Zaktualizowane

Mecze Międzynarodowe wynik meczu

Śledź wszystkie ostatnie wyniki Piłka Nożna podawane na bieżąco, zestawienia i wyniki Mecze Międzynarodowe
bet-at-home
Darmowe 1000 PLN
Go
Międz. Mecze Towar...
Mecze Międzyna...
    TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
    WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
    WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
    STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
    KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
    Środa 18 Kwiecień
    01:30
    Trinidad i Tobago
    Trinidad i Tobago
    0 - 1
    Panama
    Panama
    Środa 28 Marzec
    04:00
    Meksyk
    Meksyk
    0 - 1
    Chorwacja
    Chorwacja
    02:00
    Islandia
    Islandia
    1 - 3
    Peru
    Peru
    01:30
    USA
    USA
    1 - 0
    Paragwaj
    Paragwaj
    Wtorek 27 Marzec
    21:00
    Anglia
    Anglia
    1 - 1
    Włochy
    Włochy
    21:00
    Australia
    Australia
    0 - 0
    Kolumbia
    Kolumbia
    21:00
    Maroko
    Maroko
    2 - 0
    Uzbekistan
    Uzbekistan
    21:00
    Serbia
    Serbia
    2 - 0
    Nigeria
    Nigeria
    20:45
    Niemcy
    Niemcy
    0 - 1
    Brazylia
    Brazylia
    20:45
    Belgia
    Belgia
    4 - 0
    Arabia Saudyjska
    Arabia Saudyjska
    20:45
    Polska
    Polska
    3 - 2
    Republika Korei
    Republika Korei
    20:30
    Rumunia
    Rumunia
    1 - 0
    Szwecja
    Szwecja
    20:30
    Luksemburg
    Luksemburg
    0 - 4
    Austria
    Austria
    20:15
    Słowenia
    Słowenia
    0 - 2
    Białoruś
    Białoruś
    20:00
    Tunezja
    Tunezja
    1 - 0
    Kostaryka
    Kostaryka
    20:00
    Grecja
    Grecja
    1 - 0
    Egipt
    Egipt
    19:10
    Czarnogóra
    Czarnogóra
    2 - 2
    Turcja
    Turcja
    19:00
    Szwajcaria
    Szwajcaria
    6 - 0
    Panama
    Panama
    17:50
    Rosja
    Rosja
    1 - 3
    Francja
    Francja
    21:30
    Hiszpania
    Hiszpania
    6 - 1
    Argentyna
    Argentyna
    20:00
    Dania
    Dania
    0 - 0
    Chile
    Chile
    18:00
    Kosowo
    Kosowo
    2 - 0
    Burkina Faso
    Burkina Faso
    20:00
    Bośnia i Hercegowina
    Bośnia i Hercegowina
    0 - 0
    Senegal
    Senegal
    20:00
    Węgry
    Węgry
    0 - 1
    Szkocja
    Szkocja
    20:00
    Mołdawia
    Mołdawia
    1 - 2
    Wybrzeże Kości Słoniowej
    Wybrzeże Kości Słoniowej
    18:00
    Azerbejdżan
    Azerbejdżan
    1 - 1
    Macedonia
    Macedonia
    18:00
    Iran
    Iran
    2 - 1
    Algieria
    Algieria
    17:00
    Armenia
    Armenia
    0 - 1
    Litwa
    Litwa
    17:00
    Gruzja
    Gruzja
    2 - 0
    Estonia
    Estonia
    14:20
    Japonia
    Japonia
    1 - 2
    Ukraina
    Ukraina
    Poniedziałek 26 Marzec
    20:30
    Portugalia
