Zaktualizowane

Piłka Nożna Włochy wynik meczu

Śledź wszystkie ostatnie rezultaty Piłka Nożna dodawane na bieżąco, zestawienia i wyniki w Włochy.
bet-at-home
Darmowe 1000 PLN
Go

Wyniki wszystkich spotkań Serie A znajdziecie w tej zakładce. Razem z nami odkryjcie absolutnie wszystkie rezultaty Calcio, reprezentacji Włoch czy Pucharu Włoch, a także kompleksową historię spotkań! Robimy wszystko by wygrywanie na włoskiej piłce stało się jeszcze łatwiejsze!

Włochy
TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Niedziela 20 Maja
20:45
Lazio Rzym
Lazio Rzym
2 - 3
Inter Mediolan
Inter Mediolan
20:45
US Sassuolo
US Sassuolo
0 - 1
AS Roma
AS Roma
18:00
Cagliari
Cagliari
1 - 0
Atalanta Bergamo
Atalanta Bergamo
Piątek 18 Maja
20:30
FC Empoli
FC Empoli
2 - 1
Perugia
Perugia
20:30
Novara
Novara
0 - 1
Virtus Entella
Virtus Entella
20:30
FC Bari 1908
FC Bari 1908
2 - 0
Carpi FC
Carpi FC
Środa 09 Maja
21:00
Juventus Turyn
Juventus Turyn
4 - 0
AC Milan
AC Milan
DARMOWE 1000ZŁ
Czwartek 24 Maja
20:30
Virtus Entella
Virtus Entella
0 - 0
Ascoli
Ascoli
Niedziela 06 Maja
15:00
Casale Calcio
Casale Calcio
1 - 0
Borgosesia
Borgosesia
15:00
Chieri
Chieri
5 - 2
Castellazzo Bormida
Castellazzo Bormida
15:00
Olginatese
Olginatese
4 - 3
AC Pro Sesto
AC Pro Sesto
Niedziela 06 Maja
15:30
Crema 1908
Crema 1908
2 - 2
Ciliverghe Mazzano
Ciliverghe Mazzano
15:00
Lumezzane
Lumezzane
0 - 0
Scanzorosciate Calcio
Scanzorosciate Calcio
15:00
San Pietro
San Pietro
0 - 1
Trento Calcio 1921
Trento Calcio 1921
DARMOWE 1000ZŁ
Niedziela 06 Maja
15:00
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
4 - 3
Union Feltre Asd
Union Feltre Asd
15:00
FC Calvi Noale
FC Calvi Noale
0 - 2
Ambrosiana
Ambrosiana
15:00
Mantova FC
Mantova FC
0 - 0
Chioggia
Chioggia
Niedziela 06 Maja
15:00
Lentigione Calcio
Lentigione Calcio
1 - 0
ASD Sangiovannese 1927
ASD Sangiovannese 1927
15:00
Montevarchi Calcio Aquila
Montevarchi Calcio Aquila
1 - 1
Fiorenzuola
Fiorenzuola
15:00
VF Colligiana
VF Colligiana
2 - 3
Villabiagio
Villabiagio
Niedziela 06 Maja
15:00
US Massese
US Massese
1 - 1
Real Forte Querceta
Real Forte Querceta
15:00
FBC Finale
FBC Finale
1 - 2
Scandicci
Scandicci
15:00
Ghivizzano Borgoamozzano
Ghivizzano Borgoamozzano
1 - 1
San Donato Tavarnelle
San Donato Tavarnelle
DARMOWE 1000ZŁ
Niedziela 06 Maja
15:00
Olympia Agnonese
Olympia Agnonese
2 - 1
AC Sangiustese
AC Sangiustese
15:00
Avezzano Calcio
Avezzano Calcio
1 - 0
Matelica
Matelica
15:00
Recanatese
Recanatese
3 - 5
Asd Pineto Calcio
Asd Pineto Calcio
Niedziela 06 Maja
15:00
Nuorese Calcio 1930
Nuorese Calcio 1930
2 - 0
SS Cassino
SS Cassino
15:00
Budoni
Budoni
4 - 3
Ostia Mare
Ostia Mare
15:00
FC Aprilia
FC Aprilia
4 - 2
Albalonga
Albalonga
Niedziela 06 Maja
15:00
Nardo Calcio
Nardo Calcio
0 - 2
Team Altamura
Team Altamura
15:00
San Severo
San Severo
2 - 3
AS Pomigliano
AS Pomigliano
15:00
AZ Picerno
AZ Picerno
1 - 1
Audace Cerignola
Audace Cerignola
DARMOWE 1000ZŁ
Niedziela 06 Maja
15:00
ASC Ebolitana 1925
ASC Ebolitana 1925
2 - 2
Ercolanese 1924
Ercolanese 1924
15:00
A.s.d. Sancataldese Calcio
A.s.d. Sancataldese Calcio
0 - 1
Vibonese Calcio
Vibonese Calcio
15:00
Portici 1906
Portici 1906
2 - 1
Gelbison Vallo D L
Gelbison Vallo D L
Sobota 12 Maja
15:00
AC Sportiva Dilettantistica Mozzanica
AC Sportiva Dilettantistica Mozzanica
3 - 2
Fimauto Valpolicella
Fimauto Valpolicella
15:00
Bardolino Verona
Bardolino Verona
3 - 6
ACF Brescia
ACF Brescia
15:00
FC Juventus S.p.a.
