Zaktualizowane

UEFA Liga Europejska, Kwalifikacje wynik meczu

Śledź wszystkie ostatnie wyniki Piłka Nożna podawane na bieżąco, zestawienia i wyniki UEFA Liga Europejska, Kwalifikacje
bet-at-home
Darmowe 350 PLN
Go
Liga Europy
TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Czwartek 20 Lipiec
21:15
KR Reykjavik
KR Reykjavik
0 - 2
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
21:00
Videoton FC
Videoton FC
1 - 1
FC Nomme Kalju
FC Nomme Kalju
20:45
NK Siroki Brijeg
NK Siroki Brijeg
0 - 2
Aberdeen FC
Aberdeen FC
20:45
ND Gorica
ND Gorica
2 - 3
Panionios Ateny
Panionios Ateny
20:30
FK Mladost Podgorica
FK Mladost Podgorica
0 - 3
Sturm Graz
Sturm Graz
20:30
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
0 - 2
Gabala
Gabala
20:30
Crvena Zvezda Belgrad
Crvena Zvezda Belgrad
2 - 0
Irtysz Pawłodar
Irtysz Pawłodar
20:00
Domzale
Domzale
3 - 2
Valur Reykjavik
Valur Reykjavik
20:00
Lech Poznań
Lech Poznań
2 - 0
Haugesund
Haugesund
20:00
AEL Limassol FC
AEL Limassol FC
2 - 1
Progres Niedercorn
Progres Niedercorn
20:00
Skenderbeu Korce
Skenderbeu Korce
2 - 0
Kajrat Ałmaty
Kajrat Ałmaty
19:45
FC Luzern
FC Luzern
2 - 1
NK Osijek
NK Osijek
19:30
Galatasaray Istambuł
Galatasaray Istambuł
1 - 1
Ostersunds FK
Ostersunds FK
19:30
Botev Płowdiw
Botev Płowdiw
4 - 0
Beitar Jerozolima
Beitar Jerozolima
19:30
Utrecht
Utrecht
3 - 1
Valletta FC
Valletta FC
19:30
CS Fola Esch
CS Fola Esch
4 - 1
Inter Baku
Inter Baku
19:00
AEK Larnaca FC
AEK Larnaca FC
1 - 0
Cork City
Cork City
19:00
Odds BK
Odds BK
1 - 0
FC Vaduz
FC Vaduz
19:00
Bnei Yehuda Tel Aviv
Bnei Yehuda Tel Aviv
2 - 0
AS Trenczyn
AS Trenczyn
19:00
FC Midtjylland
FC Midtjylland
3 - 1
Ferencváros
Ferencváros
19:00
FC Zaria Balti
FC Zaria Balti
1 - 2
Apollon Limassol FC
Apollon Limassol FC
19:00
Lewski Sofia
Lewski Sofia
1 - 2
HNK Hajduk Split
HNK Hajduk Split
19:00
SK Brann
SK Brann
0 - 2
MFK Rużomberk
MFK Rużomberk
19:00
AIK
AIK
2 - 0
FK Zeljeznicar
FK Zeljeznicar
18:30
FC Brest
FC Brest
0 - 3
SCR Altach
SCR Altach
18:00
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
2 - 0
Shamrock Rovers
Shamrock Rovers
18:00
Vaasa PS
Vaasa PS
2 - 1
Brondby IF
Brondby IF
18:00
Trakai FK
Trakai FK
2 - 1
IFK Norrkoping
IFK Norrkoping
18:00
HJK Helsinki
HJK Helsinki
1 - 1
Shkendija 79 Tetovo
Shkendija 79 Tetovo
17:00
Lyngby BK
Lyngby BK
2 - 1
Slovan Bratysława
Slovan Bratysława
17:00
Dynamo Mińsk
Dynamo Mińsk
3 - 0
FK Rabotnicki Skopje
FK Rabotnicki Skopje
