rzym
3 - 2
Ternana
Ternana
15:00
Udinese Calcio
Udinese Calcio
2 - 1
Spal
Spal
15:00
Sassuolo
Sassuolo
1 - 0
Brescia
Brescia
15:00
AC Chievo Verona
AC Chievo Verona
4 - 1
Vicenza
Vicenza
15:00
Ascoli
Ascoli
1 - 2
Crotone
Crotone
15:00
Bologna FC 1909
Bologna FC 1909
2 - 0
Benevento Calcio
Benevento Calcio
15:00
ACF Fiorentina
ACF Fiorentina
4 - 0
Perugia
Perugia
15:00
Genoa Cfc
Genoa Cfc
0 - 1
Carpi
Carpi
15:00
AC Milan
AC Milan
7 - 1
Salernitana
Salernitana
11:00
Cagliari
Cagliari
4 - 2
PRO Vercelli
PRO Vercelli
14:00
Hellas Verona
Hellas Verona
2 - 0
Trapani Calcio
Trapani Calcio
11:30
SSC Napoli
SSC Napoli
4 - 0
AS Avellino
AS Avellino
11:00
Sampdoria Genoa
Sampdoria Genoa
4 - 3
Pescara
Pescara
Sobota 27 Sierpień 2016
15:00
Pisa Calcio
Pisa Calcio
0 - 3
Benevento Calcio
Benevento Calcio
Środa 13 Kwiecień 2016
19:00
Inter Milan
Inter Milan
2 - 1
Juventus Turyn
Juventus Turyn
Czwartek 07 Kwiecień 2016
20:45
Juventus Turyn
Juventus Turyn
0 - 1
Inter Milan
Inter Milan
Środa 10 Luty 2016
14:30
Juventus Turyn
Juventus Turyn
3 - 1
ACF Fiorentina
ACF Fiorentina
Wtorek 09 Luty 2016
14:30
Inter Milan
Inter Milan
2 - 2
Lazio Rzym
Lazio Rzym
Środa 27 Styczeń 2016
14:30
Lazio Rzym
Lazio Rzym
0 - 1
Inter Milano
Inter Milano
14:30
ACF Fiorentina
ACF Fiorentina
0 - 1
Juventus Turyn
Juventus Turyn
Niedziela 10 Styczeń 2016
11:00
Genoa Cfc
Genoa Cfc
0 - 3
Juventus Turyn
Juventus Turyn
11:00
ACF Fiorentina
ACF Fiorentina
4 - 3
AC Milan
AC Milan
Sobota 09 Styczeń 2016
15:00
AS Roma
AS Roma
0 - 2
Inter Milano
Inter Milano
14:00
Lazio Rzym
Lazio Rzym
1 - 0
Palermo
Palermo
Środa 09 Grudzień 2015
14:30
Torino FC
Torino FC
0 - 1
Genoa Cfc
Genoa Cfc
Środa 18 Listopad 2015
14:30
ACF Fiorentina
ACF Fiorentina
4 - 3
AC Chievo Verona
AC Chievo Verona
14:30
Inter Milano
Inter Milano
3 - 0
Cesena
Cesena
14:30
FC Bari 1908
FC Bari 1908
1 - 2
Palermo
Palermo
14:30
AS Roma
AS Roma
2 - 0
Atalanta Bergamo
Atalanta Bergamo
14:30
Lazio Rzym
Lazio Rzym
5 - 0
Empoli
Empoli
14:30
AC Milan
AC Milan
1 - 0
Pescara
Pescara
Wtorek 17 Listopad 2015
14:30
Spezia
Spezia
1 - 2
Juventus Turyn
Juventus Turyn
Środa 28 Październik 2015
14:30
Bologna FC 1909
Bologna FC 1909
1 - 1
Pescara
Pescara
14:30
Brescia
Brescia
2 - 3
Cesena
Cesena
14:30
Vicenza
Vicenza
1 - 2
Atalanta Bergamo
Atalanta Bergamo
14:30
CFC Genua
CFC Genua
2 - 0
Carpi
Carpi
11:00
Crotone
Crotone
3 - 5
Empoli
Empoli
14:30
Juventus Turyn
Juventus Turyn
2 - 1
Sampdoria Genoa
Sampdoria Genoa
14:30
Frosinone
Frosinone
0 - 1
Palermo
Palermo
14:30
AC Chievo Verona
AC Chievo Verona
4 - 0
Cagliari
Cagliari
Sobota 10 Październik 2015
15:00
Pescara
Pescara
1 - 0
Hellas Verona
Hellas Verona
15:00
Sampdoria Genoa
Sampdoria Genoa
3 - 1
Perugia
Perugia
Środa 23 Wrzesień 2015
15:00
Carpi
Carpi
2 - 2
Trapani Calcio
Trapani Calcio
15:30
Atalanta Bergamo
Atalanta Bergamo
4 - 0
Udinese Calcio
Udinese Calcio
15:30
Juventus Turyn
Juventus Turyn
3 - 2
Calcio Como
Calcio Como
15:00
Latina
Latina
1 - 3
Frosinone
Frosinone
15:00
Brescia
Brescia
2 - 0
Virtus Entella
Virtus Entella
15:00
Bologna FC 1909
Bologna FC 1909
3 - 1
Ascoli
Ascoli
15:00
Cagliari
Cagliari
4 - 2
V. Lanciano
V. Lanciano
15:00
CFC Genua
CFC Genua
2 - 1
PRO Vercelli
PRO Vercelli
15:00
Cesena
Cesena
3 - 1
Sassuolo
Sassuolo
15:00
Vicenza
Vicenza
1 - 0
Modena
Modena
14:30
Palermo
Palermo
4 - 0
Livorno
Livorno
11:00
Crotone
Crotone
3 - 0
AS Avellino
AS Avellino
11:00
AC Chievo Verona
AC Chievo Verona
2 - 1
Ternana
Ternana
11:00
Empoli
Empoli
2 - 0
SSC Napoli
SSC Napoli
Piątek 01 Maja 2015
18:15
Lazio Rzym
Lazio Rzym
2 - 0
AS Roma
AS Roma