FC Juventus S.p.a.
4 - 0
UPC Tavagnacco
UPC Tavagnacco
Niedziela 20 Maja
16:00
Como Calcio
Como Calcio
3 - 2
Chieri
Chieri
Środa 16 Maja
16:00
Caronnese
Caronnese
2 - 4
Chieri
Chieri
Niedziela 13 Maja
16:00
Como Calcio
Como Calcio
1 - 0
AC Pro Sesto
AC Pro Sesto
DARMOWE 1000ZŁ
Niedziela 20 Maja
16:00
US Pergolettese
US Pergolettese
1 - 0
Darfo Boario
Darfo Boario
Niedziela 13 Maja
16:00
San Pietro
San Pietro
1 - 2
US Pergolettese
US Pergolettese
16:00
Rezzato
Rezzato
2 - 3
Darfo Boario
Darfo Boario
Niedziela 13 Maja
16:00
ACD Campodarsego Calcio
ACD Campodarsego Calcio
2 - 2
USD Adriese 1906
USD Adriese 1906
16:00
Union Arzignanochiampo
Union Arzignanochiampo
5 - 2
Mantova FC
Mantova FC
Niedziela 20 Maja
16:00
Imolese Calcio
Imolese Calcio
2 - 2
ASD Sangiovannese 1927
ASD Sangiovannese 1927
Niedziela 13 Maja
17:00
Forli
Forli
0 - 0
Fiorenzuola
Fiorenzuola
DARMOWE 1000ZŁ
Niedziela 20 Maja
16:00
SSD Unione Sanremo
SSD Unione Sanremo
0 - 2
Ponsacco 1920 Ssd
Ponsacco 1920 Ssd
Niedziela 13 Maja
16:00
SSD Unione Sanremo
SSD Unione Sanremo
1 - 0
Esperia Viareggio
Esperia Viareggio
16:00
Ponsacco 1920 Ssd
Ponsacco 1920 Ssd
3 - 2
Real Forte Querceta
Real Forte Querceta
Niedziela 20 Maja
16:00
Matelica
Matelica
2 - 0
Asd Pineto Calcio
Asd Pineto Calcio
Niedziela 13 Maja
16:00
Matelica
Matelica
3 - 0
L'Aquila
L'Aquila
16:00
Avezzano Calcio
Avezzano Calcio
0 - 2
Asd Pineto Calcio
Asd Pineto Calcio
Niedziela 20 Maja
16:00
Albalonga
Albalonga
3 - 1
ASD Trastevere
ASD Trastevere
Niedziela 13 Maja
16:00
Albalonga
Albalonga
2 - 1
Latina
Latina
16:00
SFF Atletico
SFF Atletico
1 - 3
ASD Trastevere
ASD Trastevere
DARMOWE 1000ZŁ
Niedziela 20 Maja
16:00
SS Cavese
SS Cavese
3 - 1
SS Taranto 1927
SS Taranto 1927
Niedziela 13 Maja
16:00
SS Cavese
SS Cavese
1 - 0
Audace Cerignola
Audace Cerignola
16:00
Team Altamura
Team Altamura
0 - 2
SS Taranto 1927
SS Taranto 1927
Niedziela 20 Maja
16:00
Troina
Troina
1 - 3
Igea Virtus Barcellona
Igea Virtus Barcellona
Niedziela 13 Maja
16:00
ASG Nocerina
ASG Nocerina
0 - 1
Ercolanese 1924
Ercolanese 1924
Niedziela 20 Maja
16:00
Casale Calcio
Casale Calcio
1 - 1
ASD Varesina Calcio
ASD Varesina Calcio
DARMOWE 1000ZŁ
Niedziela 20 Maja
16:00
Lumezzane
Lumezzane
2 - 3
Ciserano
Ciserano
Niedziela 20 Maja
16:00
Acd Castelvetro
Acd Castelvetro
0 - 2
Mezzolara
Mezzolara
Niedziela 20 Maja
16:00
Rignanese
Rignanese
0 - 2
Scandicci