19:00
Zira
Zira
0 - 0
FC Astra Giurgiu
FC Astra Giurgiu
18:00
FK Suduva Marijampol
FK Suduva Marijampol
0 - 1
FK Liepaja
FK Liepaja
Czwartek 13 Lipiec
22:00
Valur Reykjavik
Valur Reykjavik
1 - 2
Domzale
Domzale
DARMOWE 200ZŁ
21:00
Ferencvarosi TC
Ferencvarosi TC
2 - 4
FC Midtjylland
FC Midtjylland
21:00
Shamrock Rovers FC
Shamrock Rovers FC
2 - 3
FK Mlada Boleslav
FK Mlada Boleslav
21:00
Panionios Ateny
Panionios Ateny
2 - 0
ND Gorica
ND Gorica
20:45
Aberdeen FC
Aberdeen FC
1 - 1
NK Siroki Brijeg
NK Siroki Brijeg
20:45
Cork City
Cork City
0 - 1
AEK Larnaca FC
AEK Larnaca FC
20:45
NK Osijek
NK Osijek
2 - 0
FC Luzern
FC Luzern
20:30
HNK Hajduk Split
HNK Hajduk Split
1 - 0
Levski Sofia
Levski Sofia
20:30
SK Sturm Graz
SK Sturm Graz
0 - 1
FK Mladost Podgorica
FK Mladost Podgorica
20:30
AS Trenczyn
AS Trenczyn
1 - 1
Bnei Yehuda Tel Aviv
Bnei Yehuda Tel Aviv
20:15
Slovan Bratislava
Slovan Bratislava
0 - 1
Lyngby BK
Lyngby BK
20:00
IFK Norrköping
IFK Norrköping
2 - 1
Trakai FK
Trakai FK
20:00
Beitar Jerusalem
Beitar Jerusalem
1 - 1
Botev Plovdiv
Botev Plovdiv
19:45
Progres Niedercorn
Progres Niedercorn
0 - 1
AEL Limassol FC
AEL Limassol FC
19:30
AFC Astra Giurgiu
AFC Astra Giurgiu
3 - 1
Zira
Zira
19:00
Ostersunds FK
Ostersunds FK
2 - 0
Galatasaray Istambuł
Galatasaray Istambuł
19:00
Gabala
Gabala
1 - 1
Jagiellonia Białystok
Jagiellonia Białystok
19:00
Apollon Limassol FC
Apollon Limassol FC
3 - 0
FC Zaria Balti
FC Zaria Balti
19:00
Haugesund
Haugesund
3 - 2
Lech Poznań
Lech Poznań
19:00
FC Vaduz
FC Vaduz
0 - 1
Odds BK
Odds BK
18:45
FK Liepaja
FK Liepaja
0 - 2
FK Suduva Marijampol
FK Suduva Marijampol
18:30
Brondby IF
Brondby IF
2 - 0
Vaasa PS
Vaasa PS
18:30
SCR Altach
SCR Altach
1 - 1
FC Brest
FC Brest
18:15
FC Nomme Kalju
FC Nomme Kalju
0 - 3
Videoton FC
Videoton FC
18:00
MFK Rużomberk
MFK Rużomberk
0 - 1
SK Brann
SK Brann
18:00
Shkendija 79 Tetovo
Shkendija 79 Tetovo
3 - 1
HJK Helsinki
HJK Helsinki
18:00
FK Rabotnicki Skopje
FK Rabotnicki Skopje
1 - 1
Dynamo Mińsk
Dynamo Mińsk
17:00
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
3 - 1
KR Reykjavik
KR Reykjavik
16:45
Kajrat Ałmaty
Kajrat Ałmaty
1 - 1
Skenderbeu Korce
Skenderbeu Korce
16:00
Irtysz Pawłodar
Irtysz Pawłodar
1 - 1
Crvena Zvezda Belgrad
Crvena Zvezda Belgrad
20:45
FK Zeljeznicar
FK Zeljeznicar
0 - 0
AIK Stockholm
AIK Stockholm
19:30
Valletta FC
Valletta FC
0 - 0
Utrecht
Utrecht
Środa 12 Lipiec
18:00
Inter Baku
