Zaktualizowane

UEFA Liga Europejska, Kwalifikacje wynik meczu

Śledź wszystkie ostatnie wyniki Piłka Nożna podawane na bieżąco, zestawienia i wyniki UEFA Liga Europejska, Kwalifikacje
William Hill
Darmowe 25$
Go
Liga Europy
TYPY BUKMACHERSKIE Analizy spotkań przez naszych ekspertów z uwzględnieniem trzech rodzajów zakładów: pewniaków, ryzykownych, oraz wariackich kuponów!
WIN STREAMING Udostępniamy przekaz danych na żywo: oglądaj dokładne położenie piłki, a także śledź komentarze do spotkań w czasie rzeczywistym.
WYNIKI NA ŻYWO To uzupełniany na bieżąco raport z meczu uwzględniający aktualny wynik, wyjściowe jedenastki, strzelców bramek, zmiany oraz kartki.
STATYSTYKI Poprzednie spotkania drużyn, ostatnie wyniki, średnia liczba goli, czyli wszystkie statystyki potrzebne do analizy formy zespołów.
KURSY Porównanie kursów oferowanych przez bukmacherów dla meczu: Zakład 1X2 na końcowe rozstrzygnięcie, dokładny wynik końcowy, handicapy...
Czwartek 25 Sierpień
20:30
Crvena Zvezda Belgrad
Crvena Zvezda Belgrad
1 - 1
US Sassuolo
US Sassuolo
20:00
Osmanlispor FK
Osmanlispor FK
2 - 0
FC Midtjylland
FC Midtjylland
20:00
BATE Borysów
BATE Borysów
2 - 2
FC Astana
FC Astana
20:00
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht
3 - 0
SK Slavia Praga
SK Slavia Praga
20:00
Shkendija 79 Tetovo
Shkendija 79 Tetovo
0 - 4
KAA Gent
KAA Gent
20:00
Sparta Praga
Sparta Praga
3 - 2
Sonderjyske
Sonderjyske
20:45
Olympiakos Pireus
Olympiakos Pireus
2 - 1
Arouca
Arouca
20:30
HNK Hajduk Split
HNK Hajduk Split
2 - 1
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
21:05
Rapid Wiedeń
Rapid Wiedeń
0 - 2
AS Trenczyn
AS Trenczyn
21:00
Szachtar Donieck
Szachtar Donieck
2 - 0
Basaksehir FK
Basaksehir FK
20:45
West Ham
West Ham
0 - 1
FC Astra Giurgiu
FC Astra Giurgiu
20:45
Saint Etienne
Saint Etienne
0 - 0
Beitar Jerozolima
Beitar Jerozolima
20:15
NK Maribor
NK Maribor
1 - 0
Gabala
Gabala
20:00
KRC Genk
KRC Genk
2 - 0
NK Lokomotiva Zagrzeb
NK Lokomotiva Zagrzeb
20:00
PAOK Saloniki
PAOK Saloniki
2 - 0
FC Dinamo Tbilisi
FC Dinamo Tbilisi
20:00
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
0 - 0
FK Vojvodina
FK Vojvodina
19:30
Partizan Tirana
Partizan Tirana
0 - 0
FC Krasnodar
FC Krasnodar
19:00
FC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec
3 - 0
AEK Larnaca FC
AEK Larnaca FC
19:00
Brondby IF
Brondby IF
1 - 1
Panathinaikos Ateny
Panathinaikos Ateny
19:00
Rosenborg
Rosenborg
1 - 2
Austria Wiedeń
Austria Wiedeń
19:00
Grasshoppers Zurych
Grasshoppers Zurych
0 - 2
Fenerbahce
Fenerbahce
18:30
Qarabag FK
Qarabag FK
3 - 0
IFK Goteborg
IFK Goteborg
Czwartek 18 Sierpień
21:05
AS Trenczyn
AS Trenczyn
0 - 4
Rapid Wiedeń
Rapid Wiedeń
21:00
Arouca
Arouca
0 - 1
Olympiakos Pireus
Olympiakos Pireus
