Zaktualizowane

Piłka Nożna Włochy wynik meczu

Śledź wszystkie ostatnie rezultaty Piłka Nożna dodawane na bieżąco, zestawienia i wyniki w Włochy.
bet-at-home
Darmowe 350 PLN
Go

Wyniki wszystkich spotkań Serie A znajdziecie w tej zakładce. Razem z nami odkryjcie absolutnie wszystkie rezultaty Calcio, reprezentacji Włoch czy Pucharu Włoch, a także kompleksową historię spotkań! Robimy wszystko by wygrywanie na włoskiej piłce stało się jeszcze łatwiejsze!

Włochy
TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Piątek 28 Kwiecień
20:45
Atalanta Bergamo
Atalanta Bergamo
2 - 2
Juventus Turyn
Juventus Turyn
Poniedziałek 24 Kwiecień
20:45
Pescara
Pescara
1 - 4
AS Roma
AS Roma
Niedziela 23 Kwiecień
20:45
Juventus Turyn
Juventus Turyn
4 - 0
FC Genua
FC Genua
Sobota 29 Kwiecień
15:00
FC Bari 1908
FC Bari 1908
0 - 0
SC Pisa
SC Pisa
15:00
Spezia Calcio
Spezia Calcio
0 - 0
Spal
Spal
15:00
Ternana
Ternana
0 - 0
Carpi FC
Carpi FC
Środa 05 Kwiecień
20:45
SSC Napoli
SSC Napoli
3 - 2
Juventus Turyn
Juventus Turyn
Wtorek 04 Kwiecień
20:45
AS Roma
AS Roma
3 - 2
Lazio Rzym
Lazio Rzym
DARMOWE 200ZŁ
Sobota 29 Kwiecień
15:00
Perugia
Perugia
3 - 1
Latina
Latina
15:00
Sam. Genua
Sam. Genua
2 - 1
Trapani Calcio
Trapani Calcio
15:00
Brescia
Brescia
1 - 3
Spal
Spal
Sobota 29 Kwiecień
15:00
Inter Mediolan
Inter Mediolan
0 - 0
Bologna
Bologna
15:00
Virtus Entella
Virtus Entella
0 - 0
FC Genua
FC Genua
15:00
AS Roma
AS Roma
0 - 3
Atalanta Bergamo
Atalanta Bergamo
Sobota 29 Kwiecień
15:00
FC Bari 1908
FC Bari 1908
0 - 2
Empoli
Empoli
15:00
Pro Vercelli
Pro Vercelli
1 - 0
Sassuolo
Sassuolo
15:00
Cittadella
Cittadella
3 - 2
Carpi
Carpi
DARMOWE 200ZŁ
Czwartek 06 Kwiecień
20:45
Virtus Entella
Virtus Entella
1 - 1
AS Roma
AS Roma
Niedziela 23 Kwiecień
15:00
Gozzano
Gozzano
2 - 1
Varese Calcio
Varese Calcio
15:00
AC Legnano
AC Legnano
1 - 1
Pro Settimo & Eureka
Pro Settimo & Eureka
15:00
Verbania
Verbania
1 - 0
US Inveruno
US Inveruno
Niedziela 23 Kwiecień
15:00
San Pietro
San Pietro
1 - 0
Ciserano
Ciserano
15:00
USD Grumellese Calcio
USD Grumellese Calcio
0 - 0
USD Caravaggio
USD Caravaggio
15:00
Scanzorosciate Calcio
Scanzorosciate Calcio
0 - 4
Pro Patria
Pro Patria
DARMOWE 200ZŁ
Niedziela 23 Kwiecień
15:00
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
1 - 1
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
15:00
Belluno
Belluno
1 - 1
Abano Calcio Srl
Abano Calcio Srl
15:00
San Paolo Padwa
San Paolo Padwa
1 - 1
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
Środa 26 Kwiecień
15:00
Scandicci
Scandicci
2 - 2
ASD Sangiovannese 1927
ASD Sangiovannese 1927
Niedziela 23 Kwiecień
15:00
Correggese
Correggese
1 - 2
Fiorenzuola
Fiorenzuola
15:00
Ravenna Calcio
Ravenna Calcio
1 - 0
AC Delta Calcio Rovigo
AC Delta Calcio Rovigo
Niedziela 23 Kwiecień
15:00
Ponsacco 1920 Ssd
Ponsacco 1920 Ssd
0 - 3
Sestri Levante
Sestri Levante
15:00
FBC Finale
FBC Finale
2 - 0
SSD Unione Sanremo
SSD Unione Sanremo
15:00
Ligorna 1922
Ligorna 1922
5 - 0
US Grosseto
US Grosseto
DARMOWE 200ZŁ
Niedziela 23 Kwiecień
15:00
Alfonsine
Alfonsine
0 - 0
San Marino Calcio
San Marino Calcio
15:00
Citta Di Campobasso
Citta Di Campobasso
1 - 1
Recanatese
Recanatese
15:00
Sammaurese
Sammaurese
3 - 2
Unione Sportiva Fermana
Unione Sportiva Fermana
Niedziela 23 Kwiecień
15:00
Arzachena
Arzachena
2 - 1
Avezzano Calcio
Avezzano Calcio
15:00
Sassari Torres
Sassari Torres
0 - 1
Virtus Flaminia
Virtus Flaminia
15:00
L'Aquila
L'Aquila
4 - 0
San Teodoro
San Teodoro
Niedziela 23 Kwiecień
15:00
Madre Pietra Daunia
Madre Pietra Daunia
2 - 2
Anziolavinio
Anziolavinio
15:00
AZ Picerno
AZ Picerno
1 - 2
Herculaneum
Herculaneum
15:00
Vultur Rionero
Vultur Rionero
1 - 1
Francavilla 1931
Francavilla 1931
DARMOWE 200ZŁ
Niedziela 23 Kwiecień
15:00
SS Cavese
SS Cavese
4 - 0
Sarnese
Sarnese
15:00
AS Pomigliano
AS Pomigliano
0 - 1
AS Aversa Normanna
AS Aversa Normanna
15:00
Roccella
Roccella
4 - 2
ASD Sersale
ASD Sersale