Inter Baku
1 - 0
CS Fola Esch
CS Fola Esch
Czwartek 06 Lipiec
22:00
Lincoln FC
Lincoln FC
1 - 1
AEK Larnaca FC
AEK Larnaca FC
21:00
Shamrock Rovers FC
Shamrock Rovers FC
1 - 0
Stjarnan
Stjarnan
20:45
NK Osijek
NK Osijek
4 - 0
UE Santa Coloma
UE Santa Coloma
20:45
Ballymena United
Ballymena United
0 - 2
Odd Grenland
Odd Grenland
20:45
Derry City FC
Derry City FC
1 - 4
FC Midtjylland
FC Midtjylland
20:45
Cork City FC
Cork City FC
4 - 2
Tallinna FC Levadia
Tallinna FC Levadia
20:30
SS Folgore/Falciano
SS Folgore/Falciano
0 - 1
Valletta FC
Valletta FC
20:30
Sant Julia
Sant Julia
0 - 5
Skenderbeu Korce
Skenderbeu Korce
20:30
SC Vasas Budapest
SC Vasas Budapest
0 - 3
Beitar Jerusalem
Beitar Jerusalem
20:30
ND Gorica
ND Gorica
2 - 2
Shirak Gyumri FC
Shirak Gyumri FC
20:30
SCR Altach
SCR Altach
1 - 1
FC Chikhura Sachkhere
FC Chikhura Sachkhere
20:30
Floriana FC
Floriana FC
3 - 3
FK Red Star Belgrade
FK Red Star Belgrade
20:30
FK Zeta Golubovci
FK Zeta Golubovci
2 - 2
FK Zeljeznicar
FK Zeljeznicar
20:30
Jagiellonia Bialystok
Jagiellonia Bialystok
4 - 0
FC Dinamo Batumi
FC Dinamo Batumi
20:15
NK Olimpija Ljubljana
NK Olimpija Ljubljana
0 - 1
Vaasa PS
Vaasa PS
20:00
FC Prishtina
FC Prishtina
0 - 1
IFK Norrköping
IFK Norrköping
20:00
B36 Torshavn
B36 Torshavn
1 - 2
Nomme Kalju FC
Nomme Kalju FC
19:30
NSI Runavik
NSI Runavik
0 - 2
Dynamo Mińsk
Dynamo Mińsk
19:30
Bangor City
Bangor City
0 - 3
Lyngby BK
Lyngby BK
19:00
Botev Płowdiw
Botev Płowdiw
1 - 0
Partizan Tirana
Partizan Tirana
19:00
MFK Rużomberk
MFK Rużomberk
2 - 0
FK Vojvodina
FK Vojvodina
19:00
Inter Baku
Inter Baku
2 - 0
FK Mladost Lucani
FK Mladost Lucani
19:00
FC Torpedo 2008 Kutaisi
FC Torpedo 2008 Kutaisi
0 - 3
AS Trenczyn
AS Trenczyn
19:00
Differdange FC 03
Differdange FC 03
1 - 2
Zira
Zira
19:00
FC Vaduz
FC Vaduz
3 - 0
Bala Town
Bala Town
19:00
Slovan Bratysława
Slovan Bratysława
5 - 0
Pjunik Erywań
Pjunik Erywań
19:00
AIK
AIK
5 - 0
KI Klaksvik
KI Klaksvik
18:45
FK Liepaja
FK Liepaja
2 - 0
Crusaders Belfast
Crusaders Belfast
18:00
Trakai FK
Trakai FK
1 - 0
FC St Johnstone
FC St Johnstone
18:00
Gandzasar Kapan FC
Gandzasar Kapan FC
0 - 3
FK Mladost Podgorica
FK Mladost Podgorica
18:00
Atlantas Kłajpeda
Atlantas Kłajpeda
1 - 2
Kajrat Ałmaty
Kajrat Ałmaty
18:00
Flora Tallin
Flora Tallin
2 - 3
Domzale
Domzale
18:00
HJK Helsinki
HJK Helsinki
3 - 0
Gap Connahs Quay
Gap Connahs Quay
18:00
Seinajoen JK
Seinajoen JK
0 - 2
KR Reykjavik
KR Reykjavik