20:45
US Sassuolo
US Sassuolo
3 - 0
Crvena Zvezda Belgrad
Crvena Zvezda Belgrad
20:30
KAA Gent
KAA Gent
2 - 1
Shkendija 79 Tetovo
Shkendija 79 Tetovo
20:15
FC Astra Giurgiu
FC Astra Giurgiu
1 - 1
West Ham
West Ham
20:00
FK Vojvodina
FK Vojvodina
0 - 3
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
20:00
Fenerbahce
Fenerbahce
3 - 0
Grasshoppers Zurych
Grasshoppers Zurych
20:00
Panathinaikos Ateny
Panathinaikos Ateny
3 - 0
Brondby IF
Brondby IF
20:00
NK Lokomotiva Zagrzeb
NK Lokomotiva Zagrzeb
2 - 2
KRC Genk
KRC Genk
19:30
Basaksehir FK
Basaksehir FK
1 - 2
Szachtar Donieck
Szachtar Donieck
19:00
Gabala
Gabala
3 - 1
NK Maribor
NK Maribor
19:00
IFK Goteborg
IFK Goteborg
1 - 0
Qarabag FK
Qarabag FK
19:00
Austria Wiedeń
Austria Wiedeń
2 - 1
Rosenborg
Rosenborg
19:00
SK Slavia Praga
SK Slavia Praga
0 - 3
RSC Anderlecht
RSC Anderlecht
19:00
AEK Larnaca FC
AEK Larnaca FC
0 - 1
FC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec
19:00
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
2 - 1
HNK Hajduk Split
HNK Hajduk Split
18:30
FC Midtjylland
FC Midtjylland
0 - 1
Osmanlispor FK
Osmanlispor FK
18:30
FC Krasnodar
FC Krasnodar
4 - 0
Partizan Tirana
Partizan Tirana
18:15
Sonderjyske
Sonderjyske
0 - 0
Sparta Praga
Sparta Praga
18:00
FC Dinamo Tbilisi
FC Dinamo Tbilisi
0 - 3
PAOK Saloniki
PAOK Saloniki
16:00
FC Astana
FC Astana
2 - 0
BATE Borysów
BATE Borysów
Środa 17 Sierpień
18:00
Beitar Jerozolima
Beitar Jerozolima
1 - 2
Saint Etienne
Saint Etienne
Czwartek 04 Sierpień
21:05
Rapid Wiedeń
Rapid Wiedeń
3 - 0
Torpedo Belaz Zhodino
Torpedo Belaz Zhodino
21:00
Rio Ave
Rio Ave
1 - 1
SK Slavia Praga
SK Slavia Praga
20:45
West Ham
West Ham
3 - 0
Domzale
Domzale
20:45
Cork City
Cork City
1 - 2
KRC Genk
KRC Genk
20:30
US Sassuolo
US Sassuolo
3 - 0
FC Luzern
FC Luzern
20:30
HNK Hajduk Split
HNK Hajduk Split
3 - 1
Oleksandria
Oleksandria
20:15
FC Viitorul Konstanca
FC Viitorul Konstanca
0 - 0
KAA Gent
KAA Gent
20:15
HNK Rijeka
HNK Rijeka
2 - 2
Basaksehir FK
Basaksehir FK
20:15
Brondby IF
Brondby IF
3 - 1
Hertha Berlinie
Hertha Berlinie
20:15
NK Maribor
NK Maribor
1 - 0
Aberdeen FC
Aberdeen FC
20:00
AEK Ateny
AEK Ateny
0 - 1
Saint Etienne
Saint Etienne
19:45
Dynamo Mińsk
Dynamo Mińsk
0 - 2
FK Vojvodina
FK Vojvodina
19:30
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
2 - 1
Pandurii Târgu Jiu
Pandurii Târgu Jiu
19:15
Sonderjyske
Sonderjyske
1 - 1
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
19:00
Arouca
Arouca
0 - 0
Heracles
Heracles
19:00
Beitar Jerozolima
Beitar Jerozolima
3 - 0
FK Jelgava
FK Jelgava
19:00
Worskla Połtawa
Worskla Połtawa
2 - 3
NK Lokomotiva Zagrzeb
NK Lokomotiva Zagrzeb
19:00
PAS Giannina FC
PAS Giannina FC
1 - 2
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