    Portugalia
    0 - 3
    Holandia
    Holandia
    DARMOWE 1000ZŁ
    09:35
    Chiny
    Chiny
    1 - 4
    Czechy
    Czechy
    19:00
    Albania
    Albania
    0 - 1
    Norwegia
    Norwegia
    18:00
    Bułgaria
    Bułgaria
    2 - 1
    Kazachstan
    Kazachstan
    18:00
    Finlandia
    Finlandia
    5 - 0
    Malta
    Malta
    13:35
    Walia
    Walia
    0 - 1
    Urugwaj
    Urugwaj
    Niedziela 25 Marzec
    17:30
    Kuwejt
    Kuwejt
    1 - 3
    Kamerun
    Kamerun
    Poniedziałek 26 Marzec
    00:00
    Jamajka
    Jamajka
    1 - 1
    Antiqua i Barbuda
    Antiqua i Barbuda
    Niedziela 25 Marzec
    22:00
    Barbados
    Barbados
    0 - 0
    Bermudy
    Bermudy
    18:00
    Wyspy Owcze
    Wyspy Owcze
    3 - 0
    Lichtenstein
    Lichtenstein
    16:00
    Gibraltar
    Gibraltar
    1 - 0
    Łotwa
    Łotwa
    Sobota 24 Marzec
    17:00
    Kenia
    Kenia
    2 - 2
    Komory
    Komory
    DARMOWE 1000ZŁ
    19:00
    Wybrzeże Kości Słoniowej
    Wybrzeże Kości Słoniowej
    2 - 2
    Togo
    Togo
    19:00
    Izrael
    Izrael
    1 - 2
    Rumunia
    Rumunia
    18:00
    Szwecja
    Szwecja
    1 - 2
    Chile
    Chile
    16:00
    Zambia
    Zambia
    0 - 2
    Afryka Południowa
    Afryka Południowa
    14:45
    Botswana
    Botswana
    1 - 0
    Lesoto
    Lesoto
    16:00
    Kanada
    Kanada
    1 - 0
    Nowa Zelandia
    Nowa Zelandia
    16:00
    Gruzja
    Gruzja
    4 - 0
    Litwa
    Litwa
    15:00
    Irlandia Północna
    Irlandia Północna
    2 - 1
    Republika Korei
    Republika Korei
    15:00
    Armenia
    Armenia
    0 - 0
    Estonia
    Estonia
    03:00
    Meksyk
    Meksyk
    3 - 0
    Islandia
    Islandia
    01:30
    Peru
    Peru
    2 - 0
    Chorwacja
    Chorwacja
    Piątek 23 Marzec
    21:00
    Francja
    Francja
    2 - 3
    Kolumbia
    Kolumbia
    20:45
    Holandia
    Holandia
    0 - 1
    Anglia
    Anglia
    20:45
    Niemcy
    Niemcy
    1 - 1
    Hiszpania
    Hiszpania
    20:45
    Argentyna
    Argentyna
    2 - 0
    Włochy
    Włochy
    20:45
    Szkocja
    Szkocja
    0 - 1
    Kostaryka
    Kostaryka
    20:45
    Austria
    Austria
    3 - 0
    Słowenia
    Słowenia
    19:00
    Grecja
    Grecja
    0 - 1
    Szwajcaria
    Szwajcaria
    18:30
    Turcja
    Turcja
    1 - 0
    Irlandia
    Irlandia
    18:00
    Norwegia
    Norwegia
    4 - 1
    Australia
    Australia
    17:00
    Rosja
    Rosja
    0 - 3
    Brazylia
    Brazylia
    Sobota 24 Marzec
    01:00
    Curacao
    Curacao
    1 - 1
    Boliwia
    Boliwia
    DARMOWE 1000ZŁ
    Piątek 23 Marzec
    12:35
    Urugwaj
    Urugwaj
    2 - 0
    Czechy
    Czechy
    12:30
    Singapur
    Singapur
    3 - 2
    Malediwy
    Malediwy
    20:45
    Polska
    Polska