Scandicci
DARMOWE 1000ZŁ
Niedziela 20 Maja
16:00
S.nicolocalcio Teramo
S.nicolocalcio Teramo
2 - 1
Jesina Calcio
Jesina Calcio
Niedziela 20 Maja
16:30
Lanusei Calcio
Lanusei Calcio
2 - 0
Nuorese Calcio 1930
Nuorese Calcio 1930
Niedziela 20 Maja
16:00
Turris Calcio Asd
Turris Calcio Asd
2 - 0
AS Aversa Normanna
AS Aversa Normanna
Sobota 19 Maja
16:00
San Severo
San Severo
1 - 2
Nerostellati Frattese
Nerostellati Frattese
DARMOWE 1000ZŁ
Niedziela 20 Maja
16:00
US Palmese 1912
US Palmese 1912
3 - 0
ASC Ebolitana 1925
ASC Ebolitana 1925
Środa 23 Maja
16:00
Gozzano
Gozzano
0 - 0
Pro Patria
Pro Patria
Niedziela 20 Maja
16:00
Vecomp Verona
Vecomp Verona
0 - 2
Gozzano
Gozzano
Niedziela 13 Maja
16:00
Pro Patria
Pro Patria
3 - 1
Vecomp Verona
Vecomp Verona
Środa 23 Maja
16:00
A.s.d. Albissola 2010
A.s.d. Albissola 2010
2 - 0
Vis Pesaro 1898
Vis Pesaro 1898
Niedziela 20 Maja
16:00
Vis Pesaro 1898
Vis Pesaro 1898
1 - 2
Rimini Calcio
Rimini Calcio
Niedziela 13 Maja
16:00
Rimini Calcio
Rimini Calcio
4 - 4
A.s.d. Albissola 2010
A.s.d. Albissola 2010
DARMOWE 1000ZŁ
Środa 23 Maja
16:00
FC Rieti
FC Rieti
1 - 2
Vibonese Calcio
Vibonese Calcio
Niedziela 20 Maja
16:00
Vibonese Calcio
Vibonese Calcio
4 - 0
Potenza SC
Potenza SC
Niedziela 13 Maja
16:00
Potenza SC
Potenza SC
0 - 0
FC Rieti
FC Rieti
Sobota 19 Maja
15:00
Sassuolo U19
Sassuolo U19
2 - 3
ACF Fiorentina U19
ACF Fiorentina U19
15:00
Lazio Rzym
Lazio Rzym
0 - 1
Torino FC
Torino FC
15:00
Genoa Cfc
Genoa Cfc
0 - 1
AS Roma
AS Roma
Sobota 05 Maja
15:00
Virtus Entella U19
Virtus Entella U19
2 - 1
Spal 2013 U19
Spal 2013 U19
15:00
PRO Vercelli
PRO Vercelli
3 - 4
Venezia
Venezia
15:00
Parma Calcio 1913 S.r.l.
Parma Calcio 1913 S.r.l.
1 - 1
Cesena
Cesena
DARMOWE 1000ZŁ
Sobota 05 Maja
15:00
Benevento Calcio
Benevento Calcio
1 - 1
FC Bari 1908
FC Bari 1908
11:30
AS Avellino
AS Avellino
0 - 3
US Foggia
US Foggia
15:00
Ascoli U19
Ascoli U19
1 - 1
Salernitana U19
Salernitana U19
Niedziela 20 Maja
11:00
Cagliari U19
Cagliari U19
4 - 1
FC Bari 1908
FC Bari 1908
Sobota 19 Maja
15:00
Empoli U19
Empoli U19
1 - 0
Ascoli U19
Ascoli U19
Niedziela 13 Maja
15:00
Ascoli U19
Ascoli U19
2 - 1
Spezia U19
Spezia U19
Niedziela 20 Maja
20:45
FC Juventus S.p.a.
FC Juventus S.p.a.
0 - 0
ACF Brescia
ACF Brescia
DARMOWE 1000ZŁ
Sobota 19 Maja
15:00
San Zaccaria
San Zaccaria
2 - 3
ASD Pink Sport Time Bari
ASD Pink Sport Time Bari