19:00
Gabala
Gabala
1 - 0
Lille
Lille
19:00
AIK
AIK
0 - 2
Panathinaikos Ateny
Panathinaikos Ateny
19:00
Apollon Limassol FC
Apollon Limassol FC
3 - 3
Grasshoppers Zurych
Grasshoppers Zurych
19:00
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
1 - 0
Shkendija 79 Tetovo
Shkendija 79 Tetovo
18:30
FC Spartak Moskwa
FC Spartak Moskwa
0 - 1
AEK Larnaca FC
AEK Larnaca FC
18:30
FC Krasnodar
FC Krasnodar
3 - 1
Birkirkara FC
Birkirkara FC
18:30
Spartak Trnawa
Spartak Trnawa
0 - 1
Austria Wiedeń
Austria Wiedeń
18:00
FC Nomme Kalju
FC Nomme Kalju
0 - 2
Osmanlispor FK
Osmanlispor FK
18:00
HJK Helsinki
HJK Helsinki
0 - 2
IFK Goteborg
IFK Goteborg
18:00
FC Midtjylland
FC Midtjylland
1 - 1
Videoton FC
Videoton FC
Środa 03 Sierpień
18:00
FC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec
2 - 0
FC Admira Wacker
FC Admira Wacker
Czwartek 28 Lipiec
19:00
Austria Wiedeń
Austria Wiedeń
0 - 1
Spartak Trnawa
Spartak Trnawa
21:05
FC Admira Wacker
FC Admira Wacker
1 - 2
FC Slovan Liberec
FC Slovan Liberec
21:00
Saint Etienne
Saint Etienne
0 - 0
AEK Ateny
AEK Ateny
20:45
AZ Alkmaar
AZ Alkmaar
1 - 0
PAS Giannina FC
PAS Giannina FC
20:45
Aberdeen FC
Aberdeen FC
1 - 1
NK Maribor
NK Maribor
20:45
Domzale
Domzale
2 - 1
West Ham
West Ham
20:30
KAA Gent
KAA Gent
5 - 0
FC Viitorul Konstanca
FC Viitorul Konstanca
20:30
Videoton FC
Videoton FC
0 - 1
FC Midtjylland
FC Midtjylland
20:15
Hertha Berlinie
Hertha Berlinie
1 - 0
Brondby IF
Brondby IF
20:00
FK Vojvodina
FK Vojvodina
1 - 1
Dynamo Mińsk
Dynamo Mińsk
20:00
Pandurii Târgu Jiu
Pandurii Târgu Jiu
1 - 3
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
20:00
Panathinaikos Ateny
Panathinaikos Ateny
1 - 0
AIK
AIK
20:00
Shkendija 79 Tetovo
Shkendija 79 Tetovo
2 - 0
Mlada Boleslav
Mlada Boleslav
20:00
KRC Genk
KRC Genk
1 - 0
Cork City
Cork City
20:00
Osmanlispor FK
Osmanlispor FK
1 - 0
FC Nomme Kalju
FC Nomme Kalju
19:45
Grasshoppers Zurych
Grasshoppers Zurych
2 - 1
Apollon Limassol FC
Apollon Limassol FC
19:45
FC Luzern
FC Luzern
1 - 1
US Sassuolo
US Sassuolo
19:30
Basaksehir FK
Basaksehir FK
0 - 0
HNK Rijeka
HNK Rijeka
19:30
Birkirkara FC
Birkirkara FC
0 - 3
FC Krasnodar
FC Krasnodar
19:00
Lille
Lille
1 - 1
Gabala
Gabala
19:00
IFK Goteborg
IFK Goteborg
1 - 2
HJK Helsinki
HJK Helsinki
19:00
Zagłębie Lubin
Zagłębie Lubin
1 - 2
Sonderjyske
Sonderjyske
19:00
FK Jelgava
FK Jelgava
1 - 1
Beitar Jerozolima
Beitar Jerozolima
19:00
Torpedo Belaz Zhodino
Torpedo Belaz Zhodino
0 - 0
Rapid Wiedeń
Rapid Wiedeń
19:00
NK Lokomotiva Zagrzeb
NK Lokomotiva Zagrzeb
0 - 0
Worskla Połtawa
Worskla Połtawa
19:00
SK Slavia Praga
SK Slavia Praga
0 - 0
Rio Ave
Rio Ave
18:45
Heracles
Heracles
1 - 1
Arouca
Arouca
Skorzystaj już teraz z bonusu William Hill: 25$!