    0 - 1
    Nigeria
    Nigeria
    20:45
    Portugalia
    Portugalia
    2 - 1
    Egipt
    Egipt
    20:30
    Maroko
    Maroko
    2 - 1
    Serbia
    Serbia
    20:00
    Ukraina
    Ukraina
    1 - 1
    Arabia Saudyjska
    Arabia Saudyjska
    19:15
    Tunezja
    Tunezja
    1 - 0
    Iran
    Iran
    19:00
    Węgry
    Węgry
    2 - 3
    Kazachstan
    Kazachstan
    18:00
    Gambia
    Gambia
    1 - 1
    Republika Środkowoafrykańska
    Republika Środkowoafrykańska
    18:00
    Bułgaria
    Bułgaria
    0 - 1
    Bośnia i Hercegowina
    Bośnia i Hercegowina
    17:30
    Senegal
    Senegal
    1 - 1
    Uzbekistan
    Uzbekistan
    17:00
    Azerbejdżan
    Azerbejdżan
    0 - 1
    Białoruś
    Białoruś
    17:00
    Cypr
    Cypr
    0 - 0
    Czarnogóra
    Czarnogóra
    17:00
    Finlandia
    Finlandia
    0 - 0
    Macedonia
    Macedonia
    13:20
    Japonia
    Japonia
    1 - 1
    Mali
    Mali
    Czwartek 22 Marzec
    20:00
    Dania
    Dania
    1 - 0
    Panama
    Panama
    DARMOWE 1000ZŁ
    18:00
    Algieria
    Algieria
    4 - 1
    Tanzania
    Tanzania
    18:00
    Wyspy Owcze
    Wyspy Owcze
    1 - 1
    Łotwa
    Łotwa
    18:00
    Malta
    Malta
    0 - 1
    Luksemburg
    Luksemburg
    17:00
    Bahrajn
    Bahrajn
    0 - 0
    Palestyna
    Palestyna
    13:45
    Malezja
    Malezja
    2 - 2
    Mongolia
    Mongolia
    12:35
    Chiny
    Chiny
    0 - 6
    Walia
    Walia
    00:00
    Antiqua i Barbuda
    Antiqua i Barbuda
    3 - 2
    Bermudy
    Bermudy
    Środa 21 Marzec
    14:00
    Afryka Południowa
    Afryka Południowa
    1 - 1
    Angola
    Angola
    19:00
    Togo
    Togo
    0 - 0
    Madagaskar
    Madagaskar
    18:00
    Lichtenstein
    Lichtenstein
    0 - 1
    Andora
    Andora
    16:00
    Jordania
    Jordania
    1 - 0
    Kuwejt
    Kuwejt
    Środa 28 Luty
    17:00
    Irak
    Irak
    4 - 1
    Arabia Saudyjska
    Arabia Saudyjska
    DARMOWE 1000ZŁ
    Poniedziałek 26 Luty
    18:30
    Arabia Saudyjska
    Arabia Saudyjska
    3 - 0
    Mołdawia
    Mołdawia
    Sobota 03 Luty
    15:30
    Republika Korei
    Republika Korei
    1 - 0
    Łotwa
    Łotwa
    Czwartek 01 Luty
    03:00
    Meksyk
    Meksyk
    1 - 0
    Bośnia i Hercegowina
    Bośnia i Hercegowina
    Wtorek 30 Styczeń
    17:00
    Azerbejdżan
    Azerbejdżan
    0 - 0
    Mołdawia
    Mołdawia
    12:00
    Republika Korei
    Republika Korei
    2 - 2
    Jamajka
    Jamajka
    Poniedziałek 29 Styczeń
    03:30
    USA
    USA
    0 - 0
    Bośnia i Hercegowina
    Bośnia i Hercegowina
    Sobota 27 Styczeń
    14:00
    Mołdawia
    Mołdawia
    0 - 1
    Republika Korei
    Republika Korei
    Poniedziałek 15 Styczeń
    14:00
    Jordania
    Jordania
    3 - 2
    Dania
    Dania